EIZO za igrače

poruka: 28
|
čitano: 3.485
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EIZO za igrače".
15 godina
offline
EIZO za igrače

Hm! Je li ovo dostojna zamjena mog starog CRT-a!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EIZO za igrače

Ti se jamačno šališ.
Vrijeme kad su LCDovi bili lošiji od CRTova je prošlo.

 

No, monitor mi izgleda kao nešto što želim, ali bojim se da će cijena biti onakva kakvu ne želim. 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: EIZO za igrače

hm ne baš ;). Još uvijek nisam naišo na lcd koji je cijenom prihvatljiv a da je bolji od mog trinitrona g520 ili male nokie 447f. Em što su boje daleko bolje em što mogu mjenjat rezoluciju kako god meni odgovara a ne da moram stalno na nativnoj rezoluciji imat. Još uvijek mi nije ni na kraju pameti prelazit na lcd monitor. Da barem postoji malih plazma monitora to bi mi bilo već puno bolje :). Užitak mi je spojit komp na panasonic s30 plazmu doma :). Ali opet stari dobri crt monitor mi je vrh :)

16 godina
offline
EIZO za igrače

I ja još ganjam moju CRT Iiyamu i razmišljam da li da nabavim novi monitor ili prijeđem direktno na TV. U drugom slučaju bi Iiyama ostala kao pomoćni monitor za raditi a TV bi bio za igre i filmove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: EIZO za igrače
klem kaže...

hm ne baš ;). Još uvijek nisam naišo na lcd koji je cijenom prihvatljiv a da je bolji od mog trinitrona g520 ili male nokie 447f. Em što su boje daleko bolje em što mogu mjenjat rezoluciju kako god meni odgovara a ne da moram stalno na nativnoj rezoluciji imat. Još uvijek mi nije ni na kraju pameti prelazit na lcd monitor. Da barem postoji malih plazma monitora to bi mi bilo već puno bolje :). Užitak mi je spojit komp na panasonic s30 plazmu doma :). Ali opet stari dobri crt monitor mi je vrh :)

definiraj cijenom prihvatljiv...

15 godina
offline
EIZO za igrače

Nema informcija o podesivosti po visini i rotiranju?

Dobro je što obrubi monitora nisu od sjajne plastike, mrzim ih.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
EIZO za igrače

Onaj tko je dizajnirao ovaj monitor stvarno nema ukusa, po dizajnu i linijama komotno ga mozemo smijestiti u 90-te godine.

http://isvijet.com.hr
 
0 9 hvala 0
16 godina
offline
Re: EIZO za igrače
Edge kaže...

Onaj tko je dizajnirao ovaj monitor stvarno nema ukusa, po dizajnu i linijama komotno ga mozemo smijestiti u 90-te godine.

 

 Da, to je i inače najbitnija stavka kod bilo kojeg monitora.

 

http://vimeo.com/user2259197/videos
15 godina
offline
Re: EIZO za igrače
fler kaže...
Edge kaže...

Onaj tko je dizajnirao ovaj monitor stvarno nema ukusa, po dizajnu i linijama komotno ga mozemo smijestiti u 90-te godine.

 

 Da, to je i inače najbitnija stavka kod bilo kojeg monitora.

 

Nije najbitnija, ali je estetika također vrlo bitna, posebno ako je namjenjen i igračima jer se zna da cjepidlače.

Ja volim ravne i jednostavne linije.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: EIZO za igrače
Edge kaže...

Onaj tko je dizajnirao ovaj monitor stvarno nema ukusa, po dizajnu i linijama komotno ga mozemo smijestiti u 90-te godine.

A čuj, meni je baš fora taj "Volvo štih".

K
15 godina
offline
EIZO za igrače

Monitor izgleda odlično, fizički dugmići FTW.

Nema šansi da ikada više kupim monitor sa touch kontrolama, koja je to glupost hebote ugasio sam monitor slučajno bar stotinu puta.

:)
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: EIZO za igrače
iPaleas kaže...
klem kaže...

hm ne baš ;). Još uvijek nisam naišo na lcd koji je cijenom prihvatljiv a da je bolji od mog trinitrona g520 ili male nokie 447f. Em što su boje daleko bolje em što mogu mjenjat rezoluciju kako god meni odgovara a ne da moram stalno na nativnoj rezoluciji imat. Još uvijek mi nije ni na kraju pameti prelazit na lcd monitor. Da barem postoji malih plazma monitora to bi mi bilo već puno bolje :). Užitak mi je spojit komp na panasonic s30 plazmu doma :). Ali opet stari dobri crt monitor mi je vrh :)

definiraj cijenom prihvatljiv...

 

 

1000-1200. Makar se da nabavit monitora s ips matricom za otprilike slične novce, ali meni je još uvijek draži dobar crt ;).

15 godina
neaktivan
offline
EIZO za igrače

Ovo je zakon samo šteta što nije 120hz, a ako i je niti na službenim stranicama to ne piše.

Life is a journey full of adventures !!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EIZO za igrače

Ako cijena bude iole pristojna, onda su napravili pravi posao. Nisam očekivao od Eiza ovakav monitor, treba konačno TN zamijeniti kvalitetnijim matricama, baš kao nekoć zaobljene ekrane ravnima.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EIZO za igrače
Father_Dougal kaže...

Ti se jamačno šališ.
Vrijeme kad su LCDovi bili lošiji od CRTova je prošlo.

 

No, monitor mi izgleda kao nešto što želim, ali bojim se da će cijena biti onakva kakvu ne želim. 

Ne,ne šalim se.

Da bi dobio sliku kakvu želim,moram pljunuti hrpu para.

16 godina
neaktivan
offline
EIZO za igrače

Pa i svi ti bolji CRT monitori su bili dosta skupi dok su bili novi. Tako je i danas sa LCD-ovima.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: EIZO za igrače
Arabarran kaže...
Father_Dougal kaže...

Ti se jamačno šališ.
Vrijeme kad su LCDovi bili lošiji od CRTova je prošlo.

 

No, monitor mi izgleda kao nešto što želim, ali bojim se da će cijena biti onakva kakvu ne želim. 

Ne,ne šalim se.

Da bi dobio sliku kakvu želim,moram pljunuti hrpu para.

 

znam kako ti je :))). Super su mi apple cinema display monitori ali nemam para za to :D

16 godina
offline
Re: EIZO za igrače
Arabarran kaže...

Ne,ne šalim se.

Da bi dobio sliku kakvu želim,moram pljunuti hrpu para.

Nemoj se ljutiti, ali nakon 12 godina slika na tom monitoru nije više onakva kakva je nekad bila, osim ako nisi radio rekalibraciju.
Nov je koštao 700$. Danas za te novce dobiješ kućni LCD vrhunskih performansi.
Za nešto više - tu je Dolby.

 

No ako te veseli imati ogroman CRT - samo navali. No tvrdnja da LCD nema dobru sliku kao CRT ne vrijedi već nekoliko godina.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
12 godina
neaktivan
offline
Re: EIZO za igrače
Father_Dougal kaže...

Nemoj se ljutiti, ali nakon 12 godina slika na tom monitoru nije više onakva kakva je nekad bila, osim ako nisi radio rekalibraciju.
Nov je koštao 700$. Danas za te novce dobiješ kućni LCD vrhunskih performansi.
Za nešto više - tu je Dolby.

 

No ako te veseli imati ogroman CRT - samo navali. No tvrdnja da LCD nema dobru sliku kao CRT ne vrijedi već nekoliko godina.

 

A ono stvar je ukusa :). Oni koji mi imaju bolju sliku od  trinitrona koje još uvijek koristim doma su mi dosta skuplji i neisplativi. SLika im je još uvijek savršena i ne bih mjenjao ni u ludilu koliko god da su stari :). Možda je sentimentalnost u pitanju  ali još uvijek mi je ugodnije igrat se i radit na njima :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: EIZO za igrače
klem kaže...
iPaleas kaže...
klem kaže...

hm ne baš ;). Još uvijek nisam naišo na lcd koji je cijenom prihvatljiv a da je bolji od mog trinitrona g520 ili male nokie 447f. Em što su boje daleko bolje em što mogu mjenjat rezoluciju kako god meni odgovara a ne da moram stalno na nativnoj rezoluciji imat. Još uvijek mi nije ni na kraju pameti prelazit na lcd monitor. Da barem postoji malih plazma monitora to bi mi bilo već puno bolje :). Užitak mi je spojit komp na panasonic s30 plazmu doma :). Ali opet stari dobri crt monitor mi je vrh :)

definiraj cijenom prihvatljiv...

 

 

1000-1200. Makar se da nabavit monitora s ips matricom za otprilike slične novce, ali meni je još uvijek draži dobar crt ;).

Za 1200kn se može nabavit LCD monitor koji je smiješno uspoređivati sa tim Trinitronom. Prošla su vremena smiješnih LCD ekrana dijagonale 15" i refresh ratea 50Hertza

12 godina
neaktivan
offline
EIZO za igrače
Vidis meni nisu bolji od trinitrona :) ti za 1200 kn :) sto zbog slike sto zbog mjenjanja rezolucije. Prosle su mi oci preko jako puno razlicitih modela i naso sam par odlicnih ali su i skuplji , ali dobro mislim da nema smisla prepirat se oko crt vs lcd , jer to ne vodi nikud :) jednostavno mi vise odgovaraju i ljepsa mi je slika. Ovaj eizo mi je skroz zanimljiv i rado cu ga pogledat
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
EIZO za igrače

eizo konstantno radi vrhunske lcd monitore.

ako nekome zbog posla treba takav ekran onda se tu nema što birati... ili eizo ili eventualno apple cinema display (iako je eizo dosta skuplji).

ti ekrani su daleko bolji od bilo kakvih crt-ova.

međutiom, cijena eizo ekrana teško da se može nazvati prihvatljiva, ali to im i nije cilj. isto kao što rijetko tko može voziti aston martin ili bentley

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EIZO za igrače
klem kaže...
Vidis meni nisu bolji od trinitrona :) ti za 1200 kn :) sto zbog slike sto zbog mjenjanja rezolucije. Prosle su mi oci preko jako puno razlicitih modela i naso sam par odlicnih ali su i skuplji , ali dobro mislim da nema smisla prepirat se oko crt vs lcd , jer to ne vodi nikud :) jednostavno mi vise odgovaraju i ljepsa mi je slika. Ovaj eizo mi je skroz zanimljiv i rado cu ga pogledat

 

Imam ti ja  Trinitrona 21" od 35-40kila ;)

Kabel za spojit na komp je kao cijev za vodu hehe

s jedne strane vga a s druge 3 komada priključaka sa nekim kvačicama (znao sam naziv al zaboravih)...nabavljeno dosta jeftino iz Švice prije 5-6 godina.

 

Koristio bih ga i sad al mi je onda ekran skoro na licu ;)

IGRA ili IGRICA, isti je k***c...odrastite i prestanite se živcirat oko gluposti. Nitko vam nije opsovao majku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: EIZO za igrače
mrxa1 kaže...
 

Imam ti ja  Trinitrona 21" od 35-40kila ;)

Kabel za spojit na komp je kao cijev za vodu hehe

s jedne strane vga a s druge 3 komada priključaka sa nekim kvačicama (znao sam naziv al zaboravih)...nabavljeno dosta jeftino iz Švice prije 5-6 godina.

 

Koristio bih ga i sad al mi je onda ekran skoro na licu ;)

 

fala imam sony 520g od 21'' i nokiu 447f od 17'' :). Tako da sam opskrbljen na duže vrijeme s trinitronima dok mi se ne pojavi lcd koji će mi odgovarat :)

16 godina
protjeran
offline
Re: EIZO za igrače
Smorio si
15 godina
offline
Re: EIZO za igrače
iPaleas kaže...

Za 1200kn se može nabavit LCD monitor koji je smiješno uspoređivati sa tim Trinitronom. Prošla su vremena smiješnih LCD ekrana dijagonale 15" i refresh ratea 50Hertza

 

Ajde jel moze neka preporuka za 24" monitor a da nije skuplji od 2000Kn i da je prikazuje lijepe boje  a ujedno da je ok za citanje sa weba, gledanje filmova i igranje.

Uzeo sam prije godinu dana Acer LCD LED s243HL. Presvjetli mi je. Kad surfam webom moram brigtness smanjit totalno i jos u driverima kartice dodatno. U Bugu je bio proglasen kao Best Buy. Bas me zanima koliko su para dobili za to.

16 godina
offline
Re: EIZO za igrače
JosephBullet kaže...

Ajde jel moze neka preporuka za 24" monitor a da nije skuplji od 2000Kn i da je prikazuje lijepe boje  a ujedno da je ok za citanje sa weba, gledanje filmova i igranje.

Uzeo sam prije godinu dana Acer LCD LED s243HL. Presvjetli mi je. Kad surfam webom moram brigtness smanjit totalno i jos u driverima kartice dodatno. U Bugu je bio proglasen kao Best Buy. Bas me zanima koliko su para dobili za to.

Imam LG L204WT, star valjda 4 godine sada - slika je fantastična obzirom da se radi o TN matrici. Brightnes na 55, contrast na 45, ne umaraju se oči.

Bilo je priče o nekom Dell monitoru ovdje na forumu, sa IPS matricom i cijenom nižom od 2000 kuna, te sa odličnom slikom, malo potraži.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2012 15:42 (Father_Dougal).
15 godina
offline
Re: EIZO za igrače
To je bio Lenovo x22 ili tako nešto,kojeg nema više za kupito
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice