Cijene Officea 2010

poruka: 24
|
čitano: 4.872
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijene Officea 2010".
14 godina
neaktivan
offline
Cijene Officea 2010

kaj ce mi to kad se ni na 2007 ne snalazim, 2003 je najbolja

 

Moj PC  
1 6 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Cijene Officea 2010
seljak007 kaže...

kaj ce mi to kad se ni na 2007 ne snalazim, 2003 je najbolja

 

I ja preferiram 2003 ali buducnost je 2010, pa se treba polako navikavati na novu verziju.

Zlo i Naopako
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene Officea 2010

ja koristim 2007, al otkad znam za sebe i za kompove sve sto sam KUPIO bio je Windows XP sa service packom 2...sve od software-a sto smo ja i moj stari kupili je taj OS...ostalo sta god trebas tu je partis.si, thepiratebay, mojblink.com, lasttorrents, torrent2crazy, torrentsdownload...nikad me ne iznevjere!!!!!

...it's only business...
16 godina
offline
RE: Cijene Officea 2010

Pa 2010 jest najbolje za one koji imaju Windows 7, to je perfect kombinacija.

16 godina
neaktivan
offline
Cijene Officea 2010

Što se tiče cijena Office-a 2010, nisam ni najmanje iznenađen, pogotovu s obzirom na njegovu očekivanu publiku. Za one manje zahtjevne, uvijek postoje alternative. ;)

 

Osobno se ne bavim često uredskim stvarima, pa mi je OpenOffice i više nego dovoljan. Nadam se samo da će se u budućnosti ipak (dosta) poraditi na njegovom sučelju; ne toliko zbog funkcionalnosti koliko zbog estetike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 8:46 (terhardp).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cijene Officea 2010
terhardp kaže...

Što se tiče cijena Office-a 2010, nisam ni najmanje iznenađen, pogotovu s obzirom na njegovu očekivanu publiku. Za one manje zahtjevne, uvijek postoje alternative. ;)

 

Osobno se ne bavim često uredskim stvarima, pa mi je OpenOffice i više nego dovoljan. Nadam se samo da će se u budućnosti ipak (dosta) poraditi na njegovom sučelju; ne toliko zbog funkcionalnosti koliko zbog estetike.

Ali neka u OpenOffice-u ostave mogućnost odabira sučelja, tako da možeš birati između starog i novog.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene Officea 2010

E kada bi im došlo iz ... u glavu da omoguće kupnju Professional Academic u RH..

 

Al dobro, valjda će opet imat Sudent povoljno, ako i bez Accessa..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene Officea 2010

Ne radi se o tebi ili meni ili sličnima nego o forsiranju novih verzija radi Open-source rješenja koja su svakim danom sve bolja, a Microsoft mora biti ispred besplatnih rješenja jer naplačuje skupo svoj software.

Oni jenostavno MORAJU izmišljati nešto novo bez obzira koliko je to potrebno večini ljudi

16 godina
neaktivan
offline
Cijene Officea 2010

Office 2010 namijenjen je srednjim i velikim tvrtkama, gdje zapravo i nema konkurencije. OpenOffice dovoljno je dobar za kućne korisnike, male tvrtke i obrte, ali u većim korporativnim okruženjima Microsoft Office će još uvijek ostati standard.

Ono što me najviše iznenadilo u novom Office-u jest Outlook, koji napokon podržava više od dva Exchange account-a, sučelje mu je dosta bolje i dorađenije od prethodne verzije i rad je jednostavno ugodniji i brži. Cijena je isto tako sasvim solidna, iako je za naše prilike i to puno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 12:36 (Kahless).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cijene Officea 2010

kolko god on koštao, ja ću ga svejedno nabavit besplatno. i ne samo ja, većina nas... http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 11:54 (jurluk).
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene Officea 2010
jurluk kaže...

kolko god on koštao, ja ću ga svejedno nabavit besplatno. i ne samo ja, većina nas... http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sealed.gif

 

Iako tebi i većini drugih ljudi (koji će ga nabaviti za kućnu upotrebu) zapravo većina novih feature-a neće biti potrebna da bi opravdala "trošak" :)

16 godina
neaktivan
offline
Cijene Officea 2010

@kahless

 

sve je manji jaz između openoffice.orga i ms officea. oracle je možda duplo manji igrač od ms-a, ali evo šta kaže o openofficeu:

 

What is Oracle’s plan for OpenOffice?

Oracle has a history of developing complete, integrated, and open products, making

integration quicker and less costly for our customers. Based on the open ODF

standard, OpenOffice is expected to create a compelling desktop integration bridge

for our enterprise customers and offers consumers another choice on the desktop.

After the transaction closes, Oracle plans to continue developing and supporting

OpenOffice as open source. As before, some of the larger customers will ask for extra

assurances, support, and enterprise tools. For these customers we expect to offer a

typical commercial license option.

 

dakle i oni podržavaju te velike kompanije koje spominješ, naravno, naplaćujući to komercijalnim licencama,  tako da ms office ima konkurenciju i u tim velikim tvrtkama. drugi je par opanaka ako se u tim velikim tvrtkama koriste druge ms tehnologije pa se onda ms office najbolje uklapa.

Sve što sam napisao nije moje mišljenje. Vjerovatno se nisam odlogirao pa ovo piše ili moj brat ili mama
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Cijene Officea 2010

Ja sam uredno prešao na verziju 2007 tako ću sad na 2010. Istina ne treba mi niš drugo neg Word/Outlook pa ću uzet onu Business ili kako već?

chew your meat for you pass it back and forth in a passionate kiss...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene Officea 2010
stoncin3 kaže...

Ja sam uredno prešao na verziju 2007 tako ću sad na 2010. Istina ne treba mi niš drugo neg Word/Outlook pa ću uzet onu Business ili kako već?

znači platio si 2007 nekoliko stotina dolara i sad će to isto napravit i za 2010 iako ti 2007 potpuno zadovoljava potrebe?

Sve što sam napisao nije moje mišljenje. Vjerovatno se nisam odlogirao pa ovo piše ili moj brat ili mama
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene Officea 2010
hrvooje kaže...

naplaćujući to komercijalnim licencama -> oni nista ne mogu niti ne naplacuju! openoffice je besplatan i ne moze se naplacivati! ono sto oni kazu jest da ce tim klijentima (srednjom/velikim tvrtkama) ponuditi dodatne opcije i podrsku koju ce naplatiti. drugim rijecima, kopirati ce naprednije opcije iz ms office-a i to ce im, uz "podrsku", i naplatiti.

mislim da licenca pod kojom je izdan openoffice ne dozvoljava bas nikakvu naplatu

 

i kakve veze ima ako je platio 2007?

mozda ima volume licencing pa ga to nista extra ne kosta....

uostalom novi office ima u potpunosti ujednaceno sucelje, tj. ribon je sada u svim aplikacijama (najbitnije je da je to u outlooku), te i sam outlook (kao i druge aplikacije) radi brze...

naravno da tebi to nije bitno, ali ako imas ost koji ima 6GB onda ti je outlook 2010 daleko brzi od 2007

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 18:34 (sasa).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene Officea 2010
Ja neću kupovat... Ja ću skinut sa torrenta xD
We build then then we break!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene Officea 2010
unknown kaže...
Ja neću kupovat... Ja ću skinut sa torrenta xD

za neku kucnu upotrebu uopce ne moras nabavljati.. i office 97 je dovoljan...

14 godina
offline
Cijene Officea 2010

Ja ću definitivno nabaviti neku basic verzija koja sadržava Word, Excel i PowePoint. Outlook sam prije koristi, ali sam prešao na Thunderbird s kojim sam super zadovoljan, a mogu i jeftinije dobiti Office, jer ovaj o Outlookom je uvijek skuplji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cijene Officea 2010

Ja sam sprobavao verziju za testiranje i za sad mi je sve ok u wordu osim onog prikaza oblika word-arta, uzas. Inace je sve slicno ko 2007.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cijene Officea 2010

Hm, može li se dodatno kupiti jedna aplikacija? Da kupujem, uzeo bih aplikacije iz Home and Student i Publisher (Outlook i Access mi ne trebaju).

 

BTW, ovo sam pitao u jednoj temi ali sad ću ponovno. Ako netko ima Betu Officea 2010, neka pogleda da li je ovaj problem riješen. Hvala!

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Cijene Officea 2010

Kupio sam apgrejd 2007, tako i sada kad iziđe na tržište! Oko 1000 KN kao i Winze... Da plaćam takve stvari što me ni najmanje ne zabrinjava što su Windowsi novi i Office. Drugo samo triale ili freeware. Imam gomilu toga na HDDu otkad sam na forumu. Eventualno samo TU Utilities apgrejdam svakih par god i isto tako Nero ako baš imam zašto. Za sad sam na Nero 8...

chew your meat for you pass it back and forth in a passionate kiss...
14 godina
offline
Cijene Officea 2010

Nabijem tu betu.Word mi se stalno ruši kod pokretanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cijene Officea 2010
SolidSnakeCRO kaže...

Nabijem tu betu.Word mi se stalno ruši kod pokretanja.

pa nije bez razloga beta! još je nestabilan, bugovit itd

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
15 godina
protjeran
offline
RE: Cijene Officea 2010

OT Ja imam Avast beta 5 i ne ruši se. Sve radi tako da nisu sve bete loše napravljene? Ovo je samo replika, ne citiram nikoga!Namigiva

chew your meat for you pass it back and forth in a passionate kiss...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice