CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja

poruka: 13
|
čitano: 3.002
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja".
14 godina
neaktivan
offline
CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja

Koristio sam CM na xperi U,Galaxy ace-u 2 te GS3,i uvijek sam prezadovoljan,sa cm-om sam se preporodio na svakom mobitelu...

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
filipvk1000 kaže...

Koristio sam CM na xperi U,Galaxy ace-u 2 te GS3,i uvijek sam prezadovoljan,sa cm-om sam se preporodio na svakom mobitelu...

na htc desire i sgs2 CM je pokazivao ozbiljne znakove shizofrenije... ima i boljih romova, poput AOKP baziranih

15 godina
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
Aldo kaže...
filipvk1000 kaže...

Koristio sam CM na xperi U,Galaxy ace-u 2 te GS3,i uvijek sam prezadovoljan,sa cm-om sam se preporodio na svakom mobitelu...

na htc desire i sgs2 CM je pokazivao ozbiljne znakove shizofrenije... ima i boljih romova, poput AOKP baziranih

 

Neznam koju verziju si koristio na sgs2, ali totalno pričaš gluposti. Radi tamo tolko dobro da sam skoro odustao od kupnje s3. Naravno sad na s3 imam cm10.2

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
offline
CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
...ali nitko ne spominje mane CM-a...
Moj PC  
3 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
A nitko ne spominje ni tisuce ubijenih u juznosudanskoj pokrajini Kagoro.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
14 godina
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
tvargek kaže...
...ali nitko ne spominje mane CM-a...

Spomeni ih ti..

Bivši ulični prodavač limuna i hodajući leš
11 godina
neaktivan
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
Ma koje mane??
16 godina
offline
CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja

Naravno da se koristi toliko i da je toliko popularan (pogotovo kod mlađe populacije) zato što ima 0% bloatware-a ako ga usporedimo s bilo kojim drugim stock ROM-om bilo kojeg proizvođača.

"Ja podržavam open source jer omogučuje svakoj sekretarici da prilagodi izvorni kod uredskih alata svojim potrebama. " by rjakopec
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
sgs2 imao problem pregrijavanja i potrošnje baterije. ako proguglate vidjet ćete da je problem čest. nabacio cm i problem riješen.

na sg mini cm udahnio također novi život. za sve uređaje koji neće dobiti službenu nadogradnju cm je kao dar s neba. pogotovo danas uređaji s 512 MB RAM moći će nabacit kitkat
Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
16 godina
neaktivan
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
Ja sam se preporodio kada sam nakon Androida kupio Windows Phone mob.
Meni je sve u životu 5, samo je Renault 4
11 godina
neaktivan
offline
CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja

Od kada koristim CM prezadovoljan sam

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
Dobro da se nisi porodio.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
neaktivan
offline
Re: CyanogenMod na više od 10 milijuna uređaja
kujn kaže...
Ja sam se preporodio kada sam nakon Androida kupio Windows Phone mob.

dobro. i sad na njega stavi cm.

Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice