Cortana, instaliraj mi Windowse

poruka: 63
|
čitano: 8.930
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cortana, instaliraj mi Windowse".
8 godina
odjavljen
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Ubacis stick ili DVD i bootas sa njega i sta onda? Gdje je cortana tada??????

 
0 12 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Ubacis stick ili DVD i bootas sa njega i sta onda? Gdje je cortana tada??????

 

Tebi u glasu. Lol.

12 godina
protjeran
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Ubacis stick ili DVD i bootas sa njega i sta onda? Gdje je cortana tada??????

 Daj barem pročitaj tekst prije lupetanja, a ne samo naslov...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Procitao... U installeru... Koja je svrha ako nemas instaliranu zvucnu karticu prilikom instalacije. Kako pricas sa njom? Mislima? Plus sto moras biti tu a bez nje ne moras....

Ima MS precis stvari za unaprijediti od ove budalastine... Recimo W10M....

12 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Procitao... U installeru... Koja je svrha ako nemas instaliranu zvucnu karticu prilikom instalacije. Kako pricas sa njom? Mislima? Plus sto moras biti tu a bez nje ne moras....

Ima MS precis stvari za unaprijediti od ove budalastine... Recimo W10M....

 

Recimo da smaraš, al smaraš baš ono pravo.

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Srecom si ti tu da kazes nesto pametno i on topic.... Sta bi forum bez tebe i takvih koji kazes kratko ali glupo... De pametnjakovicu reci ti meni sta ako instaler ne prepozna zvucnu kakpo komuniciras sa cortanom.. Prosvijetli mene ovako glupog....

12 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Srecom si ti tu da kazes nesto pametno i on topic.... Sta bi forum bez tebe i takvih koji kazes kratko ali glupo... De pametnjakovicu reci ti meni sta ako instaler ne prepozna zvucnu kakpo komuniciras sa cortanom.. Prosvijetli mene ovako glupog....

 

Khm, na isti način kako ti prepozna i LAN karticu preko koje kasnije automatski ažurira drivere.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Tebi znaci svaka instalacija windowsa je uvijek u 100% slucajeva preoznala i zvucnu i lan karticu prilikom instalacije? Aha bas...A i ako prepozna to i nije bas u pocetku instalacije vec malo kasnije tako da je ovo budalastina na kvadrat koja ne rjesava nista tj rjesenje je problema koji ne postoji...Sa win 10 nije bas da imas nesto puno interkacije prilikom instalacije....

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 19:40 (Torent).
15 godina
odjavljen
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Da, ovo će jako ubrzati onih 6 i pol klikova koji su potrebni tokom instalacije.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
21 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

De pametnjakovicu reci ti meni sta ako instaler ne prepozna zvucnu kakpo komuniciras sa cortanom.. Prosvijetli mene ovako glupog....

 Tipkovnicom i mišem?

Evo po drugi puta ti kažem da pročitaš text od tih par rečenica, jel to toliki problem?

Pobogu čovječe ovo je OPCIONALNI način instalacije, ako ne želiš koristiti glasovne naredne ili ne možeš zbog nekog tehničkog ograničenja onda ne moraš.

 

I meni su debilne sve te glasovne naredbe na današnjoj tehnici, ali ih nisam prisiljen koristiti, ako netko baš želi ima i tu mogućnost.

Uhvatio si se nečega što je proizvođač ugradio kao bonus/dodatno i sad se prosipaš bezveze kao da te netko prisiljava na nešto...

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 19:43 (bill_jobs).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Sum_of_all_fears kaže...

Da, ovo će jako ubrzati onih 6 i pol klikova koji su potrebni tokom instalacije.

 

Zamisli da nakon prvog klika uleti žena - i kaže "obradi me". Jbg, kak ćeš onda do tipkovnice?

Samo joj staviš ruku prek usta, i vikneš next, i Cortana klikne next

14 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Dex.pwn kaže...

 

Zamisli da nakon prvog klika uleti žena - i kaže "obradi me". Jbg, kak ćeš onda do tipkovnice?

Samo joj staviš ruku prek usta, i vikneš next, i Cortana klikne next

 opet se ti ne moraš briniti što se toga tiče 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 20:04 (loky4i4).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
bill_jobs kaže...
Torent kaže...

De pametnjakovicu reci ti meni sta ako instaler ne prepozna zvucnu kakpo komuniciras sa cortanom.. Prosvijetli mene ovako glupog....

 Tipkovnicom i mišem?

Evo po drugi puta ti kažem da pročitaš text od tih par rečenica, jel to toliki problem?

Pobogu čovječe ovo je OPCIONALNI način instalacije, ako ne želiš koristiti glasovne naredne ili ne možeš zbog nekog tehničkog ograničenja onda ne moraš.

 

I meni su debilne sve te glasovne naredbe na današnjoj tehnici, ali ih nisam prisiljen koristiti, ako netko baš želi ima i tu mogućnost.

Uhvatio si se nečega što je proizvođač ugradio kao bonus/dodatno i sad se prosipaš bezveze kao da te netko prisiljava na nešto...

 A sto tebi to toliko smeta? Ne slazes sa sa mnom onda tako napisi a ne odmah pjenis jer se ne slazes sa mnom.

12 godina
protjeran
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Nemam se ja šta s tobom slagati ili ne slagati, nisi pročitao članak nego lupetaš i to ću ti jasno reći.
 
9 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Hvala sto si me prosvijetlio....Sledeci put me preskoci slobodno ako nemas argumente ....

12 godina
protjeran
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Argumente za šta? Tvoje lupetanje? Pa pročitaj si postove i šta pišeš...
I sljedeći put ti bolje preskoči članak i svoje komentiranje.
 
11 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Fino je imati opciju, bravo za windows 

 

A ovom biseru kojem je teško pročitati 3 rečenice bih savjetovao da svoje frustracije liječi negdje drugo, a ne da ovdje uvodi nemir 

 
3 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
C: Who is going to use this Pc?
-Me
C: Hello Me... Say next for going to next step... :)
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
😪
9 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Sum_of_all_fears kaže...

Da, ovo će jako ubrzati onih 6 i pol klikova koji su potrebni tokom instalacije.

 zaboravio si i onih 15-ak klikova da sve stavis na off (slanje statistike, dopustanje koristenja lokacije, id-a, ovoga, onoga, bla bla.. i sl. hrpu sranja) 

 

15 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Ma i tih 15 klikova napravis u par sekundi, a ovako moras stalno razgovarat, ajde da naprave da cortana napravi instalaciju s jednom rijeci. Ali opet to mozes i onda napraviti sa jednim klikom misa. Ne vidim neki smisao u toj instalaciji ali svaka novost je dobro dosla, pa makar ona nuzno i nije od neke koristi. Msi ima odlicno rijesen posao sa driverima, instalira se njihov software i on sam skine i instalira sve sta mu treba, poslije toga ninite.com par klikova i rijesena stvar. Mislim da jednostavnije od toga ne moze
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Tebi znaci svaka instalacija windowsa je uvijek u 100% slucajeva preoznala i zvucnu i lan karticu prilikom instalacije? Aha bas...A i ako prepozna to i nije bas u pocetku instalacije vec malo kasnije tako da je ovo budalastina na kvadrat koja ne rjesava nista tj rjesenje je problema koji ne postoji...Sa win 10 nije bas da imas nesto puno interkacije prilikom instalacije....

Gledaj ovako:

Ja vjerujem da taj koji je osmislio tu novotariju,dovoljno je pametan da je vec u startu skontao da ce to biti problem!

Zar nije onda logično da ce taj update Win 10/Crotane imati u sebi prvu stavku/zadatak instaliraj genericke drivere mikrofona!?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Koliko si ti racunara instalirao do sada pa znas da to prolazi uvijek? Ovo je budalastana marketinga i apsolutno nikakve prakticne svrhe nema....

16 godina
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Ma najbolje da odustanemo od Windowsa i vratimo se na DOS jer što ako ti ne radi miš kod instalacije (desilo se), onda ćeš morati samo preko tipkovnice.

 

btw. tko kupi novi komp imati će 99% neku varijantu realtek-ove zvučne kartice, a to radi out of the box još od Win7...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 8:16 (Solo761).
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Koliko si ti racunara instalirao do sada pa znas da to prolazi uvijek? Ovo je budalastana marketinga i apsolutno nikakve prakticne svrhe nema....

 Imam utisak da se ni ti nisi nainstalirao Windowsa jer poprilično lupetaš. 

Ovo glasovno instaliranje i ja smatram glupošću ali pozdravljam inicijativu makar bila i obična marketinška patka i biće mi zanimljivo koji put tako instalirat pa mi se možda i svidi.

 

Zašto uvik pljucaš po stvarima koje nisi probao ???

 

Torent ti si živa legenda jer zbog tebe sam morao dati TU kolegi bill_jobs s kojim se nikad u nisam slagao ama baš u ničemu.

 

neda mi se
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 8:43 (nicky.sl).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse

Bitno je da si principijalan.... Slazes se sa mnom ali dajes TD.... Karakter je najvazniji.....
tvojom logikom forum ne treba ni postojati niti smijes ista kritikovati. Jer sve sto neko napravi treba pozdraviti kao incijativu. Zar nije bilo bolje da MS popravi ono smece do W10M u koje je ulupao milijarde a sve je u strmoglavom apdu umjesto da  rjesava probleme kojih nema. Instalacija win  10 je maltene jedan klik a sad uvode ovu glupost uz koju se to komplikuje. Eto ja ne pozdravljam takve inicijative jer su glupave i rasipanje resusrsa... Niej da ih MS nema al svejedno....

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 9:03 (Torent).
13 godina
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

A jeste pacijenti.

Pa nije poanta u tome da vam Cortana instalira windowse nego u tome da fino ćaskate s njom dok se windowsi instaliraju.

 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Cortana, instaliraj mi Windowse

Ne instaliravam windowse svako malo pa me baš i nije briga za ovo ali da može biti korisno - može... Radiš nešto drugo a ovoj se dereš: ma nekst jeboteled ne kensel.. Ne! Ne, no! I onda prekineš to što radiš i odeš normalno instalirat windowse tipkalom i mišem i skidaš sve svece onome koje ovo izmislio. Naravno, tvoj izgovor engleskog nije nimalo sličan ko na onom fps russia kanalu.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Torent kaže...

Koliko si ti racunara instalirao do sada pa znas da to prolazi uvijek? Ovo je budalastana marketinga i apsolutno nikakve prakticne svrhe nema....

Inace posao mi je da odrzavam racunala u jednoj firmi,doduse hardware,ali kako to inace biva na Balkanu,moram im rjesavati i software,voziti kamioncic,vilicar...uglavnom,imam feeling da sam sto se tice instalacije OS-a u velikom plusu naspram tebe-uz duzno stovanje!

Programski dio OS-a ne kuzim,niti me ne zanima,zato ne mogu strucno govoriti o tome,ali mogu kao laik!

 

  Kada ubacis DvD u komp i stisnes tipku "any key" ,krene nekakvo ucitavanje...recimo krece prvo SMBus controller,pa ATA driver,pa I2C bus...i tako redom (bubam naravno).

Zamisli da je programer koji je to izmislio ubacio prvu stavku,umjesto moga zamisljenoga SMBus,generic mic driver?

Logika nalaze da je upravo to i napravio,jer sve ostalo dalje ne bi imalo smisla!

 

JBT jel to tako tesko skuziti!?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Cortana, instaliraj mi Windowse
Puno pretpostavljas....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice