Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni

poruka: 7
|
čitano: 1.622
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni".
15 godina
offline
Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni

evo i komentara na neprispodobiv bezobrazluk, trenutačno povezan baš s ovom igrom ali i s ostalima na steamu. steam ne radi. igru sam kupio na dvd-u za pc no ne mogu je niti instalirati ili bilo što učiniti bez fakn steama (pretpostavljam - denuvo), u koji se ne mogu niti prijaviti. prema izvješćima na netu, vidim da je steam nedostupam diljem svijeta, a u europi osobito. dakle, nema prijave, nema kupnje, nema igranja, nema ničega.

 

i sad ti kupuj legalno igre i budi budala. upravo zbog ovakvih kretena skidat ću krekirane naslove dok god to bude moguće i igrati ih bez steama (na kojem ima račun s 5-6 igara: nedostupnih). prekrasno je kad jednostavno moraš ovisiti o "usluzi" koja ti je zapravo nedostupna. i ne - nemaju razloga za nedostupnost. veliki su, moćni, zaštićeni, stručni i imaju sve potrebno za obrane od hakeraja, varanja i bla. no eto. jebu nas u mozak. badava vam igranje u bug-u (to sigurno nije bilo danas i ne online) kad se moš batje sa steamom.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni

Dishnonored? Dafuq???

 

¯\(ºдಠ)/¯

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2016 19:18 (pr0n_addict).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni
Ajar kaže...

evo i komentara na neprispodobiv bezobrazluk, trenutačno povezan baš s ovom igrom ali i s ostalima na steamu. steam ne radi. igru sam kupio na dvd-u za pc no ne mogu je niti instalirati ili bilo što učiniti bez fakn steama (pretpostavljam - denuvo), u koji se ne mogu niti prijaviti. prema izvješćima na netu, vidim da je steam nedostupam diljem svijeta, a u europi osobito. dakle, nema prijave, nema kupnje, nema igranja, nema ničega.

 

i sad ti kupuj legalno igre i budi budala. upravo zbog ovakvih kretena skidat ću krekirane naslove dok god to bude moguće i igrati ih bez steama (na kojem ima račun s 5-6 igara: nedostupnih). prekrasno je kad jednostavno moraš ovisiti o "usluzi" koja ti je zapravo nedostupna. i ne - nemaju razloga za nedostupnost. veliki su, moćni, zaštićeni, stručni i imaju sve potrebno za obrane od hakeraja, varanja i bla. no eto. jebu nas u mozak. badava vam igranje u bug-u (to sigurno nije bilo danas i ne online) kad se moš batje sa steamom.

 

 Hacker group Phantom Squad claimed responsibility for the attack on Twitter, stating it had initiated a “major DDoS attack” on the platform. Shortly after making the claims, however, the account was suspended by the social network.

 

Skoro svi izdavači koje ja koristim su u nekom trenutku bili nedostupni zbog ddos napada. Blizzard i PSN su isto imali problema. Pošto većinom igram multiplayer pirati mi uopće nisu opcija. Čak i u single player igrama kao DS3 obožavam sa drugima ubijati bosseve tako da mi i tamo treba internet i original igra. Danas su stvarno rijetke full singleplayer igre.

15 godina
offline
Re: Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni
bubimir5 kaže...

 Hacker group Phantom Squad claimed responsibility for the attack on Twitter, stating it had initiated a “major DDoS attack” on the platform. Shortly after making the claims, however, the account was suspended by the social network.

 

Skoro svi izdavači koje ja koristim su u nekom trenutku bili nedostupni zbog ddos napada. Blizzard i PSN su isto imali problema. Pošto većinom igram multiplayer pirati mi uopće nisu opcija. Čak i u single player igrama kao DS3 obožavam sa drugima ubijati bosseve tako da mi i tamo treba internet i original igra. Danas su stvarno rijetke full singleplayer igre.

 iskreno, boli me q za "hacker group ovoono". steam to može spriječiti. usput, eo i natrag u hrvatskoj. poslije nekoliko sati. i da - mene zanima samo single player (multi nije opcija). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni

Ovo je stvar koja me uzasno nervira. Zasto legitimni korisnici moraju imati probleme dok ih pirati nemaju. Legitimne se korisnike zajebava kao da su kriminalci koji ce odmah zakacit svoju kopiju na torente pa ih se "sprijecava" raznoraznim DRMovima, dok piratske kopije jednostavno rade. Na slicnu temu sam napisao slicnu poruku i ona glasi: Softverske kompanije, prekinite tretirati legitimne korisnike kao da su kriminalci i otezavati im koristenje proizvoda koji su vam ipak na kraju platili. 

 

CD projekt je firma koja bi trebala biti uzor svima po ovom pitanju. Njima naklon do poda. 

13 godina
offline
Re: Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni
Obožavam kako se danas svatko naziva hackerom pogotovo kad svaka šuša može kupiti botove i ddosati što ga volja. I slažem se sa komentarom da si tvrtka kao Steam ne smije dopustiti takve down time-ove.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Dishnonored 2 - Opet obeščašćeni

eo i malo recenzije, sad kad je sve napokon proradilo i igra polako napreduje li ga, napreduje ...

 

za: zgodna priča, povezana s prvim dijelom, uvuče igrača u se i u svoje kljuse. izvrstan "stripovski" vizualan stil. za me idealan FPS način igranja.

protif: stravično pretrpana nepotrebnim detaljima (za razliku od prvog dijela) s kojima nema interakcije i služe samo za beskorisno lutanje unedogled. ono: "ajmo to načiniti kad možemo". vezanje na steam (ovisnost o internetskoj vezi i stabilnosti steam-a - vidi postove iznad). glavni je lik bio pametniji kad je šutio. ako se ne igra neprekidno, igrač se pogubi u misijama, prostorima, svemu i svačemu. 

čudno: čak i minimalni hardverski zahtjevi su precijenjeni. igra se glatko izvodi na 1920 x 1200 (pun zaslon), preko gb-ove r7 370, s 2GB rama-a.

 

ukupno: prvi dio bijaše ipak znatno bolji za igranje, iako je i ovo ok (manje-više). posebno je sprtljano ako se igra jedna za drugom (nedavno sam završio prvi dio) jer zbunjuje.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice