Dostupna nadogradnja za Xbox 360

poruka: 14
|
čitano: 2.859
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupna nadogradnja za Xbox 360".
14 godina
neaktivan
offline
Dostupna nadogradnja za Xbox 360

cek ne kuzim ovo, ako je konzola upaljena a ne koristi se, pa ide u standby da sprijeci moguce pregrijavanje?? a kaj ako se igras onda nikome nista?

STošA rUleZ (_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dostupna nadogradnja za Xbox 360
KIKIC kaže...

cek ne kuzim ovo, ako je konzola upaljena a ne koristi se, pa ide u standby da sprijeci moguce pregrijavanje?? a kaj ako se igras onda nikome nista?

ljepo pise:
..ukoliko je upaljena više od sat vremena a ne koristi se

 

...sto ti tu nije jasno???

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 0:42 (sisko93).
13 godina
offline
Re: Dostupna nadogradnja za Xbox 360

sorry dupli post (obrisati)

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 0:42 (sisko93).
16 godina
offline
Dostupna nadogradnja za Xbox 360

Meni tu nije nista jasno...

 

...pa kako da tu konzolu spojim na PC pa da odigram LA Noire?

 

 

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Dostupna nadogradnja za Xbox 360

hahahaaha spojit xbox na pc.lol

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dostupna nadogradnja za Xbox 360

Nadam se da ovaj update neće biti nužan za L.A. NOIRE.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 9:41 (TracerCPP).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dostupna nadogradnja za Xbox 360

Da li ovo povezivanje s PayPalom znači da ćemo moći kupovati bdove i pretplate bez da imamo američku kreditnu karticu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dostupna nadogradnja za Xbox 360
zoki.zlikowski kaže...

Da li ovo povezivanje s PayPalom znači da ćemo moći kupovati bdove i pretplate bez da imamo američku kreditnu karticu?

Po svoj logici da, samo je pitanje hoće li biti obavezno da je PayPal američki.

To još treba vidjeti.

 

Ali zašto imaš američki account?

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna nadogradnja za Xbox 360
Danny_HR kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Da li ovo povezivanje s PayPalom znači da ćemo moći kupovati bdove i pretplate bez da imamo američku kreditnu karticu?

Po svoj logici da, samo je pitanje hoće li biti obavezno da je PayPal američki.

To još treba vidjeti.

 

Ali zašto imaš američki account?

 

Pa zbog Gold pristupa. Zasto, ima neki drugi nacin? Nemoj samo reci da ima jer sam sve pretrazio i nisam nasao, pa se nadam da nisam jedina budala koja to ne zna napraviti s hrvatskom adresom.
16 godina
offline
Dostupna nadogradnja za Xbox 360

neka me danny ispravi ako grijesim ali ekipa vecinom (i ja isto) ima UK acc. Kolko znam hrvatske nema na popisu zemalja i prilikom registracije za XBL nemozes dati windows live mail koji je registriran na hrvatsku zato jer microsoft ne uvozi konzole u lijepu nasu...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dostupna nadogradnja za Xbox 360
zoki.zlikowski kaže...
Pa zbog Gold pristupa. Zasto, ima neki drugi nacin? Nemoj samo reci da ima jer sam sve pretrazio i nisam nasao, pa se nadam da nisam jedina budala koja to ne zna napraviti s hrvatskom adresom.

Pa šta ti nije bolje imati UK ili račun iz neke europske zemlje? Ovako te prilikom spajanja u multi uvijek pokušava spajati s amerima, jer ti je račun od tamo. Što automatski znači lošiji ping i slično.

 

Nisam mislio da hrv napraviš, ja osobno koristim UK račun, kao i većina ostalih. :)

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna nadogradnja za Xbox 360
Danny_HR kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Pa zbog Gold pristupa. Zasto, ima neki drugi nacin? Nemoj samo reci da ima jer sam sve pretrazio i nisam nasao, pa se nadam da nisam jedina budala koja to ne zna napraviti s hrvatskom adresom.

Pa šta ti nije bolje imati UK ili račun iz neke europske zemlje? Ovako te prilikom spajanja u multi uvijek pokušava spajati s amerima, jer ti je račun od tamo. Što automatski znači lošiji ping i slično.

 

Nisam mislio da hrv napraviš, ja osobno koristim UK račun, kao i većina ostalih. :)

 

Nisam razmisljao kad sam otvarao, nekako mi je bilo svejedno, pa sam otvorio americki. Ali svejedno, i prema Americi je ping odlican, nemam nikad problema s lagom. Samo me muci sto Gold pristup moram kemijati s nekim web shopovima.
15 godina
neaktivan
offline
Dostupna nadogradnja za Xbox 360

Isuse... evo ovako je jednostavno za shvatit:

PayPal => Americka organizacija za online placanje -> a.k.a. online banka

PayPal => Sada podrzava Hrvatsku, sto znaci ako spojis svoj bankovni racun/kreditnu ili debitnu karticu imas mogucnost online poslovanja sa svim mogucim servisima i osobama koje podrzavaju/imaju mogucnost poslovanja putem online placanja.

Xbox Live => Podrzava placanje pomocu online servisa PayPal, ali valjda ne podrzava Hrvatsku (??), ali ako se registriras na neku drugu drzavu i platis PayPal-om koji je iz Hrvatske ti ces logicki imati pristup/podrsku i pravo kupnje i koristenja svojeg Xbox Live racuna i tu nema sta biti nejasno ako podrzava placanje putem PayPal-a onda podrzava SVE samo moras promjeniti na drzavu koju oni sluzbeno podrzavaju i tu nema beda.

 

Osim naravno ako podrzavaju samo američke račune kao sto je danny rekao, ali najvjerojatnije da podrzavaju sve ...  [Mislim da je logicno da zele sto vise zaradit nego manje ovim ogranicenjima]

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2011 14:41 (FrightMare).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupna nadogradnja za Xbox 360
sisko93 kaže...
KIKIC kaže...

cek ne kuzim ovo, ako je konzola upaljena a ne koristi se, pa ide u standby da sprijeci moguce pregrijavanje?? a kaj ako se igras onda nikome nista?

ljepo pise:
..ukoliko je upaljena više od sat vremena a ne koristi se

 

...sto ti tu nije jasno???

eto mene nakon 6 mjeseci, ali jos me zanima kako moze doci do pregrijavanja ako se ne igras :)

FusRoDah!!!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice