Elephone P5000, kralj kapaciteta

poruka: 19
|
čitano: 6.508
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elephone P5000, kralj kapaciteta".
15 godina
odjavljen
offline
Elephone P5000, kralj kapaciteta

e, ovakve telefone treba radit...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Elephone P5000, kralj kapaciteta

kako to da oni mogu a ostali ... što li? ne žele? ne znaju? baš ih briga? {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
online
Elephone P5000, kralj kapaciteta

Sve je odlično ali samo da ima 32GB ugrađene memorije onda bi bio bombon.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
sirka666 kaže...

Sve je odlično ali samo da ima 32GB ugrađene memorije onda bi bio bombon.

 

eto, ni taj nevalja...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
sirka666 kaže...

Sve je odlično ali samo da ima 32GB ugrađene memorije onda bi bio bombon.

Ja nikako da popunim ovih 8 šta imam... I koji je problem piknuti memorijsku unutra od 16, 32 ili 64GB?

My name is Legion... For we are many!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
Sum_of_all_fears kaže...
sirka666 kaže...

Sve je odlično ali samo da ima 32GB ugrađene memorije onda bi bio bombon.

Ja nikako da popunim ovih 8 šta imam... I koji je problem piknuti memorijsku unutra od 16, 32 ili 64GB?

32gb 118 kuna 

14 godina
neaktivan
offline
Elephone P5000, kralj kapaciteta

Bar ste mogli usputno spomenuti da na tržištu već skoro pola godine postoji uređaj skoro istih specifikacija s istim SoC-om na višem taktu s 5000 mAh:

mob.hr/thl-5000-recenzija/

 

Usputno, može se i kupiti u Chipoteci za 2200 kn:

www.chipoteka.hr/artikl/91466/smartphone-thl-5000-ultraphone-5-fhd-8-core-turbo

Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Elephone P5000, kralj kapaciteta

Znači baterija traje 4 sata.

 
0 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
Sinatra kaže...

Znači baterija traje 4 sata.

Slusajte covjeka... "on zna"

 

Samo ajfonova baterija od 1810 mAh traje 12 dana bez punjenja pod punim opterecenjem...

 

svi smo mi ajfonnnnnn

13 godina
neaktivan
offline
Elephone P5000, kralj kapaciteta

Nije iPhone nikakav izuzetak. Telefoni danas imaju autonomiju od tek nekoliko sati.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
Sinatra kaže...

Nije iPhone nikakav izuzetak. Telefoni danas imaju autonomiju od tek nekoliko sati.

Ne, nemoj da se sad moramo posvadat, a tako nam je dobro islo, ajfon traje 12 dana pod punim opterecenjem jer njegova baterija od 1810 mAh je bolja od 5000 mAh isto kao sto su njegovih 1 gb rama boji nego 3 gb na nekom kineskom smecu ( optimiziran software je termin koji androidovi korisnici ne razumiju) ali ti barem od svih ljudi znas zasto je ajfon najbolji....

15 godina
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
ahmedy kaže...

Ne, nemoj da se sad moramo posvadat, a tako nam je dobro islo, ajfon traje 12 dana pod punim opterecenjem jer njegova baterija od 1810 mAh je bolja od 5000 mAh isto kao sto su njegovih 1 gb rama boji nego 3 gb na nekom kineskom smecu ( optimiziran software je termin koji androidovi korisnici ne razumiju) ali ti barem od svih ljudi znas zasto je ajfon najbolji....

slažm se. da nije u aj-ju-hi-ši-itfonu, bila bi u svjetlosnoj sablji (10 godina bez punjenja) ali ona još nije ušla u masovnu poizvodnju. a nisu ni jediji više blesavi da ih sami proizvode ako bude za kupiti (hrvatski sabljokres) na 24 rate bez kamata. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Elephone P5000, kralj kapaciteta

Stvar je u tome da večina korisnika nezna što je višejezgreni procesor, što je memorija, radna memorija i tako dalje. Autonomiju baterije prihvačaju kao nešto što tako mora biti, bez obzira što baterija traje kratko.

Dakle: tko bolje reklamira - bolje prodaje. Nema tu puno pameti

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 8:30 (CTN962).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
CTN962 kaže...

Stvar je u tome da večina korisnika nezna što je višejezgreni procesor, što je memorija, radna memorija i tako dalje. Autonomiju baterije prihvačaju kao nešto što tako mora biti, bez obzira što baterija traje kratko.

Dakle: tko bolje reklamira - bolje prodaje. Nema tu puno pameti

Sta je vama svima? Ajfon je najbolji njegova baterija traje 12 dana, i nema mana....ajfon ajfonnnn

12 godina
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
Sinatra kaže...

Znači baterija traje 4 sata.

Šta čovjeku lupate TD, pa traje baterija 4 sata. Traje i više tipa par dana, al traje i 4 sata ako traje par dana {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta

lol.

Šalu na stranu, meni stvarno nije jasno kako Kinez može u mobitel od 200 USD ugurati poštenu bateriju bez da su mu dimenzije primjetno veće od prosječnog mobitela, a Apple ili Samsung ne mogu u svoje flagshipove koji koštaju 3-5 puta više. Bitno da se oni natječu tko će napraviti 0,2 mm tanji mobitel, to mi full puno znači u životu. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
Mirko935 kaže...

lol.

Šalu na stranu, meni stvarno nije jasno kako Kinez može u mobitel od 200 USD ugurati poštenu bateriju bez da su mu dimenzije primjetno veće od prosječnog mobitela, a Apple ili Samsung ne mogu u svoje flagshipove koji koštaju 3-5 puta više. Bitno da se oni natječu tko će napraviti 0,2 mm tanji mobitel, to mi full puno znači u životu. 

ti si drzak..... ajfon je najbolji ajfooonnnn

14 godina
online
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
Mirko935 kaže...

lol.

Šalu na stranu, meni stvarno nije jasno kako Kinez može u mobitel od 200 USD ugurati poštenu bateriju bez da su mu dimenzije primjetno veće od prosječnog mobitela, a Apple ili Samsung ne mogu u svoje flagshipove koji koštaju 3-5 puta više. Bitno da se oni natječu tko će napraviti 0,2 mm tanji mobitel, to mi full puno znači u životu. 

Današnje baterije su manje-više sve jednake tehnologije, razlikuju se samo u fizičkoj veličini - što veća baterija to veći kapacitet. Zbog toga ne možeš u tanki mobitel ugurati veliku bateriju.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Elephone P5000, kralj kapaciteta
sirka666 kaže...
Današnje baterije su manje-više sve jednake tehnologije, razlikuju se samo u fizičkoj veličini - što veća baterija to veći kapacitet. Zbog toga ne možeš u tanki mobitel ugurati veliku bateriju.

Istina, ali više nisu vremena kad bi veća baterija podebljala mobitel za pola centimetra. Za primjer, Galaxy S5 ima s baterijom od 2800 mAh debljinu od 8,1 mm, moj THL 5000 ima 5000 mAh s debljinom od 8,9 mm. Kome točno smeta tih 0,8 mm debljine u stvarnom životu?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice