Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

poruka: 36
|
čitano: 3.295
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dropbox Pro - više prostora, ista cijena".
16 godina
odjavljen
offline
Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

Toliko ima tih cloud storage usluga a nama je to praktički beskorisno s obzirom na ovaj pretpotopni upload koji imamo... {#}

Freak Show Inc.
 
26 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

Odličan je za backup fotografija i nije ti baš važna brzina.. A drugo, odličan da sharuješ nekom link sa slikama i da ih pregleda bez da downloaduje slike, mnogi to nemaju (mega) a znam da ima onedrive.. kao i editovanje dokumenata..

16 godina
odjavljen
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
cristaln kaže...

Odličan je za backup fotografija i nije ti baš važna brzina.. A drugo, odličan da sharuješ nekom link sa slikama i da ih pregleda bez da downloaduje slike, mnogi to nemaju (mega) a znam da ima onedrive.. kao i editovanje dokumenata..

 

Da, imam 60 giga privatnih slika kod kuće. To bi u tren oka prebacio tamo sa pola megabitnim uploadom.

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

Što si se toliko naslikavao? {#}

 

Ovakva usluga je dobra samo za nove slike i datoteke, kad se backup s telefona radi odmah. Ali sinkronizacija i tako radi u pozadini, pa ju pustiš i zaboraviš. Istina je da će trajati koju sekundu duže na sporijem linku, ali takva smo zemlja.

14 godina
online
Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

Staviš ih da ti se uploadaju i pustiš, eventualno koju večer ostaviš računalo upaljeno i to je to. Ionako ti ne utječe na surfanje.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
sirka666 kaže...

Staviš ih da ti se uploadaju i pustiš, eventualno koju večer ostaviš računalo upaljeno i to je to. Ionako ti ne utječe na surfanje.

 

Evo izračunao sam. Sa potpuno slobodnim linkom trebalo bi mi oko 11 dana bez prestanka. Idiotarija...

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Friday kaže...
sirka666 kaže...

Staviš ih da ti se uploadaju i pustiš, eventualno koju večer ostaviš računalo upaljeno i to je to. Ionako ti ne utječe na surfanje.

 

Evo izračunao sam. Sa potpuno slobodnim linkom trebalo bi mi oko 11 dana bez prestanka. Idiotarija...

 

Al to nije problem cloud servisa vec tvoj problem {#}

Backup se treba radi odmah cim imas par slika, a ovo tvoje je sada koma. No, imas neki PC backup servis koji je unlimited i koji salje HDD sa podacima. Ne znam dal samo oni tebi ili ima sanse da i ti njima posaljes.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Drazen kaže...

 

Al to nije problem cloud servisa vec tvoj problem {#}

Backup se treba radi odmah cim imas par slika, a ovo tvoje je sada koma. No, imas neki PC backup servis koji je unlimited i koji salje HDD sa podacima. Ne znam dal samo oni tebi ili ima sanse da i ti njima posaljes.

 

Imam sve bitno već na (barem) 3 različita diska, ovo razglabam hipotetski {#}

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Ok, i sta cemo sad? Posrati dropbox i prosirenje koje nudi zbog tvog sporog uploada?
Uostalom, plati vise provideru i imat ces veci upload, i manje ces kukati
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
skilly kaže...
Ok, i sta cemo sad? Posrati dropbox i prosirenje koje nudi zbog tvog sporog uploada?
Uostalom, plati vise provideru i imat ces veci upload, i manje ces kukati

 

Ja sam posrao dropbox? Ti si uzeo malo heroina za dobro jutro?

Da, evo idem uplatiti maksimum koji mogu uzeti kod providera - to će biti 0.7 mbps. Što znači da mi za slike neće trebati 11 nego 9 dana.

 

Uostalom, pitaj roditelje da nazovu malo internet providere ako meni ne vjeruješ.

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Promjeni provajdera ako nisi istim zadovoljan i ostavi se tuđih roditelja.
Tema je dropbox, a ne tvoje kukanje kako ti je spor upload.
16 godina
offline
Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

Meni je Dropbox zaista odlična stvar (koristim ga preko 2g) a odnedavno i google drive i to za backup fotografija te za dijeljenje malo većih datoteka sa kolegama na poslu i ovih 56GB kojih imam su mi već pomalo postali tjesni tako da sam počeo razmišljati o pro verziji i prije ove najave sad kad nude 1tb definitivno ću si to aktivirati.

 

Nego jedno ptanjce što se dogodi sa podacima ako recimo platiš pro verziju godinu dana i ako ju ne produžiš a imaš hrpu podataka gore??

 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
skilly kaže...
Promjeni provajdera ako nisi istim zadovoljan i ostavi se tuđih roditelja.
Tema je dropbox, a ne tvoje kukanje kako ti je spor upload.

 

Vidim da nisi baš upućen u brzine mainstream interneta u hrvatskoj. Ali slobodno živi u neznanju, nije bed! Ili ipak pitaj starce da nazovu, jbg...

Freak Show Inc.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Drazen kaže...

Backup se treba radi odmah cim imas par slika,

Upravo tako. Na taj način i ja vršim backup. Nikada nisam osjetio nikakav napor u čekanju,a trenutno na njihovom cloudu imam 76GB. Skoro svi korisnici "zidaju" backup "zrno po zrno- dan za danom" kako život teče sa stvorenim sadržajem za pohranu. Smiješno je vršiti usporedbu.."evo mene po prvi put na vašm servisu i krećem sa uploadom od 60GB".

Brajki kaže...

Nego jedno ptanjce što se dogodi sa podacima ako recimo platiš pro verziju godinu dana i ako ju ne produžiš a imaš hrpu podataka gore??

Zaustavlja se sinkronizacija sa postavljenim sadržajem. Sve ostaje u oblaku,ali nema manipulacije (ti nešto pobrišeš na pc-u i nema da se fajl pobriše i na serveru). Zatečeni podaci su sigurni.

10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Ti imas fetis na roditelje ili je neki drugi problem u pitanju? I dalje ne vidim na koji nacin je dropbox kriv sto ti imas spor internet?
Doma imam 12/2 i zadovoljan sam time.
Kod bneta imas 5 Mbit/s pa si uzmi dok ne uploadas, a mogu i pitati svoje roditelje, vidim da njih smatras referentnim po tim pitanjima
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
skilly kaže...
Ti imas fetis na roditelje ili je neki drugi problem u pitanju? I dalje ne vidim na koji nacin je dropbox kriv sto ti imas spor internet?
Doma imam 12/2 i zadovoljan sam time.
Kod bneta imas 5 Mbit/s pa si uzmi dok ne uploadas, a mogu i pitati svoje roditelje, vidim da njih smatras referentnim po tim pitanjima

 

Djeluješ kao neki nadobudni balavac, pa te malo prckam. Inače to radim pa se takvi kao ti lože do jaja...

Ajd mi sad (pošto si veliki dečko) nađi moj post u kojem je dropbox meni nešto kriv.

A što se tiče bneta - pogledaj malo gdje imaju infrastrukturu. To je isto kao da si mi rekao "šta ne uzmeš od googla, oni imaju gigabitni internet". Čini se meni da ćeš ipak morati pitati starce!

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Friday kaže...
skilly kaže...
Ti imas fetis na roditelje ili je neki drugi problem u pitanju? I dalje ne vidim na koji nacin je dropbox kriv sto ti imas spor internet?
Doma imam 12/2 i zadovoljan sam time.
Kod bneta imas 5 Mbit/s pa si uzmi dok ne uploadas, a mogu i pitati svoje roditelje, vidim da njih smatras referentnim po tim pitanjima

 

Djeluješ kao neki nadobudni balavac, pa te malo prckam. Inače to radim pa se takvi kao ti lože do jaja...

Ajd mi sad (pošto si veliki dečko) nađi moj post u kojem je dropbox meni nešto kriv.

A što se tiče bneta - pogledaj malo gdje imaju infrastrukturu. To je isto kao da si mi rekao "šta ne uzmeš od googla, oni imaju gigabitni internet". Čini se meni da ćeš ipak morati pitati starce!

Bas me i ne zanima kako ja tebi djelujem, niti sto ti inace radis, ali me zanima jel to sad po novom dropbox kriv jer ti zivis van bnet infrastrukture?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
skilly kaže...

Bas me i ne zanima kako ja tebi djelujem, niti sto ti inace radis, ali me zanima jel to sad po novom dropbox kriv jer ti zivis van bnet infrastrukture?

 

Ti moraš početi čitati sa razumijevanjem, ili ništa od mature...

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Friday kaže...
skilly kaže...

Bas me i ne zanima kako ja tebi djelujem, niti sto ti inace radis, ali me zanima jel to sad po novom dropbox kriv jer ti zivis van bnet infrastrukture?

 

Ti moraš početi čitati sa razumijevanjem, ili ništa od mature...

2002. rijesena, na citanju cu poraditi.

Do onda mozda i napravis backup, na jednom od, kako si ono rekao "prakticki beskorisnih cloud servisa".

16 godina
odjavljen
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
skilly kaže...

2002. rijesena, na citanju cu poraditi.

Do onda mozda i napravis backup, na jednom od, kako si ono rekao "prakticki beskorisnih cloud servisa".

 

Stavljanje ovog boldanog pod navodnike je tzv. vađenje iz konteksta. To inače samo seronje rade. Ne kažem da si ti seronja jer bih mogao dobiti karton, ali seronje to rade.

A cloud backup mi ne treba zbog već spomenutog vrlo razrađenog backupa koji kod kuće imam. Svoje mišljenje sam iznio razočaran HR infrastrukturom i dao sam do znanja kako je ta usluga u HR kontekstu dosta nezgodna za korištenje (okineš par slika sa mobitelom i moraš čekati par minuta da to iscuri gore - a ako si na nekoj jadnoj tarifi na mobitelu onda moraš paziti i na megabajte).

Iako ćeš ti sada vjeratno pitati jel dropbox kriv što ja imam dobro razrađen backup kod kuće.

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 15:37 (Friday).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

Silky, kako ti je sporo ako imas 2Mb upload?

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Friday kaže...
skilly kaže...

2002. rijesena, na citanju cu poraditi.

Do onda mozda i napravis backup, na jednom od, kako si ono rekao "prakticki beskorisnih cloud servisa".

 

Stavljanje ovog boldanog pod navodnike je tzv. vađenje iz konteksta. To inače samo seronje rade. Ne kažem da si ti seronja jer bih mogao dobiti karton, ali seronje to rade.

A cloud backup mi ne treba zbog već spomenutog vrlo razrađenog backupa koji kod kuće imam. Svoje mišljenje sam iznio razočaran HR infrastrukturom i dao sam do znanja kako je ta usluga u HR kontekstu dosta nezgodna za korištenje (okineš par slika sa mobitelom i moraš čekati par minuta da to iscuri gore - a ako si na nekoj jadnoj tarifi na mobitelu onda moraš paziti i na megabajte).

Iako ćeš ti sada vjeratno pitati jel dropbox kriv što ja imam dobro razrađen backup kod kuće.

OK, ja sam seronja, a ti si priznao da flajmas (ili prcas, svejedno). Nepotrebno je da to radiš/radimo.

Drago mi je da imas razradjen backup, stvarno, svako ima na neki nacin, ali stil na koji si se javio na vijest o povecanju prostora na droboxu je kao da ja sad odem na vijest gdje je samsung predstavio Gear i napisem "To je beskorisno, sat mi izaziva osip".

I da, infrastruktura je losa, svi bi htjeli veci UL, al jbg - ne ide. Realno, moglo je bit i gore, ja sam prilicno zadovoljan. Mobilni internet je svugdje skup, jos je i kod nas dobar.

 

@Bastardo

 

Nisam se zalio da mi je sporo, zadovoljan sam uploadom. Gdje si zakljucio da mi je sporo?

11 godina
neaktivan
offline
Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

Silky -  2 mega treba poslat za 7.5. To je relativno brzo. Jel imas wireless ili kabl?

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 15:49 (Bastardo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Bastardo kaže...

Silky -  2 mega treba poslat za 7.5. To je relativno brzo. Jel imas wireless ili kabl?

??

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
skilly kaže...
Bastardo kaže...

Silky -  2 mega treba poslat za 7.5. To je relativno brzo. Jel imas wireless ili kabl?

??

Silky - Wireless je kada se spojis luftom na internet. Kabl je onaj kabl spojen u lan i u ruter.

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Bastardo kaže...
skilly kaže...
Bastardo kaže...

Silky -  2 mega treba poslat za 7.5. To je relativno brzo. Jel imas wireless ili kabl?

??

Silky - Wireless je kada se spojis luftom na internet. Kabl je onaj kabl spojen u lan i u ruter.

Jel ti mene zahebavas ili sta?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
skilly kaže...
Bastardo kaže...
skilly kaže...
Bastardo kaže...

Silky -  2 mega treba poslat za 7.5. To je relativno brzo. Jel imas wireless ili kabl?

??

Silky - Wireless je kada se spojis luftom na internet. Kabl je onaj kabl spojen u lan i u ruter.

Jel ti mene zahebavas ili sta?

Silky - zasto? Zanimljivo mi je sto ti je sporo a s 2Mbps treba ici za 7.5 ... mislim da ti wireless nije dobro podesen.

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena

1. Ko je Silky?

2. Šta ti je sporo?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
skilly kaže...

1. Ko je Silky?

2. Šta ti je sporo?

1. pa ti?

2. meni je ok, ja imam 6mbps, meni to leti.

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
10 godina
protjeran
offline
Re: Dropbox Pro - više prostora, ista cijena
Bastardo kaže...
skilly kaže...

1. Ko je Silky?

2. Šta ti je sporo?

1. pa ti?

2. meni je ok, ja imam 6mbps, meni to leti.

Nisam taj.

I meni leti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice