Dostupan Project Spartan u Windowsima 10

poruka: 6
|
čitano: 2.187
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupan Project Spartan u Windowsima 10".
13 godina
neaktivan
offline
Dostupan Project Spartan u Windowsima 10

ne izgleda mi nesto na prvu da je puno bolji od IE. Ali treba malo vise prakse za finalnu ocjenu.

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan Project Spartan u Windowsima 10
ceco22 kaže...

ne izgleda mi nesto na prvu da je puno bolji od IE. Ali treba malo vise prakse za finalnu ocjenu.

I IE su zadnje verzije bile poprilicno dobre, al ih nitko ne koristi zbog reputacije kakvu ima(ukljucujuci mene)

:D
14 godina
offline
Re: Dostupan Project Spartan u Windowsima 10

dobar je IE

 

daj preview za 8micu

16 godina
neaktivan
offline
Dostupan Project Spartan u Windowsima 10

Sto ce svi jadni korisnici HR drzavnog softwarea koji radi samo pod IEom (po mogucnosti verzija 6)?

 

Eto kako u APIS (i jos poneke podobne) ulupati stotine milijuna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan Project Spartan u Windowsima 10
Hmm, compatibility mode ili EMIE ti zvuče strano?. Sa EMIE možeš IE11 natjerati da radi u svim modovima, od 6ice na dalje. I to radi prekrasno.

A i developeri bi mogli početi koristiti X-ua-compatible... just sayin'.
Chaintech socket 4 MB, Cyrix 486DX2 66Mhz (TURBO mode!), 8MB EDO RAM, 420MB HDD, S3 Trio 2MB, Sound Blaster 16, 3.5" 1.44MB floppy!!!
12 godina
protjeran
offline
Dostupan Project Spartan u Windowsima 10

Zaista me zanima kako će se Spartan razvijati. Posebno ako uzememo obzir da browsera sve samo ne nedostaje. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice