Eizov monitor 1:1

poruka: 11
|
čitano: 2.333
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Eizov monitor 1:1".
14 godina
offline
Eizov monitor 1:1

to je skoro kao dva 16:9, jedan povrh drugog? ...samo sto fali malo pixela... :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 9:52 (sina-k).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Eizov monitor 1:1

 

A je'l se može rotirati portrait <-> landscape? {#}

 
26 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Eizov monitor 1:1

ovo je super, čudi me da više uopće nema ni 4:3 monitora sa malo većom rezolucijom, ja bi prvi kupio jedan

www.pazii.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Eizov monitor 1:1
Koje su ovo fore vidljiva-nevidljiva dijagonala? Zar se vraćamo u mračno doba CRTova i njihovih specifikacija? Osim toga trebalo bi uvijek napisati i (vidljivu!) površinu ekrana, pošto 27" pri 16:9 nije isto kao 27" pri 1:1, pa je teško samo pomoću dijagonale uspoređivati različite formate.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Eizov monitor 1:1

ajd, falatibože da se netko dosjetio i moguće čak promislio što je korisnicima potrebno {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I&#39;m not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Eizov monitor 1:1

Postolje monitora omogućava prilagodbu visine do 141 milimetar, prilagodbu nagiba od 5 (down) do 35 (up) stupnjeva, zakretanje u obje strane za 344 stupnjeva, te postavljenje u portrait način rada.

 

Jel to neka zaj*bancija?

 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eizov monitor 1:1
Mycroft kaže...

 

A je'l se može rotirati portrait <-> landscape? {#}

Pa šta je najbolje...piše u članku da može...iako vjerujem da nikome nije jasno zašto pobogu...

15 godina
offline
Re: Eizov monitor 1:1
miki1981 kaže...
Mycroft kaže...

 

A je'l se može rotirati portrait <-> landscape? {#}

Pa šta je najbolje...piše u članku da može...iako vjerujem da nikome nije jasno zašto pobogu...

nisi shvatio Mycroftov sarkazam i ruganje glupostima iz napisa? {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I&#39;m not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eizov monitor 1:1
Ajar kaže...
miki1981 kaže...
Mycroft kaže...

 

A je'l se može rotirati portrait <-> landscape? {#}

Pa šta je najbolje...piše u članku da može...iako vjerujem da nikome nije jasno zašto pobogu...

nisi shvatio Mycroftov sarkazam i ruganje glupostima iz napisa? {#}

a nisam...jbg... {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 11:42 (miki1981).
14 godina
neaktivan
offline
Eizov monitor 1:1

za 5 godina nakon ovih monitora doći će na tržište revolucionarni okrugli modeli, a zatim još 5 godina kasnije stižu i eliptični (jer, znanstvenici će shvatit, da je ipak bolje gledat u širinu, to će biti revolucija!) {#}

Čuvam ovce, nema veze, dođe draga, nije važno.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 19:13 (Fidro).
Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Eizov monitor 1:1
Fidro kaže...

za 5 godina nakon ovih monitora doći će na tržište revolucionarni okrugli modeli, a zatim još 5 godina kasnije stižu i eliptični (jer, znanstvenici će shvatit, da je ipak bolje gledat u širinu, to će biti revolucija!) {#}

revolucija za popratiti uz jabucni sok :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice