Dolaze kapacitetniji PS3

poruka: 35
|
čitano: 5.551
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dolaze kapacitetniji PS3".
14 godina
neaktivan
offline
Dolaze kapacitetniji PS3

Lijepo, sad se na njema može stavit još više stvari. Tko mi je kriv kaj sam išo kupovat odmah onaj prvi PS3 sa samo 60 GB. Al zato još uvijek na njemu vrtim linux :D

I'm soo SERIAL
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

13 godina
protjeran
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3

nadam se da ce u narednih godinu dana crackirati ps3...tad bih ga mogao uzeti,igre su jednostavno preskupe.

 

samo radi gran turisma i tekena

15 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
bugonja kaže...

nadam se da ce u narednih godinu dana crackirati ps3...tad bih ga mogao uzeti,igre su jednostavno preskupe.

 

samo radi gran turisma i tekena

Ja narucujem izvana igre nove novcate iz online ducana... hitovi su oko 300ak kuna, a vecina ih je oko 200kn pa i manje.. npr. Mirrors Edge godinu dana star sam dobio za 60kn sa postarinom, Dirt2 za 160kn.

14 godina
neaktivan
offline
Dolaze kapacitetniji PS3

299,99 $

 

299 oera ???

 

ko tu koga levati

 

 

Saki Saki 5$
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
infinityzg kaže...
bugonja kaže...

nadam se da ce u narednih godinu dana crackirati ps3...tad bih ga mogao uzeti,igre su jednostavno preskupe.

 

samo radi gran turisma i tekena

Ja narucujem izvana igre nove novcate iz online ducana... hitovi su oko 300ak kuna, a vecina ih je oko 200kn pa i manje.. npr. Mirrors Edge godinu dana star sam dobio za 60kn sa postarinom, Dirt2 za 160kn.

 

Otkud narucujes? Ja sa videogamesplusa, al bome otkad je dolar porastao, placam dosta vise, s tim da mi od njih igra dode za nekih 5 dana tako da mi nije problem toliko tih 20-30kn

15 godina
protjeran
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
El Manifico_Buster kaže...

299,99 $

 

299 oera ???

 

ko tu koga levati

 

 

pa di si ti zadnjih godina 

tak ti je za sve 

od igara do komponenta za pc

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

Baš to! Ja sam u svoj model koji je došao sa 80 GB stavio 320GB disk i sad ima prostoraaaaa! :) Vrlo jednostavno se promijeni disk!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

Hvala na preporuci nisam o tom razmišljo mada sam čito negdje :D

I'm soo SERIAL
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
Slavo kaže...
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

Baš to! Ja sam u svoj model koji je došao sa 80 GB stavio 320GB disk i sad ima prostoraaaaa! :) Vrlo jednostavno se promijeni disk!

Kolko te košto jedan takav?

I'm soo SERIAL
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
Vuja12 kaže...
infinityzg kaže...
bugonja kaže...

nadam se da ce u narednih godinu dana crackirati ps3...tad bih ga mogao uzeti,igre su jednostavno preskupe.

 

samo radi gran turisma i tekena

Ja narucujem izvana igre nove novcate iz online ducana... hitovi su oko 300ak kuna, a vecina ih je oko 200kn pa i manje.. npr. Mirrors Edge godinu dana star sam dobio za 60kn sa postarinom, Dirt2 za 160kn.

 

Otkud narucujes? Ja sa videogamesplusa, al bome otkad je dolar porastao, placam dosta vise, s tim da mi od njih igra dode za nekih 5 dana tako da mi nije problem toliko tih 20-30kn

game.co.uk i base.com :) hvala tebi na info za drugi ducan ;)

ManBearPig kaže...
Slavo kaže...
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

Baš to! Ja sam u svoj model koji je došao sa 80 GB stavio 320GB disk i sad ima prostoraaaaa! :) Vrlo jednostavno se promijeni disk!

Kolko te košto jedan takav?

Pogledaj na nabava.net ... jedino ne znam koje sucelje mora biti.. valjda SATA?

15 godina
protjeran
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3

Pogledaj na nabava.net ... jedino ne znam koje sucelje mora biti.. valjda SATA?

da sata je 

znaci treba kupit 2.5" hdd najbolje od 5400rpm (al mislim da nebi bilo nista ako se uzme od 7200rpm)

 

moze se uzet i 3.5" hdd,al onda treba posebne kablove i hdd onda stoji izvan ps3-a

 

evo cjenik 

 

http://www.adm.hr/index.php?cPath=258_217_29_109&page=1&sort=3a

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 23:16 (hrvatskafarkasevec).
16 godina
neaktivan
offline
Dolaze kapacitetniji PS3

Dakle PS3 nema OS instaliran na HDD-u, zanimljivo.

To je svakako prednost u odnosu na xbox.

Čekam da cijena malo padne, pa ako bude vremena (vrijeme je novac) utopim i ja jedan polovni, nabavim Tekken 6 BR, GT5 i God of War 3, pa imam šta igrati 3 godine. Uz to još imam i bluray player.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3

ja na svom od 250gb imam bar 150gb free tak da nzn kaj bi s vecim diskom

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
protjeran
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
FlyBoy kaže...

Dakle PS3 nema OS instaliran na HDD-u, zanimljivo.

To je svakako prednost u odnosu na xbox.

Čekam da cijena malo padne, pa ako bude vremena (vrijeme je novac) utopim i ja jedan polovni, nabavim Tekken 6 BR, GT5 i God of War 3, pa imam šta igrati 3 godine. Uz to još imam i bluray player.

ima,ali ne cijeli 

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
16 godina
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
FlyBoy kaže...

Dakle PS3 nema OS instaliran na HDD-u, zanimljivo.

To je svakako prednost u odnosu na xbox.

Čekam da cijena malo padne, pa ako bude vremena (vrijeme je novac) utopim i ja jedan polovni, nabavim Tekken 6 BR, GT5 i God of War 3, pa imam šta igrati 3 godine. Uz to još imam i bluray player.

Ni xbox nema OS na hard disku. Da ima kako bi sljakali stari arcade modeli uz koje nije dosao hard disk? :)

 

Na xbox hard disku se samo neke stvari spremaju, save-ovi naravno, emulatori za stare xbox (tj. ne x360) igre, teme za dashboard, filmici, demo igre, XBLA igre i same igre ako ih instaliras na hard i slicne stvari. Nista sto je potrebno samoj konzoli za bas osnovni rad.

 

A i na xbox-u se moze zamjeniti hard u kucnoj radinosti, moja konzola je 2006. godiste (da, jos radi, nije krepala kako bi vecina pomislila) i originalno je imala 20 GB hard. Sada imam 250 GB hard, a prije toga sam imao 120 GB hard. Naravno, oba sredjena u kucnoj radinosti. Koga zanima kako samo neka progoogla "hddhackr".

 

 

R4zOR229 kaže...

ja na svom od 250gb imam bar 150gb free tak da nzn kaj bi s vecim diskom

 

 

To i meni pada na pamet, mislim da je cak 120-160 GB sasvim dovoljno. Da sve igre imaju opciju instaliranja na hard da se ubrza loading (kao sto su na xbox prije godinu i nesto nakalemili taj feature) onda bi vec imalo smisla ubaciti veci. Ovako bas i ne. Jedino ako netko ima bas viska para pa kupuje sve redom sa PSN-a.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 0:00 (Solo761).
14 godina
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

što se ne može modat xbox pa se onda mogu ugrađivat 2.5 hdd-ovi??

 

Ne mislim na software-sku modifikaciju.

 

EDIT: Opet su vratili bijeli model, koji mi se više sviđa, tj. podsjeća me na PS1.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 23:54 (EVO).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
Mozda jednom stavim jedan hdd u ps3 al sad vec imam toshibinu eSATA stanicu od 1.5 terabajt pa :D
I'm soo SERIAL
15 godina
protjeran
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
ManBearPig kaže...
Mozda jednom stavim jedan hdd u ps3 al sad vec imam toshibinu eSATA stanicu od 1.5 terabajt pa :D

ma netreba ti slozis si media server i mozes imat i 40gb hard na njemu nece ti nista falit

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
15 godina
neaktivan
offline
Dolaze kapacitetniji PS3

Meni je mojih 80Gb na plejku cisto dosta.. valdja zato kaj nema gore grpu filmova, mjuze i slicno.. samo igre i saveovi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dolaze kapacitetniji PS3

A svijet nas radi Eura

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dolaze kapacitetniji PS3

veliki napredak zamisli hard od cijelih 320gb, bože koji konji to su trebali odmah stavit a ne ovako ko cigani

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 2:23 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
Oldy kaže...

veliki napredak zamisli hard od cijelih 320gb, bože koji konji to su trebali odmah stavit a ne ovako ko cigani

a mogli su odma i lcd tv stavit jel?

 

sta se mene tice 320gb je previse 

80gb je zlatna sredina ,nit previse niti premalo

 

nije poanta u napretku nego kolko je stvarno potrebno 

 

prije 80gb hdd je dosao vise nego danas zato nisu stavljali 320gb jer bi bezveze povisio 

cijenu konzole

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 2:29 (hrvatskafarkasevec).
13 godina
protjeran
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3

jel ps3 ima wireless ili na net ide preko kabla

14 godina
neaktivan
offline
Dolaze kapacitetniji PS3

Ima wireless, mislim da mu je WiFi 802.11 g, ali nisam 100% siguran :D

I'm soo SERIAL
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
bugonja kaže...

jel ps3 ima wireless ili na net ide preko kabla

Možes ga spojit s wirlessom i patch kablom svejedno je,ali žica je žicaSmijeh

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
bugonja kaže...

jel ps3 ima wireless ili na net ide preko kabla

ima wifi po b i g standardu i ima gigabitni ethernet prikljucak :)

15 godina
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
El Manifico_Buster kaže...

299,99 $

 

299 oera ???

 

ko tu koga levati

 

 

 

 

Kaj se čudiš ko pura dreku ?  Tako je oduvijek bez obzira na vrstu robe, što je u americi u dolarima u europi je toliko eura

15 godina
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
Jebasu123 kaže...
bugonja kaže...

jel ps3 ima wireless ili na net ide preko kabla

Možes ga spojit s wirlessom i patch kablom svejedno je,ali žica je žicaSmijeh

 

 

Nisam primjetio da mi nešto nedostaje zbog toga što mi je na net i mrežu spojen preko wirelessa u ovih par godina ?

15 godina
protjeran
offline
RE: Dolaze kapacitetniji PS3
movie kaže...
Jebasu123 kaže...
bugonja kaže...

jel ps3 ima wireless ili na net ide preko kabla

Možes ga spojit s wirlessom i patch kablom svejedno je,ali žica je žicaSmijeh

 

 

Nisam primjetio da mi nešto nedostaje zbog toga što mi je na net i mrežu spojen preko wirelessa u ovih par godina ?

probaj preko servera vrtit 1080p pa ces vidit,ako ti sta fali

inace ako takve stvari ne mislis vrtit onda ti nista ne fali

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice