Dobra prodaja Ouya igara

poruka: 10
|
čitano: 3.277
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja Ouya igara".
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja Ouya igara

Ispada da indie igre ipak mogu bit profitabilne...

pero_HR
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Dobra prodaja Ouya igara

Da, za sada dok ne ulete ozbiljniji igrači.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2013 12:28 (sina-k).
 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja Ouya igara

jel mi moze netko objasnit koja je razlika između androida mobilnih uređaja i androida ouye? tj, zašt se moraju stvarati nove igre a ne samo preuzeti sa playstora? razumjem da za ouyu mogu biti zahtjevnije al zast nebi oboje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra prodaja Ouya igara
golatificon kaže...

jel mi moze netko objasnit koja je razlika između androida mobilnih uređaja i androida ouye? tj, zašt se moraju stvarati nove igre a ne samo preuzeti sa playstora? razumjem da za ouyu mogu biti zahtjevnije al zast nebi oboje?

Igre na play storeu su rađene za touch uređaje, ouya koristi gamepade.

pero_HR
14 godina
offline
Re: Dobra prodaja Ouya igara
golatificon kaže...

jel mi moze netko objasnit koja je razlika između androida mobilnih uređaja i androida ouye? tj, zašt se moraju stvarati nove igre a ne samo preuzeti sa playstora? razumjem da za ouyu mogu biti zahtjevnije al zast nebi oboje?

Takva je politika. Tehnički je izvedivo, iako se igre za Ouyu se pišu sa kontrolerom na umu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Dobra prodaja Ouya igara

Nah, koliko ja znam prodaja igara i konzole nije tako dobra.

Čuo sam da Ouya ide na drugi Kickstarter da financira first party igre (ili kako se to već kaže) samo za Ouya.

 

Puni nemaju razlog kupiti Ouya. A jedini bi bio igre.

Ima par igara koje su super na Ouya. Onaj neki tower nešto. Ali zbog popularnosti portaju ga na PC također.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
online
Dobra prodaja Ouya igara

Ja sam vrlo zadovoljan ouyom, radi pristojno, ne steka... XBMC radi besprijekorno, filmovi, muzika, streaming... emulatori su tu rade takodjer besprijekorno a kontroler je solidan...

Igre koje nude na storeu sam isprobao i ima nekoliko zanimljivih ali nije mi to primarni cilj zbog kojeg sam uzeo to malo cudo tehnike :)

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Dobra prodaja Ouya igara
LudaRajcica kaže...

Ja sam vrlo zadovoljan ouyom, radi pristojno, ne steka... XBMC radi besprijekorno, filmovi, muzika, streaming... emulatori su tu rade takodjer besprijekorno a kontroler je solidan...

Igre koje nude na storeu sam isprobao i ima nekoliko zanimljivih ali nije mi to primarni cilj zbog kojeg sam uzeo to malo cudo tehnike :)

Thx na info ;) možeš samo reči di si ga naručio tj kupio neki link plizzzz

11 godina
online
Re: Dobra prodaja Ouya igara
Buhaha kaže...
LudaRajcica kaže...

Ja sam vrlo zadovoljan ouyom, radi pristojno, ne steka... XBMC radi besprijekorno, filmovi, muzika, streaming... emulatori su tu rade takodjer besprijekorno a kontroler je solidan...

Igre koje nude na storeu sam isprobao i ima nekoliko zanimljivih ali nije mi to primarni cilj zbog kojeg sam uzeo to malo cudo tehnike :)

Thx na info ;) možeš samo reči di si ga naručio tj kupio neki link plizzzz

Uzeo sam ju preko kickstartera.

Odi na ouya.tv, naruci i plati karticom, kasnije ces morati platiti jos i carinu od oko 200kn...

13 godina
offline
Re: Dobra prodaja Ouya igara
LudaRajcica kaže...

Ja sam vrlo zadovoljan ouyom, radi pristojno, ne steka... XBMC radi besprijekorno, filmovi, muzika, streaming... emulatori su tu rade takodjer besprijekorno a kontroler je solidan...

Igre koje nude na storeu sam isprobao i ima nekoliko zanimljivih ali nije mi to primarni cilj zbog kojeg sam uzeo to malo cudo tehnike :)

To je najveći problem. Ouya je ispala kao uređaj ne za gamere nego za developere. A tko će igrati igre?

Tu ima pada budući profit. I sad im je problem što nemaju dovoljno first party igara zbog kojih bi ljudi kupili konzolu.

 

Ja mislim da će Ouya ili u zborav, ili će uraditi oni nešto drugo. Makar, što više konzola to bolje. Što više konkurencije to više proizvoda i truda u svrhu boljih.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice