Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

poruka: 18
|
čitano: 2.951
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!".
16 godina
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

najaci broj zadnjih sigurno pola godine IMHO ... tema pogodjena ko ziherica + poklon DVD BFS 2k15 ! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 19:05 (4mal).
Moj PC  
6 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!
4mal kaže...

najaci broj zadnjih sigurno pola godine IMHO ... tema pogodjena ko ziherica + poklon DVD BFS 2k15 ! 

 U potpunosti se slažem sa tobom.

Jedva čekam da dođe u Zenicu pa ima da guštam uz Bug kao malo kad 

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
16 godina
odjavljen
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Ovaj matematicki dio se cini posebno zanimljivim, cak bi i mogo upiknut bug casopis nakon godinu i pol stanke. :D

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Kao u dobra stara vremena. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Stvarno, svake pohvale. Već dugo nisam posjećivao kiosk s takvim iščekivanjem, a sada se osjećam kao da da prvi put kupujem Bug.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
6 0 hvala 3
12 godina
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Zaintrigiran sam te ću, čini mi se, nakon nešto više od 2 godine kupiti BUG i odvojiti tih, za studenta ogromnih, 35 kn.

Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!
Linkosaan kaže...
4mal kaže...

najaci broj zadnjih sigurno pola godine IMHO ... tema pogodjena ko ziherica + poklon DVD BFS 2k15 ! 

 U potpunosti se slažem sa tobom.

Jedva čekam da dođe u Zenicu pa ima da guštam uz Bug kao malo kad 

 Oooo, zemljak :)

morrisoN
10 godina
neaktivan
offline
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Dobio dva jucer na rodendan koja sreca  prijavio se za 2 nagradne igre i procitao cijeli Bug. Tema mi se svidjelo ali dosta toga sam vec znao pa mi nije bilo bas toliko zanimljivo 

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
11 godina
neaktivan
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Bug piše o PC-u.

 

U ostalim vijestima, Dragan Petric traži novi posao.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

ajmo ko kinezi...šator i pred tiskaru Bug-a kampirat...ispravak: Petricu i Šuštiću pred kuću kampirat...

M
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 21:18 (Igor150).
15 godina
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Evo, Miro, nakon nekog vremena jedva cekam odlazak do kioska i kupovinu novog broja. Hm, skoro zaboravljeni miris novoraspakovanog BUG-a.

Tema za 10. Njegovo veličanstvo PC. Jedina prava platforma.

P.s. Ovaj matematicki dio je prava bombona :)

morrisoN
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!
Onjegin kaže...

Bug piše o PC-u.

 

U ostalim vijestima, Dragan Petric traži novi posao.

 LOL, ja sam bio taj koji je predlagao da radimo tu temu, ali ne brini, od ovog vikenda slijedi ofenziva mobitelima... :)

drpetric
12 godina
neaktivan
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

ajmo...ja pakujem i dolazim drpetricu kampirat u dvorište...do izlaska broja !!! tko samnom?

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!
Edge kaže...

Ovaj matematicki dio se cini posebno zanimljivim, cak bi i mogo upiknut bug casopis nakon godinu i pol stanke. :D

 

Slažem se, moram priznati da ima više godina od kada sam kupio zadnji Bug, ali ovakve teme me privlače, tako da ovaj put kupujem!

 

Btw, offtopic, ali koji bi bio najbolji znanstveni časopis? i što se može kod nas naći?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Ljudi ja juce odigrao kviz vezan uz ovaj broj i nisam dobio diplomu a rijesio 100% Hmmm 

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
12 godina
neaktivan
offline
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Petric traži drugi pos'o...dobit češ njegovu opoziciju !!! 

M
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 13:47 (Igor150).
12 godina
neaktivan
offline
Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!

Kolmuna Mire konaćno daje naslutiti da ste poćeli popuštat vezano uz VR/AR. S time da bih naglasio da je tome odgovoran John Carmack. Bacite posebno oko na GDC idući tjedan.
Olegov me stav ponovo oduševio i ponovo naglašavam da vam takav stav treba i na Bug tv-u.

 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
online
Re: Čudo neviđeno - u novom Bugu se piše o PC-u!
ivanoman kaže...

Ljudi ja juce odigrao kviz vezan uz ovaj broj i nisam dobio diplomu a rijesio 100% Hmmm 

 Javi mi se na mail ili PP, pa ćemo vidjeti što je... Možda je završilo u junku? Može se i ponoviti slanje...

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice