Dobar dizajn softvera za Android 4.0

poruka: 11
|
čitano: 3.881
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobar dizajn softvera za Android 4.0".
14 godina
online
Dobar dizajn softvera za Android 4.0

još uvijek mi je dizajn WP7 privlačniji

 
8 9 hvala 0
14 godina
offline
Dobar dizajn softvera za Android 4.0

sto ljudi, sto ćudi, sto žena, 200 ...

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dobar dizajn softvera za Android 4.0
Zto i ne volim ovaj Android. Oni tek u cetvrtoj verziji OS-a rade upute kako trebaju izgledati i ponasati se aplikacije. Zato i je nered na trzistu.
 
6 5 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Dobar dizajn softvera za Android 4.0

ako se mene pita trebaju predstaviti jedinstveni oblik za ikone kao što je na iphoneu ili nokiji N9, cijelo sučelje bi izgledalo puno ozbiljnije, ovako mi djeluje kao jeftina kineska igračka

Moj PC  
10 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar dizajn softvera za Android 4.0
15 godina
offline
Dobar dizajn softvera za Android 4.0

Jbg kad moraju zadovoljiti vecinu a ne samo dvojicu sa foruma... {#}

 
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Dobar dizajn softvera za Android 4.0
Memphis kaže...

još uvijek mi je dizajn WP7 privlačniji

Ako je tebi dizajn WP7 privlačniji, u redu ali što on sadrži i kako uopće on izgleda {#}??

Po meni, WP7 je puno previše prejednostavan, imam osjećaj da autori predmnjevaju kao da sam vjerojatno kratak u glavi da nešto malo detaljnije ili kompliciranije shvatim generalno gledajući na dizajn WP7 i općeg sadržaja software-a po mojem mišljenju, za razliku od Androida kao platforme i software-a!

Malo sam ušao u site i progruntao sadržaj, nešto što sam uočio je (samo odokativno uočeno), jedan detalj, "base 32 DPI", što mi što sugerira što je općepoznato, da na WP7 nema nikakve baze, i koliko znam (ako se varam, dozvoljavam nadopunjavanje nekim novim činjenicama), ne postoji tablet računalo na WP7, a svi mobovi su ograničeni rezolucijom, tako da porediti WP7 i Android je nerealno, obzirom na WP7 imaju samo kubisti što pričati o "nekom eventualnom" pojmu dizajna, gdje čak iIphone ima, po mojem subjektivnom dojmu, nekakav ali bolji dizaln od WP7.

Još kada na tržište dođu proizvodi sa većom rezolucijom, tekar onda je problem, pa i dizajna, jer, kada gledam neku snimku na nekom televizoru/kompu niske i visoke rezolucije ekrana, mogu birati kvalitetu zapisa u kojoj ću gledati, ali ako je aplikacija napravljena za isključivo 800x480 rezluciju, ona ili ne može na drugi ekran ili na tom nekom drugom ekranu ona nije kvalitetno prezentirana, već je zrnata, a kada WP7 bude zastupljen na nekim drugim rezolucijama bez ikakvih software-skih ograničenja, tekar će se onda moći počet govoriti eventualnom dizajnu, što ne znači da mi je kubizam mrzak, ali evidentno  ima preko nekoliko nedostataka, koje će teško riješiti a Android ima skorom od samih prapočetaka bazu upravo u različitosti rezolucija na kojima se rabi kao takav plus istinskog dizajna, što se ovim putem dodatno izdiže preko aplikacija koje su nam na dispoziciji!!

 

Po meni, pozdravljam ovakvo nešto, pogotovu čim je na opću korist sve veće obitelji korisnika Android OS-a o mobilnih gadgeta širom svijeta  {#}!!    

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Dobar dizajn softvera za Android 4.0

Koji je ovo tablet na slici(naslovnoj) koja prati tekst?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dobar dizajn softvera za Android 4.0

Motorola Xoom

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar dizajn softvera za Android 4.0
zoki.zlikowski kaže...
Zto i ne volim ovaj Android. Oni tek u cetvrtoj verziji OS-a rade upute kako trebaju izgledati i ponasati se aplikacije. Zato i je nered na trzistu.

Nered? Kakav nered?

JDM4LFE
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dobar dizajn softvera za Android 4.0
Memphis kaže...

još uvijek mi je dizajn WP7 privlačniji

Još uvijek mi je WP7 previše odbojan. :)

JDM4LFE
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice