Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

poruka: 18
|
čitano: 2.303
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe".
16 godina
neaktivan
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

Za nas koji nemamo ništa od Applea - zašto je ovo toliki problem, zašto se ne može jednostavno desno kliknuti na album pa remove?

 

Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

Nije to, nego se treba praviti pametan i imati razloga govoriti "sta oni misle, da nam mogu tek tako uvaliti nekitamoalbum od neketamogrupe, pa makar i besplatno".

sig
 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album g
DigiMagic kaže...

Za nas koji nemamo ništa od Applea - zašto je ovo toliki problem, zašto se ne može jednostavno desno kliknuti na album pa remove?

 

To ti se zove "First world problems", ljudi kenjaju samo zato što mogu... 

15 godina
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

uf. falabogu da nisam kupio ništa od appleta, jer ne podnosim u2 i ovog lufbrenzera bona. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 10 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

Preseravanje. Ne želim ni ja sliku sa cvijećem u Windows folder Pictures 

Life is too short to remove USB safely
 
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

Ovaj dodir kažiprstima je bio tako nevjerojatno spontan...

Potpis!
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album g
DigiMagic kaže...

Za nas koji nemamo ništa od Applea - zašto je ovo toliki problem, zašto se ne može jednostavno desno kliknuti na album pa remove?

 

Zato jer ti ga dodaju na account kao da si ga kupio, a Music app na iOSu pokazuje sve što imaš kupljeno, pa možeš streamati ako ti nije skinuto. Tako da se album nikada nije zapravo skinuo, samo postoji ikonica za stremanje u programu

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe
100 miljuma bilo kojem bendu je preseravanje i bacanje novaca, ako je ovo deal koji su dobili sa jos 3 milijarde bacenih za iovena i dr drea dionicari bi trebali nesto i prisrati. u2 odavno mnogima ide na zivce i genijalci iz beatsa i cook su mogli ovo i predviditi.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album g
grzzi kaže...
100 miljuma bilo kojem bendu je preseravanje i bacanje novaca, ako je ovo deal koji su dobili sa jos 3 milijarde bacenih za iovena i dr drea dionicari bi trebali nesto i prisrati. u2 odavno mnogima ide na zivce i genijalci iz beatsa i cook su mogli ovo i predviditi.

Da je sve to moglo biti izvedeno puno elegantnije... To stoji... Ali isto tako stoji da danas ljudi jednostavno vole i imaju upravo nevjerojatnu potrebu "zaprđivati" oko potpuno nevažnih sitnica. Evo, meni je U2 glazba super, ali ajmo reći da su mi tako "poklonili" nekog kog ne volim... Recimo Kanye Westa, ili Nicki Minaj... Imam u popisu purchased albuma jedan koji tamo nisam želio... I pazi sad nezamislive strahote... Moram ga, na milisekundu, primjetiti dok scrollam kroz albume... U tako okrutnom svijetu je stvarno teško živjeti... {#}

12 godina
neaktivan
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

moja baba ne zeli krumpir vadit jos..  di je ta vijest na naslovnoj?

xfact
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

Apple je izdao upute kako to obrisati. U čemu je problem? Korisnici su glupi ili Apple proizvodi nemaju tipku delete ili ...

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album g
rjakopec kaže...

Apple je izdao upute kako to obrisati. U čemu je problem? Korisnici su glupi ili Apple proizvodi nemaju tipku delete ili ...

 

....U2 album je zapravo toliko strahovito loš....

 

 

11 godina
offline
Re: Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album g
rjakopec kaže...

Apple je izdao upute kako to obrisati. U čemu je problem? Korisnici su glupi ili Apple proizvodi nemaju tipku delete ili ...

U tome da je Apple to napravio tek nakon sto su se korisnici zalili...

I Apple nije izdao upute nego postavio web stranicu koja uklanja album s racuna server-side, i to samo U2 album. A sto je jedini nacin da se potpuno ukloni s racuna.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album g
Lol velikog li problema, ako ga netko neće nemora slušati...
16 godina
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

Ako si pravi eplovac, nije to to ako ne platiš bar duplo. Da su im taj album naplatili 200$, onda bi to bila ekskluziva. Ovako ih je epl strpao u kategoriju prljavih beskućnika kojima uvališ novčić da bi se bolje osjećao. Bezobrazno!

Gledam te!
 
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

OT: Čudi me da još nitko nije ovaj pozdrav prstima povezao s nekim tajnim pozdravima masona/iliminata.. {#}

 

Što se tiče samog članka, netko gore je to najjezgrovitije opisao riječima: "First world problems."

Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something. ~ Plato
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe
Osim toga... Nije prvi put... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dio iTunes korisnika ne želi besplatni album grupe

Ja nis niš dobil. Valjda zato ke imam đejlbrejkane ajfon i ajped. 
Ali dobil sam prije. To sam riješio selotejpom kojim sam zakrpal rupe na kazeti
i onda nasnimil prek Zak McKracken and the Alien Mindbenders za moj komodorac. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 16:11 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice