Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu

poruka: 20
|
čitano: 2.745
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu".
16 godina
offline
Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu

Kad vidim da klinac od 10 godina napravi nešto tako osjećam se retardirano

Moj PC  
25 0 hvala 1
15 godina
offline
Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu

deset tisuća usd za bicikl?! 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 12:26 (Ajar).
Moj PC  
12 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Ajar kaže...

deset tisuća usd za bicikl?! 

 Yebga mali se razumi u informatiku al vrijednost novca mu i nije jača strana, al bez brige tata će se već pobrinut za ostatak.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Ajar kaže...

deset tisuća usd za bicikl?! 

 Da je u rvackoj odma bi moral platit porez na to,još bi i bil sretan da mu ne zapljene novac.Dečku svaka čast.

 Možda uzme Rimčev Greyp Bike :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 10:17 (Hexovale).
16 godina
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Ajar kaže...

deset tisuća usd za bicikl?! 

 Valjda neće baš sve dati za bajk. Mislim ima skupih bicikala za koje kupiš auto ali sumnjam da klinji treba bajk od 10k $. 1k za bajk, neku zversku kantz za 3k$ a ostalo nek potroši na Nequick, Nutelu i mlijeko pošto sumnjam da pije pivo

11 godina
neaktivan
offline
Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu

Još jedan PR stunt kojeg će glupače s Instagrama prepričavati svojim glupim prijateljicama.

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
Moj PC  
0 6 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Onjegin kaže...

Još jedan PR stunt kojeg će glupače s Instagrama prepričavati svojim glupim prijateljicama.

 Kakve veze sad tvoj komentar ima s bilo čim?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Hexovale kaže...
Onjegin kaže...

Još jedan PR stunt kojeg će glupače s Instagrama prepričavati svojim glupim prijateljicama.

 Kakve veze sad tvoj komentar ima s bilo čim?

 S ovom očito izmišljenom vijesti

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Ajar kaže...

deset tisuća usd za bicikl?! 

 Pa ne običan bicikl

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
10 godina
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Onjegin kaže...
Hexovale kaže...
Onjegin kaže...

Još jedan PR stunt kojeg će glupače s Instagrama prepričavati svojim glupim prijateljicama.

 Kakve veze sad tvoj komentar ima s bilo čim?

 S ovom očito izmišljenom vijesti

 Da li ti zbilja misliš da je ovo izmišljena vijest ili ta strah da postoji mogućnost da je neki desetogodišnjak pametniji od tebe ?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
nicky.sl kaže...

 Da li ti zbilja misliš da je ovo izmišljena vijest ili ta strah da postoji mogućnost da je neki desetogodišnjak pametniji od tebe ?

 Toliko ti je ispran mozak da misliš da 10-ogodišnjaci hakiraju društvene mreže u potrazi za mogućom nagradom koju uručuju megakompanije.

 

Je li znaš da gospodin Muscolo i mr. Proper ne postoje?

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
10 godina
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Onjegin kaže...
nicky.sl kaže...

 Da li ti zbilja misliš da je ovo izmišljena vijest ili ta strah da postoji mogućnost da je neki desetogodišnjak pametniji od tebe ?

 Toliko ti je ispran mozak da misliš da 10-ogodišnjaci hakiraju društvene mreže u potrazi za mogućom nagradom koju uručuju megakompanije.

 

Je li znaš da gospodin Muscolo i mr. Proper ne postoje?

 Mozak mi nije ispran al kosa je naime jutros sam ju opra, a što se tiče mozga mali imam sigurno a za veliki nisam najsigurniji.

Nisi ti svjestan šta su današnja dica sposobna, imam ja jednog lumena od 11 koji je već srušio mrežu u školi tako da virujem da je i taj klinac probio Instagram.

15 godina
offline
Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu

Prije nek sam poceo citat clanak sam si mislio sigurno ce se spomenut i neki tata,tako i bi. Kladio bi se da je 'tata' slucajno itevac. Sve slucajno. Nije instagramov pr nego tatin ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
ParaNO1d kaže...

Kad vidim da klinac od 10 godina napravi nešto tako osjećam se retardirano

Ne moraš se osjećati retardirano :-) Djeca razmišljaju van okvira u koje smo stavljeni mi odrasli.

Kad sam počeo razvijati aplikacije za Android, dao sam sinovima tablet neka isprobaju tatinu umotvorinu.
Nakon par minuta aplikacija stane (Not Responding) ?! Jednostavno su prstićima poklikali sve što se moglo

i nije moglo kliknuti :-) Odraslom korisniku to ne bi palo na pamet, a ni ja nisam mislio da netko želi kliknuti

"Yes" i "No" u isto vrijeme sa dva prsta :-)
I kad sam ih pitao zašto su kliknuli oba izbora, odgovor je bio: "Pa zato jer smo htjeli vidjeti što će se onda dogoditi" :-)

15 godina
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
crazy_luđak kaže...
Ajar kaže...

deset tisuća usd za bicikl?! 

 Pa ne običan bicikl

Dijete od 10 godina će vozit 50+ kg & 100 km/h "bicikl"?  

This time next year we'll be milionaire
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 12:07 (Knez_007).
10 godina
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Kada sam bio klinac zanimalo me sve povezano s kompovima. Instaliravao sam tisuce programa samo da vidim kako sto radi. Kojekakve operativne sustave samo da vidim kakvi su. Citao tutoriale, isprobavao hack toolse, ucio programirati, mijenjati kodove programa, crackati programe i bio ful sretan kad bi uspio nesto rijesiti ili popraviti. Sada mi se neda ni maknut nesto iz startupa sto me zivcira svaki put kad palim komp. Djeca su znatizeljna i ako je mali zabrijao na nesto ne sumnjam da mu je uspjelo ako se dovoljno potrudio da dode do toga.
15 godina
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Onjegin kaže...

 Toliko ti je ispran mozak da misliš da 10-ogodišnjaci hakiraju društvene mreže u potrazi za mogućom nagradom koju uručuju megakompanije.

 

Je li znaš da gospodin Muscolo i mr. Proper ne postoje?

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Djeca za beta testere !
12 godina
odjavljen
offline
Re: Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu
Djeca za beta testere !
11 godina
offline
Desetogodišnjak otkrio propust u Instagramu

Ima brata blizanca tako da ce novac djeliti garant :)

 

A kupnja bicikla od 5k usd nije nerazumno raspolaganje novcem nego INVESTICIJA U ZIVOT!

http://www.santacruzbicycles.com/en/us/nomad

 

al nekima je to tesko razumijeti :D

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice