Dolje Grooveshark, živio Deezer

poruka: 34
|
čitano: 7.263
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dolje Grooveshark, živio Deezer".
15 godina
neaktivan
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Koristim već par dana na desktopu i nije loše, al iOS aplikacija im je grozna. 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

grooveshar je imao veci opus pjesama od ovog deezera, barem one koju ja slusam....a to je ono najbitnije, a ne dizajn

Igor
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer

Ja i dalje koristim Grooveshark.. dodao sam skriptu u browser koja miče onaj "not available in your country" i radi najnormalnije kao i prije.

 

Ni Deezer se ne čini loš.

Jhva Elohim Meth.
15 godina
odjavljen
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Dva put sam se vraća na početak članka, jer sam bio uvjeren da ga je žena pisala zbog nenormalno naglašene ženske logike:

Grooveshark kod kojeg možeš bez registracije slušati pjesme (ne znam koliko, ali mi se još nije javilo da se trebam registrirati za nastavak), a pretplata za skinit ograničenje ako se i pojavi je 4 USD (3 Eura) ne valja jer je prije bio besplatan, dok Deezer (koji nas je dugo ignorirao kao zadnje smjeće) daje 30 sec bez registracije, a pretplata (bez mogućnosti korišenja na mobitelu) je 3,5 Eura je dobra zamjena!?

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Zar se stvarno nemoguće registrirati bez Facebook accounta?

Tetris is so unrealistic.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
MrBlc kaže...

Dva put sam se vraća na početak članka, jer sam bio uvjeren da ga je žena pisala zbog nenormalno naglašene ženske logike:

Grooveshark kod kojeg možeš bez registracije slušati pjesme (ne znam koliko, ali mi se još nije javilo da se trebam registrirati za nastavak), a pretplata za skinit ograničenje ako se i pojavi je 4 USD (3 Eura) ne valja jer je prije bio besplatan, dok Deezer (koji nas je dugo ignorirao kao zadnje smjeće) daje 30 sec bez registracije, a pretplata (bez mogućnosti korišenja na mobitelu) je 3,5 Eura je dobra zamjena!?

 

 

 

a ti si neki mrzitelj zena?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 16:58 (Loto).
14 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Tooooo. Imaju narodnjake, dobar servis.

{#}

 

Edit: U čemu je problem, ako ne slušate narodnu ne morate odmah palac dole.{#}

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 18:03 (uss).
 
9 22 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Grooveshark koristim redovito i odličan mi je. Od kada su počeli tražiti 3 € za mjesec dana korištenja sam zaobišao to ograničenje tako da upalim foxyproxy i samo učitam stranicu. Nakon toga mogu onesposobiti proxy jer više ne provjerava u kojoj državi se nalaziš i ne pita za plaćanje. 

 

Nedavno su uveli foru da pogledaš video na youtubeu ako ne želiš platiti i servis ti radi bez ograničenja 4 sata. Mislim da je to odličan potez sa njihove strane jer oni zarađuju radi povećanog broja videa koji su postavili na youtube (dakle financiraju se reklamama putem googla) i više ne gnjave korisnike sa "moraš platiti" forama. Svakako podržavam takvu inicijativu sa strane Groovesharka i puno mi je draže pogledati 15 sec videa i tako im pomoći u financiranju nego zaobilaziti proxyima. Ne vidim kako je Deezer bolja alternativa za bilo kakvo korištenje duže od promo 2 tjedna ako ne misliš plaćati za servis. Tako da se ja i dalje držim Groovesharka, ako radi ničeg drugog onda radi goleme baze pjesama i playlista koje sam si tamo kreirao. Deezer možda isprobam samo da vidim to bolje sučelje.

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

pa kuda ovo sve vodi, 3 eura nekome puno za dat mj. za mjuzu koju za cijeli zivot nemres preslusat , prestrasno 

sve bi svi zabadave :P ! 

 

deezeer rules i ima hebeno user friendly suchelje  i prije ces nekog nagovorit subliminalno tako da mu das free 2 tj da ga navuces pa mu nece bit problem platiti 

za isto

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 17:45 (4mal).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
Sekira kaže...

Grooveshark koristim redovito i odličan mi je. Od kada su počeli tražiti 3 € za mjesec dana korištenja sam zaobišao to ograničenje tako da upalim foxyproxy i samo učitam stranicu. Nakon toga mogu onesposobiti proxy jer više ne provjerava u kojoj državi se nalaziš i ne pita za plaćanje. 

 

Nedavno su uveli foru da pogledaš video na youtubeu ako ne želiš platiti i servis ti radi bez ograničenja 4 sata. Mislim da je to odličan potez sa njihove strane jer oni zarađuju radi povećanog broja videa koji su postavili na youtube (dakle financiraju se reklamama putem googla) i više ne gnjave korisnike sa "moraš platiti" forama. Svakako podržavam takvu inicijativu sa strane Groovesharka i puno mi je draže pogledati 15 sec videa i tako im pomoći u financiranju nego zaobilaziti proxyima. Ne vidim kako je Deezer bolja alternativa za bilo kakvo korištenje duže od promo 2 tjedna ako ne misliš plaćati za servis. Tako da se ja i dalje držim Groovesharka, ako radi ničeg drugog onda radi goleme baze pjesama i playlista koje sam si tamo kreirao. Deezer možda isprobam samo da vidim to bolje sučelje.

jel ti znas da mozes popit BAN radi ove izjave , dobronamjerno te upozoravam ! 

12 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Facebook registracija? Fuj. Ne bi da bombone dijele!

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Do sada nisam koristio nijedan servis.

Sada sam se registriro na oba, Deezer mi se u pocetku zgadio jer je trazio moj Facebook acc, cim sam se registrirao usao sam u postavke fejsa i uklonio aplikaciju :D da isprobam kako ide sve, onda sam se registrirao grooveshark koji mi nije trazio nikakvu uplatu niti da gledam youtube video. Ostajem pri grooveshark-u

 

A sada pitanje jedno, na koju foru rade ovi servisi? Malo trazim, ogromna je kolekcija pjesama, pa me zanima kako imaju toliku kolicinu glazbe i daju da se slusa besplatno?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

od oglasa a i imaju vauchere kod izdavackih kuca  neke na bazi glazbenih servisa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
goodye kaže...

Do sada nisam koristio nijedan servis.

Sada sam se registriro na oba, Deezer mi se u pocetku zgadio jer je trazio moj Facebook acc, cim sam se registrirao usao sam u postavke fejsa i uklonio aplikaciju :D da isprobam kako ide sve, onda sam se registrirao grooveshark koji mi nije trazio nikakvu uplatu niti da gledam youtube video. Ostajem pri grooveshark-u

 

A sada pitanje jedno, na koju foru rade ovi servisi? Malo trazim, ogromna je kolekcija pjesama, pa me zanima kako imaju toliku kolicinu glazbe i daju da se slusa besplatno?

http://www.bug.hr/vijesti/kraj-groovesharka-kakvog-poznajemo/114078.aspx

 

Imaš i bogatu raspravu na račun ove vijesti, tamo možeš svašta saznati... {#}

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 18:27 (Miro).
14 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Fail

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 18:35 (KIKI3ooo).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Mozda je suvisno pitati, ali mene zanima je li ovo potpuno legalno?

 

Da ne bude poslije "Nismo znali" :D

http://igrali.wordpress.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

pisalo je nesto 15 dana free? a sto odna?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

popišam se po ovome, koliko su vam platili da ih reklamirate {#}

grooveshark>deezer any day,  nova radio opcija je stvarno super na groovesharku. Bolje svakih 4 sata slušanja pogledati video od 15 sec nego plačati pretplatu za isti servis +malo našminkani

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
MrBlc kaže...

 

Grooveshark kod kojeg možeš bez registracije slušati pjesme (ne znam koliko, ali mi se još nije javilo da se trebam registrirati za nastavak), a pretplata za skinit ograničenje ako se i pojavi je 4 USD (3 Eura

Mali update oko Groovesharka, izgleda da je uveo tri modela pretplate:

 

- Grooveshark anywhere - $9/mj  - standardni grooveshark + mobilne platforme, bez reklama

- Grooveshark plus - $6/mj - standardni bez reklama

 

- Grooveshark free - free registracija, neagresivne reklame, 4 sata besplatnog slusanja, a nakon toga dvije opcije:

a - pogledati youtube video od 15 sec i dobiti 4 nova sata

b - platiti $2 (ili $4 ako ste velikodusni)  za mjesec dana besplatnog slusanja

 

Dakle, najjeftiniji paket je $2 mj uz par reklama na web sucelju.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
4mal kaže...
Sekira kaže...

Grooveshark koristim redovito i odličan mi je. Od kada su počeli tražiti 3 € za mjesec dana korištenja sam zaobišao to ograničenje tako da upalim foxyproxy i samo učitam stranicu. Nakon toga mogu onesposobiti proxy jer više ne provjerava u kojoj državi se nalaziš i ne pita za plaćanje. 

 

Nedavno su uveli foru da pogledaš video na youtubeu ako ne želiš platiti i servis ti radi bez ograničenja 4 sata. Mislim da je to odličan potez sa njihove strane jer oni zarađuju radi povećanog broja videa koji su postavili na youtube (dakle financiraju se reklamama putem googla) i više ne gnjave korisnike sa "moraš platiti" forama. Svakako podržavam takvu inicijativu sa strane Groovesharka i puno mi je draže pogledati 15 sec videa i tako im pomoći u financiranju nego zaobilaziti proxyima. Ne vidim kako je Deezer bolja alternativa za bilo kakvo korištenje duže od promo 2 tjedna ako ne misliš plaćati za servis. Tako da se ja i dalje držim Groovesharka, ako radi ničeg drugog onda radi goleme baze pjesama i playlista koje sam si tamo kreirao. Deezer možda isprobam samo da vidim to bolje sučelje.

jel ti znas da mozes popit BAN radi ove izjave , dobronamjerno te upozoravam ! 

 

A da pročitaš tekst do kraja prije nego pozivaš nekoga na red. Kao što u nastavku teksta piše da mi je puno draže koristiti opciju gledanja reklama koju su uveli i da tako nešto podržavam. Ucjenu i promjenu preko noći tipa - hej sve je bilo besplatno do sada ali od danas na dalje moraš platiti - priznam da nisam baš s oduševljenjem prihvatio. Zato podržavam njihovo nastojanje da pruže uslugu čim široj publici, čak i onoj koja ne može (ili možda ne želi) odvojiti 3 eura za uslugu. Što se mene osobno tiče, ja Grooveshark koristim samo u rijetkim slučajevima kao background music player dok igram neku igru (originalnu da nebi bilo zabune), te stoga smatram da uslugu ne koristim u dovoljnoj mjeri da bi ju trebao platiti. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
mcf kaže...
MrBlc kaže...

 

Grooveshark kod kojeg možeš bez registracije slušati pjesme (ne znam koliko, ali mi se još nije javilo da se trebam registrirati za nastavak), a pretplata za skinit ograničenje ako se i pojavi je 4 USD (3 Eura

Mali update oko Groovesharka, izgleda da je uveo tri modela pretplate:

 

- Grooveshark anywhere - $9/mj  - standardni grooveshark + mobilne platforme, bez reklama

- Grooveshark plus - $6/mj - standardni bez reklama

 

- Grooveshark free - free registracija, neagresivne reklame, 4 sata besplatnog slusanja, a nakon toga dvije opcije:

a - pogledati youtube video od 15 sec i dobiti 4 nova sata

b - platiti $2 (ili $4 ako ste velikodusni)  za mjesec dana besplatnog slusanja

 

Dakle, najjeftiniji paket je $2 mj uz par reklama na web sucelju.

 

Kaj je toliki problem svakih 4 SATA! pogledati video od 15 sekundi da bi se dalje slušalo... bolje to nego plačati servis

14 godina
neaktivan
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Meni sve pet, ja volim software kakav god da je, 3.5 eura mjesečno je mizerno malo novaca i doslovce svatko si to može priuštiti.

Koliko vidim servis jako lijepo izgleda, i intuitivna je za korištenje.

 

Međutim ... YouTube ima to sve, ali besplatno. Istina je da znaju ponekad zasrati s onim "ovaj video nije dostupan u tvojoj zemlji" ili "zbog kršenja korisničkih prava muziku iz videa zamjenili smo s nekom infantilnim drkanjem po klaviru", međutim broj videa je toliki da je nemoguće ne pronaći nešto što ti se dopada.

A skinuti video s YouTubea nije niti najmanji problem (pa čak niti izvaditi muziku iz videa i konvertirati je u MP3)

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
uss kaže...

Tooooo. Imaju narodnjake, dobar servis.

{#}

 

Edit: U čemu je problem, ako ne slušate narodnu ne morate odmah palac dole.{#}

 

ha jaaa, razbi čašeeee ! Popij se rakijoo !

CAJKE I THOMPSON FOREVER !  {#}

Joj, joj, Miki, Miki joj
ma prevaricu, namignucu
al' ces biti moj

Prevaricu duso, prevaricu sve
samo da me ljube usne medene
skinucu sa neba sjajne zvezdice
samo da me grlis moja srecice

Hej, Miki, Miki moj
Miki, Miki, Mico
dajem ti na znanje
sve bih duso dala
za jedno milovanje

 

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
16 godina
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
Sekira kaže...
4mal kaže...
Sekira kaže...

Grooveshark koristim redovito i odličan mi je. Od kada su počeli tražiti 3 € za mjesec dana korištenja sam zaobišao to ograničenje tako da upalim foxyproxy i samo učitam stranicu. Nakon toga mogu onesposobiti proxy jer više ne provjerava u kojoj državi se nalaziš i ne pita za plaćanje. 

 

Nedavno su uveli foru da pogledaš video na youtubeu ako ne želiš platiti i servis ti radi bez ograničenja 4 sata. Mislim da je to odličan potez sa njihove strane jer oni zarađuju radi povećanog broja videa koji su postavili na youtube (dakle financiraju se reklamama putem googla) i više ne gnjave korisnike sa "moraš platiti" forama. Svakako podržavam takvu inicijativu sa strane Groovesharka i puno mi je draže pogledati 15 sec videa i tako im pomoći u financiranju nego zaobilaziti proxyima. Ne vidim kako je Deezer bolja alternativa za bilo kakvo korištenje duže od promo 2 tjedna ako ne misliš plaćati za servis. Tako da se ja i dalje držim Groovesharka, ako radi ničeg drugog onda radi goleme baze pjesama i playlista koje sam si tamo kreirao. Deezer možda isprobam samo da vidim to bolje sučelje.

jel ti znas da mozes popit BAN radi ove izjave , dobronamjerno te upozoravam ! 

 

A da pročitaš tekst do kraja prije nego pozivaš nekoga na red. Kao što u nastavku teksta piše da mi je puno draže koristiti opciju gledanja reklama koju su uveli i da tako nešto podržavam. Ucjenu i promjenu preko noći tipa - hej sve je bilo besplatno do sada ali od danas na dalje moraš platiti - priznam da nisam baš s oduševljenjem prihvatio. Zato podržavam njihovo nastojanje da pruže uslugu čim široj publici, čak i onoj koja ne može (ili možda ne želi) odvojiti 3 eura za uslugu. Što se mene osobno tiče, ja Grooveshark koristim samo u rijetkim slučajevima kao background music player dok igram neku igru (originalnu da nebi bilo zabune), te stoga smatram da uslugu ne koristim u dovoljnoj mjeri da bi ju trebao platiti. 

tko te poziva na red ? citirao si poruku u kojoj te upozoravam da ne dobijes BAN , sto ti tu nije jasno ? procitao sam ga bez brige...

samo za usporedbu koristio sam napster od kad se pojavio pa i kasnije  kad se poceo placat ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 22:33 (4mal).
14 godina
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
zoran123456 kaže...

ha jaaa, razbi čašeeee ! Popij se rakijoo !

CAJKE I THOMPSON FOREVER ! {#}

Joj, joj, Miki, Miki joj
ma prevaricu, namignucu
al' ces biti moj

Prevaricu duso, prevaricu sve
samo da me ljube usne medene
skinucu sa neba sjajne zvezdice
samo da me grlis moja srecice

Hej, Miki, Miki moj
Miki, Miki, Mico
dajem ti na znanje
sve bih duso dala
za jedno milovanje

 

Dobro ne pretjeruj, nisu sve pjesme takav šrot. U svakoj vrsti muzike imaš loših pjesama i glupih tekstova.

THOMPSONA MI NE DIRAJ !!!{#}

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
16 godina
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Fino su složili Deezer. Koristio sam Grooveshark povremeno, ali deezer mi je legao na prvu. Puno mi je recimo lakše doći do albuma koji zaista imaju sve stvari koje trebaju biti na albumu, za razliku od groovesharka gdje često nisu sve stvari bile dostupne prilikom pretraživanja po albumima. Za dva tjedna ću vidjeti da li se isplati ići na pretplatu. :)

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer
acca kaže...

Dakle, najjeftiniji paket je $2 mj uz par reklama na web sucelju.

 

Kaj je toliki problem svakih 4 SATA! pogledati video od 15 sekundi da bi se dalje slušalo... bolje to nego plačati servis

Ne znam zasto mene quotas sa tim tonom, ja nisam rekao da je ista problem, samo sam naveo nove pretplatne pakete groovesharka.

 

Ja osobno bi radije (i jesam) platio 10kn mjesecno umjesto klikanja na youtube clip svakih cetiri sata, ali to je stvar izbora.

16 godina
neaktivan
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Mi smo muziku već platili, red je da ZAMP uplati servisima za distribuciju glazbe novac koji uplaćujemo već godinama i riješi nas dvostrukog plaćanja, reklama i ostalog smeća... zar ne?

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2012 1:24 ((s)izgoreo).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dolje Grooveshark, živio Deezer

Interesantno je koji su ljudi škutori. Daće para za raznorazne igrice, pretplate na servere ili nešto al kad trebaju uplatiti za muziku koju slušaju satima i pomoću koje mogu čuti nove bendove ili nešto onda se nerviraju jer im ljudi daju drugu mogućnost korištenjem reklame. Ili još škrtije, traže se neki proxy-ji.

 

Majka mu stara, to su 2 soka ili kafe, ne vidim u čemu je problem. Da vama neko ne želi platiti vaš posao razapeli biste ga...

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dolje Grooveshark, živio Deezer

Ma daj, koje je to sranje od stranice kad se samo preko fejbuka možeš registrirati. 

 

Gjde vodi sve ovo. Nisu normalni.

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice