Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

poruka: 63
|
čitano: 5.636
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion".
14 godina
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Znači nema više podrške za 3GS?

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 13:28 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

pa da vidimo i to danas...!!!

antonio
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
EZY-E kaže...

Znači nema više podrške za 3GS?

A jos najbolje da podrzavaju i 2G. Pogledaj kako HTC izdaje nadogradnje za svoje mobitele. Jabucari su dobro i prosli.

Mentalist je moj idol... I torrente isto
16 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
tnakir kaže...
EZY-E kaže...

Znači nema više podrške za 3GS?

A jos najbolje da podrzavaju i 2G. Pogledaj kako HTC izdaje nadogradnje za svoje mobitele. Jabucari su dobro i prosli.

da, samo im je to najprodavaniji phone ...

sta se tice ios5 ... male nadogradnje koje ce MOZDA vise znacit... kao cloud, i upload slika na net direktno iz camera foldera (nadam se)...

 

btw jesu rekli odmah i kad ce JB pustit ili? :D

potpis :D
14 godina
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Zar nije to za 3gs samo glasina? Za iphone 3g su prestali izdavati update os-a tek prije 2-3 mjeseca tako da mi se ovo čini prebrzo. Vjerojatno će izaći novi fw za 3gs ali sigurno neće podržavati neke nove funkcije, a prestati će izdavati updateove za 3gs tek kad iphone 5 bude par mjeseci na tržištu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Mislim da ipak griješite. Što prije prestanu izdavati updateove za 3gs, njima bolje, jer će natjerati korisnike da kupe noviji mobitel. A i iskreno, sa najnovijim updateom se i4 malo usporio, više se ne čini onako "snappy" kao kada je izašao. Treba mu oko pola sekunde da otvori folder sa više aplikacija, dok je to prije radio instantno, pa je zasigurno situacija na 3gs-u još gora i ne treba ga bespotrebno zatrpavati novim opcijama.

14 godina
neaktivan
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Nema mi nekako smisla ukinuti podršku za mobitel koji još nude u prodaji, premda opet sa druge strane možda to čine jer se zalihe 3GS približavaju kraju i žele da što više ljudi kupi ( skuplji ) Iphone 4.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
Kako god bilo, pivice su u frižideru, telefon ide u airplane mode, fotelja je spremna...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
Ivche kaže...

Nema mi nekako smisla ukinuti podršku za mobitel koji još nude u prodaji, premda opet sa druge strane možda to čine jer se zalihe 3GS približavaju kraju i žele da što više ljudi kupi ( skuplji ) Iphone 4.

 

poanta ukidanja podrske je da oni koji imaju 3GS moraju preci na noviji uredaj, a apple valjda ocekuje da to opet bude applov proizvod sljedece generacije...

malo ljudi ce uzeti HTC i okrenut se potpuno drugoj platformi samo zato jer je "njihova" platforma ukinula proizvod za njihov uredaj...

 

 

Virtua Fighter kaže...
Kako god bilo, pivice su u frižideru, telefon ide u airplane mode, fotelja je spremna...

potrosena offtopic losa provala i glupost...

grow up, will ya.?

potpis :D
15 godina
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Ove cloud djidje su glupost, pogotovo kod nas gdje 3G i brze veze ims jedino u centrima velikih gradova, a promet je skup ko vrag (ili imas flat ali ti spuste brzinu na brzinu modema kad predjes 1GB).

Mentalist je moj idol... I torrente isto
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

bolje nego gledati dnevnik i sl. gluposti u svakom slucaju! :)

samo da bude live stream! zadnji keynote za ipad2 nisu prenosili live!

 

nadam se puno boljem sustavu notifikacija u iOSu, i veeelike nade polazem u iCloud! 

bilo bi fenomenalno kad bi recimo svi sejvovi aplikacija isli gore, pogotovo za ove aplikacije koje su univerzalne (ipad, iphone, mac), pa da mogu nastaviti rad ili igranje na bilo kojem stroju bez razmisljanja! ili na drugom iphonu! samo ubacim user i pass, i nastavim!

mozda je previse pitati da se cijeli sadrzaj i postavke "prepisu" u oblaku, ali to bi bio fenomenalno! izbacili bi konacno element kompa iz jednadzbe, i iOS bi mogao postati kompletno samostalna platforma! 

dropbox je odlican, ali kad bi se tako jedna cloud usluga integrirala u sam OS... predivno! 

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Evo i prikaza novih mogućnosti iOSa 5

Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
Hacker-ri kaže...
Ivche kaže...

Nema mi nekako smisla ukinuti podršku za mobitel koji još nude u prodaji, premda opet sa druge strane možda to čine jer se zalihe 3GS približavaju kraju i žele da što više ljudi kupi ( skuplji ) Iphone 4.

 

poanta ukidanja podrske je da oni koji imaju 3GS moraju preci na noviji uredaj, a apple valjda ocekuje da to opet bude applov proizvod sljedece generacije...

malo ljudi ce uzeti HTC i okrenut se potpuno drugoj platformi samo zato jer je "njihova" platforma ukinula proizvod za njihov uredaj...

 

 

Virtua Fighter kaže...
Kako god bilo, pivice su u frižideru, telefon ide u airplane mode, fotelja je spremna...

potrosena offtopic losa provala i glupost...

grow up, will ya.?

Tema je WWDC i on njoj govorim. Mislim da nisam jedini koji će večeras pratiti live stream na Engadget-u ili negdje drugdje.

A ovaj "grow up" govori o tebi najviše.

16 godina
neaktivan
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

ako si mislio na to onda sam ja krivo shvatio...

ali sumnjam da jesi :D

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

nije mi jasan icloud i cijena od 25$ godisnje

dakle, placas da bi slusao glazbu koju si vec kupio

preko internetske veze koju opet placas?

i samo tamo gdje imas 3g ili wlan...

ne shvacajte salu ozbiljno
16 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Naravno da sam mislio na to...to je jedan od 3 događaja godišnje koje MORAM pratiti...predstavljanje Ipad-a, WWDC i jesensko predstavljanje novih iPod-a. Ja uživam u Apple keynote-ima, meni je to gušt za gledat/pratit liveblog.

A šta si ti mislio, na šta mislim?

15 godina
neaktivan
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
Daj link ...
art
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
16 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
apoteka kaže...

nije mi jasan icloud i cijena od 25$ godisnje

dakle, placas da bi slusao glazbu koju si vec kupio

preko internetske veze koju opet placas?

i samo tamo gdje imas 3g ili wlan...

 

ja bi se malo strpio sa time! sve su to nagadjanja! 

a i ne vidim zasto ne bi bilo opcije da se sacuva localno nesto iz clouda! 

isto tako siguran sam da iCloud nece biti orijentiran samo na glazbu, posto mu je i ikona genericna (oblak doslovno)! 

bilo bi i lagano razocaranje! mora biti neka tocka doticaja izmedju desktopa OSa (win ili OS X) i iOSa jer nije slucajno da sve tri novine predstavljaju zajedno! 

valjda 90% iphona ima instalirani dropbox, isto tako veliki broj iphona koristi google sync uslugu... 

pretpostavljam da je appleu jasno da te usluge jednostavno trebaju korisnicima! 

MobileMe nije los, ali nema smisla davati 70$/godisnje za nesto sto mozes dobiti uz kombinaciju dropboxa i google synca. 

ponavljam, kad bi iCloud bio direktno implementiran u sam iOS, za nas korisnike bi to bilo totalno olaksavajuce!

automatsko syncanje bookmarksa, kontakta, kalendara, biljeski, sejvova, dokumenata, glazbe i to sve bez zica! mislim da je logicno teziti prema tome! 

nadam se da mi ocekivanja nisu prevelika, ali siguran sam da ce nesto od ovoga ispuniti! :) 

 

 

*za moguci live stream u 19 odite na apple.com. mozda ga danas puste! ako ne, live blog na engadgetu kako kolega kaze! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 18:01 (kinsif).
15 godina
odjavljen
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Sve su to glasine dok ne završi WWDC, ali svakako je uočljivo da se svakom većom nadogradnjom i svakim novim iOS-om, prethodni iPhone znatno uspori i postane gotovo neupotrebljiv. Ne želim ništa insinuirati, ali sam uvjeren da će 3GS postati spor na iOS-u 5, kao što je iPhone 4 osjetno sporiji s posljednje dvije nadogradnje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 18:25 (Tonči).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
Tonči kaže...

Sve su to glasine dok ne završi WWDC, ali svakako je uočljivo da se svakom većom nadogradnjom i svakim novim iOS-om, prethodni iPhone znatno uspori i postane gotovo neupotrebljiv. Ne želim ništa insinuirati, ali sam uvjeren da će 3GS postati spor na iOS-u 5, kao što je iPhone 4 osjetno sporiji s posljednje dvije nadogradnje.

 

Istina iOS 4.0 katastrofa , iOS 4.1 ispeglan , ja koristim iOS 4.2 na iPhone 4 i sve radi dobro, na iPhoneu 3G koristim 4.1 i sve radi glatko, dok na 4.0 iPhone 3G se vukao Ko krava. iOS 4.3 ću prespavat :)
"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
16 godina
neaktivan
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

"stream"
http://www.ustream.tv/channel/applelivekeynotes

 

edit "trenutno off"

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 19:23 (bistri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
Mislim da nece 3gs postati sporiji jer ovo sto su prikazali nisu nikakvi veliki noviteti koji bi usporavali iP.
Volim Jabuke:)
13 godina
neaktivan
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Ipak ce biti podržan 3GS. Jako puno novih funkcija sve meni zanimljive. Jedva čekam. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

I ovo zaslužuje povećanje na ver. 5?

Očekivao sam puno, puno više od njih, ali očito da korisnici i ne žele neke bitne promjene.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

iOS5 .. jako jako jako elegantno, jako rafinirano. Jedna fina evolucija. Nije izostala podrška za 3Gs i iPad 1 i stariji iPod ... puno novina i glancanja detalja.

 

Liona i ostalo još nisam imao vremena pogledati.

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
grzzi kaže...

iOS5 .. jako jako jako elegantno, jako rafinirano. Jedna fina evolucija. Nije izostala podrška za 3Gs i iPad 1 i stariji iPod ... puno novina i glancanja detalja.

 

Liona i ostalo još nisam imao vremena pogledati.

 

 

Istina sviđa mi se kako su cloud computing pojednostavili do savršenstva, definitivno jako korisna stvar, istina da je frustrirajuće sinhroniziranje appova s računalom i obrnuto preko kabla i po jedan uređaj, ovo je čisto cool .

 

I naravno sve FREE :)

 

Pitam se što će korinsnici mobile me-a reć jer sada ne vidim poantu plačanja mobile me-a uz iCloud , ili sam nešto propustio ?

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
14 godina
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Dobro je ovo. Puno je bitnih poboljšanja.Jedino loše je što dolazi tek na jesen.

A jesam li dobro shvatio da ce onaj itunes match funkcionirati i sa ilegalnim mp3cama za 25 dolara godisnje??

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion
Ezio kaže...

Dobro je ovo. Puno je bitnih poboljšanja.Jedino loše je što dolazi tek na jesen.

A jesam li dobro shvatio da ce onaj itunes match funkcionirati i sa ilegalnim mp3cama za 25 dolara godisnje??

 

Mislim da ne, pošto se sinhronizira profil.

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
13 godina
offline
Danas - iCloud i iOS 5 uz OSX Lion

Iskopirali su gdje se dalo što iskopirati,al po običaju napravili su to fino i ukusno barem :D 

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice