Deutsche Bank reorganizira svoje IT odjele, bit će

poruka: 6
|
čitano: 1.527
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Deutsche Bank reorganizira svoje IT odjele, bit će".
16 godina
neaktivan
offline
Deutsche Bank reorganizira svoje IT odjele, bit će

Ke... globalnoj direktorici IT sektora koja je uzrokovala sve te dosadašnje loše IT odluke dat će još veće ovlasti, a otpustit će radnike koji nisu krivi...

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Deutsche Bank reorganizira svoje IT odjele, bit će

Kad najveći kriminalci su u govnima....

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deutsche Bank reorganizira svoje IT odjele, bi
DigiMagic kaže...

Ke... globalnoj direktorici IT sektora koja je uzrokovala sve te dosadašnje loše IT odluke dat će još veće ovlasti, a otpustit će radnike koji nisu krivi...

 

 Kad je bila direktorica IT-a onda je radila na povećanju svoje važnosti, a sada se brine za efikasnost ;)

Ko će na*ebat .. kao i uvjek, radnici.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
10 godina
offline
Deutsche Bank reorganizira svoje IT odjele, bit će

Hm, od kad su se kompovi pojavili na ovom svijetu kao pomoć pri poslu, radan mjesta se samo smanjuju, jer računalo radi ono što je prije čvojek radio.

To je jednostavno tako, kotač napretka ne može se zaustaviti....

Panzerkampfwagen. Dinamo Zagreb iznad svih. Dinamovac!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Deutsche Bank reorganizira svoje IT odjele, bi
PzKpfw kaže...

Hm, od kad su se kompovi pojavili na ovom svijetu kao pomoć pri poslu, radan mjesta se samo smanjuju, jer računalo radi ono što je prije čvojek radio.

To je jednostavno tako, kotač napretka ne može se zaustaviti....

 ali s druge strane napretkom se stvaraju nova znanja, znanosti, poslovi, tako da su i dalje potrebni ljudi :)

10 godina
offline
Re: Deutsche Bank reorganizira svoje IT odjele, bi

Slažem se ,al' samo oni koji se prilagođavaju promjenama.

Panzerkampfwagen. Dinamo Zagreb iznad svih. Dinamovac!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice