EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti

poruka: 8
|
čitano: 2.200
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti".
16 godina
neaktivan
offline
EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti

 Vrag odnio preplaćene i podmićene birokrate zvani političari !  Moglo se i pretpostavit da će ovo ovako završit.

 

P.S.

Inače putovanje je moguće i bez roamanja. Zar je tako nezamislivo danas da netko jednostavno isključi svoj mobitel na 2 tjedna ? Meni nije (eventualno bi unaprijed obavijestio najbliže prijatelje).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 16:24 (Enkidu).
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti
Enkidu kaže...

 Vrag odnio preplaćene i podmićene birokrate zvani političari !  Moglo se i pretpostavit da će ovo ovako završit.

 

P.S.

Inače putovanje je moguće i bez roamanja. Zar je tako nezamislivo danas da netko jednostavno isključi svoj mobitel na 2 tjedna ? Meni nije (eventualno bi unaprijed obavijestio najbliže prijatelje).

 

 

 politikom se (profesionalno) bave paraziti koji nisu sposobni ni za što korisno, odn. štetočine. bez iznimke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Re: EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti
Ajar kaže...

 politikom se (profesionalno) bave paraziti koji nisu sposobni ni za što korisno, odn. štetočine. bez iznimke. 

 

A ajd budimo pošteni, ima ih valjda 1% koji su actually pošteni i pokušavaju nešto dobro napravit, samo uglavnom ne uspijevaju jer su čisto pre-outnumbered. Isto bi se moglo reć za odvjetnike. Al bankari, e to su što se mene tiče u 100% slučajeva gamad bez premca (ne mislim na radnice na šalteru i geekove u IT odjelu, mislim na one vladaju svijetom i započinju ratove da bi zaradili na prodaji oružja i nafte)...

16 godina
offline
Re: EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti
Ajar kaže...
Enkidu kaže...

 Vrag odnio preplaćene i podmićene birokrate zvani političari !  Moglo se i pretpostavit da će ovo ovako završit.

 

P.S.

Inače putovanje je moguće i bez roamanja. Zar je tako nezamislivo danas da netko jednostavno isključi svoj mobitel na 2 tjedna ? Meni nije (eventualno bi unaprijed obavijestio najbliže prijatelje).

 

 

 politikom se (profesionalno) bave paraziti koji nisu sposobni ni za što korisno, odn. štetočine. bez iznimke. 

Budi malo konkretniji fučkaj ga,EU su zamislili ili dizajnirali paraziti i štetočine+začin lobista. Sve to je zamišljeno samo zato da bi velikim kompanijama-krokodilima bilo lakše poslovat.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
12 godina
neaktivan
offline
EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti

Da se ne zaletimo malo u ovo, mislim da treba cuti i drugu stranu. Razlog zasto je danas video konferencija moguca samo na Facebook Messengeru i Skypeu je sto oni placaju posebne linije koje su preskupe za obicne startupe (Viber, Telegram). Ovi novi uvjeti nam mozda dovedu konkurenciju u video pozive jer ce mozda video konferencije ici redovnim linijama, a ne posebnim (i skupim) kao do sada.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti
Nisu to neki imaginarni političari, neke od njih smo i mi birali. Novinari imaju mogućnost (da ne kažem dužnost) da ih priupitaju kako su glasali po tom (ili bilo kojem drugom) pitanju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti

Laganini pjesmica do 2016. (ili do kada će već odgađati cijelu priču), nakon toga više neće biti aktualna  :(

 

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
EU - šuplje odredbe mrežne neutralnosti

A evo i kako je glasao hrvatski žiri po pitanju amandmana koji je trebao osigurati net neutralnost (a nije prošao):

 

Amendment 8:

‘net neutrality’ means the principle according to which all internet traffic is treated equally, without discrimination, restriction or interference, independently of its sender, recipient, type, content, device, service or application;

http://www.votewatch.eu/blog/who-voted-what-on-net-neutrality/

 

Za

Ivan JAKOVČIĆ IDS

Jozo RADOŠ HNS

Davor ŠKRLEC ORAH

 

Protiv

Biljana BORZAN SDP

Ivana MALETIĆ HDZ

Marijana PETIR HSS

Tonino PICULA SDP

Andrej PLENKOVIĆ HDZ

Dubravka ŠUICA HDZ

 

Nisu glasali

Ruža TOMAŠIĆ HKS

Davor Ivo STIER HDZ

 

Dakle nisu krivi neki bezlični EU birokrati, nego nama dobro poznati likovi, koje smo sami tamo poslali.

Većini ljudi logika dobro ide do onog trenutka kada treba priznati da su sami za nešto odgovorni.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice