Counterpoint: Huawei je drugi najveći proizvođač p

poruka: 6
|
čitano: 1.507
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Counterpoint: Huawei je drugi najveći proizvođač p".
14 godina
offline
Counterpoint: Huawei je drugi najveći proizvođač p

I ja imam Huawei ... 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Counterpoint: Huawei je drugi najveći proizvođač p

Neće dugo biti drugi.

 

Bile su neke procjene da će do 2020.-e biti broj 1 ali očito će i prije. Zanimljivo je da Samsung i Apple imaju cikluse rasta i pada i sad počinje period u kojem Apple tradicionalno ima rapidan rast zbog novih modela, a Samsung pada. Kad se zbroji sve lako bi se dogodilo da nakon Božića Samsung bude tek treći, dok je pozicija 1 neizvjesna. Na razini cijele godine ipak će im još malo trebati vremena da dosegnu broj 1.

 

Vrlo zanimljiv podatak da je iPhone7 unatoč "svježem" S8 na broju 1 u 7. mjesecu...

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
online
Counterpoint: Huawei je drugi najveći proizvođač p

Here they come!!!!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Counterpoint: Huawei je drugi najveći proizvođač p

kakav glupi naslov, pa ne određuje tržište tko je najviše proizveo telefona, mogla je i tvrtka XY proizvesti milijardu mobitela pa tko bi to kupio? da je naslov Huawei je drugi najveći prodavač...to bi imalo smisla

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2017 20:07 (hakintosrh).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counterpoint: Huawei je drugi najveći proizvođ
Da se ne usporedjuje tko je proizveo najvise komada ili prodao najvise komada nego tko je prodao najvise u onome sto je cilj postici prodajom, a to je prihod i profit, onda bi imalo smisla.
15 godina
offline
Re: Counterpoint: Huawei je drugi najveći proizvođ
Jel su zbilja toliko dobri? Nitko bas previse ni ne komentira njihove telefone. Koliko se cesto povlace garancije? Nitko nista..
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice