Crna kutija za automobile s autopilotom

poruka: 12
|
čitano: 1.518
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Crna kutija za automobile s autopilotom".
8 godina
odjavljen
offline
Crna kutija za automobile s autopilotom

Nijemci opet pokazuju zasto su veliak nacija. Prakticno rjesenje a ne zabrana radi nekoliko budala... Da se tacno zna ko je kriv...Tesla vec ima nesto takvo ako se ne varam?

 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Crna kutija za automobile s autopilotom
Da, nove tehnologije treba regulirati, a ne zabranjivati.

Kad je uvođena željeznica neki su ozbiljno tvrdili da su te vratolomne brzine od 40 kmh nezdrave, a pogotovo vožnja kroz tunele. Da ne spominjemo koliko je ljudi poginulo u željezničkim nesrećama.

No u Hrvatskoj je izuzetno jak konzervatizam u svim područjima, 'Neka sve bude kako sam naviko, jer mi se ne da sebe mijenjati'.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Crna kutija za automobile s autopilotom

Postovani kolega ne dozvoljavam da prisvajate ljudsku gl... pardon konzervatizam samo za Hrvatsku. U duhu dobrsusjedskih odnosa morate dozvoliti da su ljudi  nekad gl... pardon konzervativni i u susjednm drzavama... ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: Crna kutija za automobile s autopilotom
Ja bi roknuo referendum o ovome, mozda sam konzervativan no da mi se auti okolo mene vozikaju s autopilotom, ne hvala...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
neaktivan
offline
Crna kutija za automobile s autopilotom

Njemačka predlaže zakon prema kojem vozači ne moraju biti fokusirani na promet i upravljanje automobilom, no moraju se nalaziti iza upravljača kako bi mogli reagirati u hitnim slučajevima

 

 

  "Crna kutija" bi morala biti obavezna u svakom prometalu po mojoj procjeni, dočim ovakve nebuloze ako nisu nesmotrenost novinara koji prenosi informaciju ne slute na dobro.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crna kutija za automobile s autopilotom
Jedva cekam kad ce se s ceste ukloniti svi ljudi i upravljanje pustiti automatiziranim vozilima.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crna kutija za automobile s autopilotom
Naravno, cilj mora biti da se ne nosi svaki put glava u torbi kad vozis negdje. Mislim na odgovornost za eventualnu nesrecu koju mozes prouzrociti i majstorski si sjebati zivot kakvim zatvorom i slicno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crna kutija za automobile s autopilotom

a kaj ja znam. ak je auto, normalno da ima autopilot. kamioni bi trebali imati kamiopilot, motori motopilot, bicikli ... itd. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crna kutija za automobile s autopilotom

Pa ti ajd' sa autom u švaleraciju 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Crna kutija za automobile s autopilotom

Pa nije bas da ce zena imati uvid u black box ;) Mada je zena po defaultu blackbox )

14 godina
neaktivan
offline
Crna kutija za automobile s autopilotom

Je li moguće da je prijedlog zakona donesen ovako brzo i u skladu s aktualnostima? Bacio bih neku usporedbu s našim političarima, no suvišno je

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Crna kutija za automobile s autopilotom

Obrati paznju koja zemlja je u pitanju....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice