EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor

poruka: 7
|
čitano: 1.452
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor".
15 godina
offline
EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor

Joj glubih klasifikacija:

 

Najbolji LCD TV;

Najbolji Smart TV i 

Najbolji OLED TV.

 

Zašto nema jednostavno Najbolji TV. I nije mi jasno ovo najbolji Smart televizor. Mislim koja je poanta, koji danas nije smart? (retoričko pitanje)

Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor
Envy kaže...

Joj glubih klasifikacija:

 

Najbolji LCD TV;

Najbolji Smart TV i 

Najbolji OLED TV.

 

Zašto nema jednostavno Najbolji TV. I nije mi jasno ovo najbolji Smart televizor. Mislim koja je poanta, koji danas nije smart? (retoričko pitanje)

Zato jer nisu svi smart televizori na istoj softverskoj platformi,razlike su velike.

 

15 godina
offline
Re: EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor
MEGATAMA kaže...
Envy kaže...

Joj glubih klasifikacija:

 

Najbolji LCD TV;

Najbolji Smart TV i 

Najbolji OLED TV.

 

Zašto nema jednostavno Najbolji TV. I nije mi jasno ovo najbolji Smart televizor. Mislim koja je poanta, koji danas nije smart? (retoričko pitanje)

Zato jer nisu svi smart televizori na istoj softverskoj platformi,razlike su velike.

 

Sve ja to znam, ali najbolji Smart TV će svakako pripasti u nekoj kategoriji od preostale dvije, bilo najbolji OLED TV ili LCD TV. I ako je ovaj najbolji Samsungov Smart TV isti onaj koji je zasnovan na TizenOS-u onda mi se ni malo ne sviđa jer na istom se gro Android apikacija ne mogu instalirati za razliku od nekog Android TV-a.

Ako već tako biraju kategorije onda bi trebali podjeliti na dvije:

 

Najbolji prikaz slike na TV-u i

Najbolja softverska platforma.

 

Inače ova EISA malo nervira sa konstantnim ponavljanjem nekih stvari. Tako naprimjer godinama se Canon i Nikon smjenjuju u kategoriji najbolji profesionalni aparat. Ona druga organizacija koja dodjeljuje nagrade daleko mi je bolja, ali ubije me ako se mogu sjetiti. (tko se sjeti neka dopuni).

13 godina
offline
EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor

Znači tako se igramo u budućnosti, onoj doglednoj, uzimamo samo LG gadgete ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor
ATJLučko kaže...

Znači tako se igramo u budućnosti, onoj doglednoj, uzimamo samo LG gadgete ?!?! 

Pa LG OLED panel koriste i ostale tvrtke kao što je Philips ili Panasonic. Iskreno ne znam šta je sa Panasonicovim OLED-om, onaj na CES-u koji je prestavljen kao vetrina ili stalaža unutar kuhinje. Pa su svi mislili da je obojeno staklo sa čašama unutra.

A na kraju krajeva i pitanje je koliko je OLED TV gadget pa i da jeste i nije ako zasluženo imaju najbolji prikaz slike na nekoj telki (na kraju kada se pusti Play valjda je to najbitnije) neka slove kao #1. Bio je Pioneer Kuro, Pa Panasonic pa ako je to na kraju LG neka bude LG.

 

Ah da, ona druga organizacija koja dodjeljuje nagrade je TIPA. 

13 godina
offline
Re: EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor
Envy kaže...
ATJLučko kaže...

Znači tako se igramo u budućnosti, onoj doglednoj, uzimamo samo LG gadgete ?!?! 

Pa LG OLED panel koriste i ostale tvrtke kao što je Philips ili Panasonic. Iskreno ne znam šta je sa Panasonicovim OLED-om, onaj na CES-u koji je prestavljen kao vetrina ili stalaža unutar kuhinje. Pa su svi mislili da je obojeno staklo sa čašama unutra.

A na kraju krajeva i pitanje je koliko je OLED TV gadget pa i da jeste i nije ako zasluženo imaju najbolji prikaz slike na nekoj telki (na kraju kada se pusti Play valjda je to najbitnije) neka slove kao #1. Bio je Pioneer Kuro, Pa Panasonic pa ako je to na kraju LG neka bude LG.

 

Ah da, ona druga organizacija koja dodjeljuje nagrade je TIPA. 

Iskreno, nisam bio u poziciji imati/probati ništa od plazmi, a ionako su bile gigantske dimenzijama najčešće! 

Danas je priča sasvim drukčija, mogućnosti su svakim danom nemjerljivo veće, samo se postavljaju pitanja; kakve su unutra komponente i kako je podešen SW/optimizacija istog! 

 

U današnjoj situaciji, sa televizorom kao gadgetom i nekom "minimalnom" 4K rezolucijom, stvarno može postati Veliki gušt igrati neku igru u kojoj je nužno potrebna/neophodna velika preciznost u detaljima! 

 

Pitanje je sada, koji brend za 2018 pruža najviše, isključivo kvalitetom u cjelini, jeli to ipak LG danas?! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: EISA: LG-ev OLED TV je najbolji OLED televizor
ATJLučko kaže...
* * *

 

Pitanje je sada, koji brend za 2018 pruža najviše, isključivo kvalitetom u cjelini, jeli to ipak LG danas?! 

Igre na TV-u (za sada, čekam još par godina da se VR poboljša kvalitetom) ne igram, ali ako se uzme i cijena i priča da će Samsung koristiti LG-eve panele (LCD) vrlo vjerojatno dođeš do zida zvanog LG, iako mi nije baš drag LG kao brand.

 

Ali sa današnjom rezom (4K naravno) i gigantskim dijagonalama (65") izraz Kućno Kino konačno ima smisla.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice