Drago Galić: zločin i kazna

poruka: 18
|
čitano: 3.734
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Drago Galić: zločin i kazna".
16 godina
neaktivan
offline
Drago Galić: zločin i kazna

 

Dobar!!! Podsjetilo me ovo na Draginu davnu recenziju (?) nečega koja počinje u stiilu: "Nekad sam i ja imao život..."

 

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Drago Galić: zločin i kazna

druže, kupi si bolji monitor :)

Plamene zore bude me iz sna Fabrička jutra, dim iz dimnjaka Pesma se ori, mladi radnici Čelicna jutra, hitam fabrici.
 
1 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Drago Galić: zločin i kazna

Čovjek sa stavom - po potrebi! Kao da sebe gledam...

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Drago Galić: zločin i kazna

.. a bio je (dečko) koji obečava.

khm, kak bi to nježnije rekao, ''više > manje'', u slučaju nerazumijevanja postulata, posjetiti obiteljskog liječnika .. i generalno, pogledati i oprostiti se s obitelji, svijetom.. dok još oči vide nešto iz RLa.

Kao neku terapiju, svakako pokušati nešto linuxoidno, npr SteamOS i gejmanje, pogotovo hotas (ili hot-ass) s osvrtom na neki Office. (obično podigne samopouzdanje spoznaja da ima i gorih stvari u ostatku svemira, da nismo najjadniji obilk amebe u hranidbenom lancu i binarnom stablu).

 

''...Za gotovo iste novce, uvećane za svega par stotina kuna! Takorekuć, gotovo pa da sam zaradio i na ovoj transakcji!''

 

nisi zaradio. No bitno je da si sretan.. (pa početna rečenica).

.. kao uvod u ... Sretna Nova!

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Drago Galić: zločin i kazna

O.K., to sa prodajom i kupnjom jednih te istih stvari, to je osobna stvar.

Čovjek jedostavno odlući kaj su mi prioriteti u životu, te onda shodno tome ima za posljedicu dobro i loše strane neke odluke.

Najgore je ovo stanje kada se čovjek ne može odlučiti.

 

Mene bi zanimala jedna druga stvar. Naime, ove a i prošle godine, stalno su kraj autora airsoft replike oružja.

Zašto?

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2015 12:36 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Drago Galić: zločin i kazna

Skroz te kužim Drago.

 

Tri puta sam kupovao i prodavao neprežaljeni Spectrum. Ah, mladosti, oh, ludosti...

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drago Galić: zločin i kazna
PzKpfw kaže...

Mene bi zanimala jedna druga stvar. Naime, ove a i prošle godine, stalno su kraj autora airsoft replike oružja.

Zašto?

 

 

 Kad te komandir digne u po noći, moraš znati broj puške a po potrebi sve rastaviti, očistiti i sastaviti za manje vremena nego ti treba za WC.

16 godina
offline
Drago Galić: zločin i kazna

Istinski gejmer. Pomalo naivan da se može dugogodišnje ovisnosti rješiti u stilu "prodao sam cigare susjedu i od danas ne pušim".

Ipak, kada vidim istinskoga gajmera, prosjede kose, istančanog ukusa samo mogu da se naklonim.

 

Ipak nije tu samo divljenje virtualnom pilotu i dugogodišnjoj mu ljubavi. Ostaje tu malo i hrvatskoga jala, zavisnosti, što isti ima Warthog, a moja malenkost tek T16000M. :-D

TrackIR je također skup sport.  Kod mene je homemade clip sa IR diodama, ps3 eye kamera i facetrack aplikacija koja se vrti u pozadini War Thundera i DCS Worlda.

 

Vidim sada se vozi i Mig21... Lijepo. Pitam se kakvi su rezultati protiv horde aviona iz 80ih koji vladaju serverima DCSa, a sada je stigao i Mirage 2000c.

 

 

 

mag.iur.
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Drago Galić: zločin i kazna

Dobro Drago jesi probao neki "airplane" simulator s Oculusom?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drago Galić: zločin i kazna

Muke moje niko ne zna.... ;)

Lijepo je prepoznati se u tuđim jadima, a Drago je vjerovatno tražio srodnu dušu koja će ga razumjeti i nije pogriješio - gdje bi uspio pronaći, ako ne ovdje.

 

Duhana se pokušavam riješiti već nekoliko godina, i znate - ništa lakše - uspio sam to već desetke puta.

 

No, prave ovisnosti - gejmanja, to je već teže. No, našao sam recept. Dobio sam kćerkicu prije 2 godine. Zamijenila je sve naslove, hardveraj i popratnu opremu za gejmanje. Čak mi ni ne nedostaje sve to - naprotiv.

 

I, da - sretna Nova i čisto nebo!

morrisoN
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Drago Galić: zločin i kazna
Meni nije jasno što je zločin a što kazna. Slažem se s ihushom, malo više koristiti Linux (nabavi najopskurniju TV karticu i upogoni je) pa će sve izgledati bolje.
Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Drago Galić: zločin i kazna
morrisoN kaže...

Muke moje niko ne zna.... ;)

Lijepo je prepoznati se u tuđim jadima, a Drago je vjerovatno tražio srodnu dušu koja će ga razumjeti i nije pogriješio - gdje bi uspio pronaći, ako ne ovdje.

 

Duhana se pokušavam riješiti već nekoliko godina, i znate - ništa lakše - uspio sam to već desetke puta.

 

No, prave ovisnosti - gejmanja, to je već teže. No, našao sam recept. Dobio sam kćerkicu prije 2 godine. Zamijenila je sve naslove, hardveraj i popratnu opremu za gejmanje. Čak mi ni ne nedostaje sve to - naprotiv.

 

I, da - sretna Nova i čisto nebo!

 

isti slučaj, ali x2... prvo kćer, pa onda sin. prodao VGA, uninstall steam, 1st things 1st, da ne bi došao u napast...

nije mi falililo... prva situacije kad nisu nužne 4ero ruke oko djece + malo zhladilo (više si po doma), i več me "grize".

 

nakon "more than 300 day offline" auto moda na steamu, prvo kupio VGA, naravno, uz preporuku ekipe sa foruma (kad bolje razmislim, vi ste krivi! :)

instalirao koju staru igru sa 400+ sati igranja (CoH2). onda vidio trailer od Squada, sve ostalo je povjest. jednom pušač, uvijek pušač :D

11 godina
online
Re: Drago Galić: zločin i kazna
hrc_smb kaže...
morrisoN kaže...

Muke moje niko ne zna.... ;)

Lijepo je prepoznati se u tuđim jadima, a Drago je vjerovatno tražio srodnu dušu koja će ga razumjeti i nije pogriješio - gdje bi uspio pronaći, ako ne ovdje.

 

Duhana se pokušavam riješiti već nekoliko godina, i znate - ništa lakše - uspio sam to već desetke puta.

 

No, prave ovisnosti - gejmanja, to je već teže. No, našao sam recept. Dobio sam kćerkicu prije 2 godine. Zamijenila je sve naslove, hardveraj i popratnu opremu za gejmanje. Čak mi ni ne nedostaje sve to - naprotiv.

 

I, da - sretna Nova i čisto nebo!

 

isti slučaj, ali x2... prvo kćer, pa onda sin. prodao VGA, uninstall steam, 1st things 1st, da ne bi došao u napast...

nije mi falililo... prva situacije kad nisu nužne 4ero ruke oko djece + malo zhladilo (više si po doma), i več me "grize".

 

nakon "more than 300 day offline" auto moda na steamu, prvo kupio VGA, naravno, uz preporuku ekipe sa foruma (kad bolje razmislim, vi ste krivi! :)

instalirao koju staru igru sa 400+ sati igranja (CoH2). onda vidio trailer od Squada, sve ostalo je povjest. jednom pušač, uvijek pušač :D

 za razliku od duhana kojeg se mogu odreći jedino na način da odjednom odrežem i ne pogledam ga više (probao uspješno, pa se vratio nekoliko puta - jednom nakon pola godine, drugi put nakon godinu i pol, ali svejedno to smatram uspješnim testom) gejming se da sasvim zadovoljavajuće smanjiti

 

s dvije cure od 11 i 7 godina već godinama gejmam, manje nego ranije, ali još uvijek sasvim dovoljno - radnim danom otprilike dva sata dnevno navečer od 20-22 (ne uvijek), subotom i nedjeljom nešto više (ili manje ovisno o raspoloženju) i mislim da je to još uvijek ok, makar s godinama (42) postajem sve izbirljiviji i nemam više grižnje savjesti kad igru otkantam čim mi se nešto ne svidi (dosta sam sam sebe maltretirao dajući igrama još malo, pa još malo šanse)

 

jedino što sam odrezao je mp, nemam više živaca ni vremena natezati se s kojekakvim kretenima, a to je valjda i razlog što sad igranje mogu rasporediti po volji (makar još uvijek ima igara koje me naguze i radi kojih glupog izraza lica kasno skužim da odjednom sviće, a ja trebam ići na posao za pola sata)

16 godina
offline
Drago Galić: Zločin i kazna

Nikad neću razumjeti ljude koji potroše x novaca za nešto, a imaju preloš monitor ili po meni, poprilično je nisko nego što bi trebao biti. Barem stavit bunt papira ispod monitora....

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Drago Galić: Zločin i kazna
zbuzanic kaže...

Nikad neću razumjeti ljude koji potroše x novaca za nešto, a imaju preloš monitor ili po meni, poprilično je nisko nego što bi trebao biti. Barem stavit bunt papira ispod monitora....

ni ja, ali svi mi imamo svoje prioritete i stvari na koje "patimo"

14 godina
offline
Re: Drago Galić: zločin i kazna
Ako je to 2232 BW, osobno imam dva komada i jos mi ne pada zamjena.
Zasto? Volim 16:10 i daleko mi je drazi od 16:9 kao i sto mi odgovara rezolucija od 1680x1050.
Daleko od toga da ne mogu uzeti novi monitor (ako se ima za neme druge stvari, naslo bi se i za monitor), ali mi jednostavno odgovara taj format.
Probao sam ici na 24" i 16:9 te sva sreca sto nisam prodao svoje montore jer je 24" opet zamijenio Samsung 2232BW 22" i njegovih 16:10.
Naravno da postoje bolji monitori (daleko od toga), ali sada kada bi isao mijenjati ova dva Samsunga, opet bi isao na 16:10 i to bez iznimke.
Mislim da sam na PCE s malo jacim poznavateljima ove tematike pricao o 16:10 i koliko se sjecam spominjao se neki Dell pa bi isao na tako nesto....do onda cu i dalje raditi na ovim Samsung monitorima i uzivati u 16:10.

P. S.

Poznat mi je osjecaj kupovine jedne te iste stvari.
Mislim da je dosta nas proslo s tako nekom periferijom ili sl. stvarima.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
offline
Re: Drago Galić: zločin i kazna
win32 kaže...
Ako je to 2232 BW, osobno imam dva komada i jos mi ne pada zamjena.
Zasto? Volim 16:10 i daleko mi je drazi od 16:9 kao i sto mi odgovara rezolucija od 1680x1050.
Daleko od toga da ne mogu uzeti novi monitor (ako se ima za neme druge stvari, naslo bi se i za monitor), ali mi jednostavno odgovara taj format.
Probao sam ici na 24" i 16:9 te sva sreca sto nisam prodao svoje montore jer je 24" opet zamijenio Samsung 2232BW 22" i njegovih 16:10.
Naravno da postoje bolji monitori (daleko od toga), ali sada kada bi isao mijenjati ova dva Samsunga, opet bi isao na 16:10 i to bez iznimke.
Mislim da sam na PCE s malo jacim poznavateljima ove tematike pricao o 16:10 i koliko se sjecam spominjao se neki Dell pa bi isao na tako nesto....do onda cu i dalje raditi na ovim Samsung monitorima i uzivati u 16:10.

P. S.

Poznat mi je osjecaj kupovine jedne te iste stvari.
Mislim da je dosta nas proslo s tako nekom periferijom ili sl. stvarima.

 DELL U2415

[M|C] pleXx
15 godina
neaktivan
offline
Drago Galić: zločin i kazna

Ne znam sto se dogodilo sa FF joysticima i zasto najnoviji joystici (za odlikase) od par tisuca kuna danas koriste feder, samo se nadam da ce moji sidewinder FF2 i Logitech G940 prozivjeti srednji vijek FF joysticka.

Star Citizen HOTAS je propala prilika za FF renesansu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice