Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji

poruka: 9
|
čitano: 1.802
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji".
13 godina
neaktivan
offline
Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji

Hahahahaha kako su ogranicene na najvise navedeno u prvoj tablici ako moze biti i po onoj drugoj.... 

Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji
Migi86 kaže...

Hahahahaha kako su ogranicene na najvise navedeno u prvoj tablici ako moze biti i po onoj drugoj.... 

 U prvoj tablici su cijene roaming naknada.

Ukupna cijena je domaca cijena + roaming naknada.

 

Druga tablica je stavljena da ogranici koliko maksimalno moze iznositi domaca cijena + roaming naknada.

Kako vecina korisnika ima ukljucene minute, smsove i megabyte u svoje tarife, uglavnom ce placati samo iznose iz prve tablice, s tim da im se smanjuju min, sms i mb koje imaju.

15 godina
odjavljen
offline
Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji

Jel se to odnosi i na poziv prema drugim mrezama EU? Tipa kao ja sad iz Hrvatske zovem nekog na neku njemacku mrezu, po kojem se principu naplacuje?

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji
Edge kaže...

Jel se to odnosi i na poziv prema drugim mrezama EU? Tipa kao ja sad iz Hrvatske zovem nekog na neku njemacku mrezu, po kojem se principu naplacuje?

 To nije roaming. Moras te cijene imati na stranici svog operatera.

9 godina
neaktivan
offline
Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji

Gdje je ona godina (7 je prošlo čini mi se) kada me hitna vozila nakon računa poslije skijanja u Austriji?

 

Platila firma :) ali bilo je po onom "Gledam i ne vjerujem svojim očima"

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji

jupi! idem odmah roamati po europskim unijama! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji
Ajar kaže...

jupi! idem odmah roamati po europskim unijama! 

 Ekipa ti daje palce dolje, ali ti ja dajem za pravo.

 

Prvo, to će razveseliti samo one koji puno putuju po EU i moraju puno komunicirati, a ne žele, ne mogu ili ne znaju koristiti VoIP servise koje nude aplikacije poput Vibera, Whatsappa, Skypea i sličnih aplikacija putem hotelskog ili nekog drugog Wifija i tako prođu mukte.

 

Drugo, ništa se ne mijenja za roaming izvan EU, a tu te tek mogu odrati.

 

Treće, puno ljudi ne razlikuje roaming od međunarodnih razgovora, pa se uglavnom vesele bez razloga.

 

14 godina
offline
Re: Od danas je roaming u EU značajno jeftiniji
Već vidim operatere na mukama kad ljudi shvate da:
a) poziv u inozemstvo nije roaming
b) BiH nije članica EU
"mora bit jeftinije, reklo na televiz'ji."
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice