Dostupan iOS 7.1

poruka: 19
|
čitano: 4.981
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupan iOS 7.1".
14 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 7.1

Ajmo vidit, stavljam na četvorku pa javim.

 
1 2 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Dostupan iOS 7.1

Evo da ti ja odmah javim. iPhone4 je ponovno iPhone. Leti. Doslovno :)

 
11 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 7.1
Jesi radio preko OTA ili itunesa? Jel stvarno brzi u svemu?
11 godina
offline
Dostupan iOS 7.1

Iphone 4 se ponaša kao da su mu dodali 1GB RAM-a i dvije jezgre još{#} Ponovo radi kao na iOS 6.X, znači leti

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
5 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 7.1
Svaka čast Apple-u da se trudi poboljšati performanse iPhone-a 4 koji je star 3 i pol godine.
Moj PC  
5 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 7.1

Je, istina, dosta se osjeti. 

 
2 2 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 7.1

A kaj je sa onom car aplikacijom, ne mogu je naci.

 
0 2 hvala 1
13 godina
offline
Dostupan iOS 7.1
Evo usporednog testa brzine na iPhone četvorci kojeg je napravila Ars Technica... Nije kao iOS 6 ali je puno bolje od iOS 7.0.
Moj PC  
2 2 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Dostupan iOS 7.1
Borostef kaže...
Evo usporednog testa brzine na iPhone četvorci kojeg je napravila Ars Technica... Nije kao iOS 6 ali je puno bolje od iOS 7.0.

 

Gledao sam to vec, no imam osjecaj da ta tablica nema veze sa onim sto je Apple sredio. Nema laga prilikom browsanja, listanja settingsa, itd.

Ovo 'ubrzanje' koje oni prikazuju je ustvari samo ubrzavanje presporih animacija. Tu su na veliko pretjerali sa iOS7. Sa iOS7.1 su ubrzali animacije, i to sad vec djeluje na nesto. No ja na svom mobitelu ne zelim napraviti update posto sa NoSlowAnimations imam animacije u potpunosti iskljucene i mobitel je osjetno brzi nego bez toga.

 

Sto se tice ponasanja iOS6 vs iOS7.1, rekao bih da nema neke velike razlike. Sve je gotovo pa isto. Barem koliko se sjecam, jer laga na iOS7.1 nisam vidio u ono malo vremena sto sam proveo na iP4 i iOS7.1. Razlike su jedino u grafici i naravno vec spomenutim animacijama.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 7.1
Da li je netko probao na ip5s, da li je nešto brži?
Probao bih sam, ali tek u četvrtak ću imati wifi...
16 godina
odjavljen
offline
Dostupan iOS 7.1

Nisam trebo prodavat cetvorku. :(

http://isvijet.com.hr
 
0 2 hvala 1
13 godina
offline
Dostupan iOS 7.1
Što je s potrošnjom baterije? Na 4s sa iOS 7.0 imam dojam da se prazni čim pomislim na njega.
Stručnjak za odmaganje...
 
1 2 hvala 1
13 godina
offline
Dostupan iOS 7.1

Evo da se ja pridružim sa svojim iPad-om, jučer sam i sam skinuo 7.1 i što se brzine tiče, možda ja ne obraćam toliko pažnju, vjerojatno JE brži!

 

Primijetio sam nekoliko novih noviteta, ali oni glavni su nažalost vidljivi tek na 5S modelima, posebice vezano kod čitača otiska prsta!

 

Uglavnom, neke najvidljivije promjene su u izgledu samom ikona, boje su intenzivnije, posebice one u zelenom obliku, tipkovnica je totalno na bolje izmijenjena a u postavkama je dodano novo polje za sigurnost kod šifri!

 

Za sada toliko od mene, osim detalja o potrošnji za koju ću moći nešto reći za koji dan, kada mi ovaj interval punjenja se potroši.

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.3.2014 21:53 (ATJLučko).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dostupan iOS 7.1
mario.L_hr kaže...
Što je s potrošnjom baterije? Na 4s sa iOS 7.0 imam dojam da se prazni čim pomislim na njega.

nemoj misliti na torticu. {#}

10 godina
neaktivan
offline
Dostupan iOS 7.1

Četvorka radi kao raketa :-))

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan iOS 7.1

Prilikom ažuriranja se povećala potrošnja baterije,ali četvorka radi bezprijekorno i baterija je u normalnoj fazi.Radi kao raketa :-)

13 godina
offline
Dostupan iOS 7.1

Meni na petici se isto osjeti poprilično ubrzanje :D

[G] Sapko
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dostupan iOS 7.1
mario.L_hr kaže...
Što je s potrošnjom baterije? Na 4s sa iOS 7.0 imam dojam da se prazni čim pomislim na njega.

Subjektivni dojam je da je trajanje baterije bolje za cca 30%.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Re: Dostupan iOS 7.1

na 7.1 bluetooth 4.0 (BLE) je tesko sheban... na prijasnjoj verziji radilo bez greske,¸sad uopce ne pronalazi BLE uređaje... iz verzije u verziju taj iOS je sve nakaradniji... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice