Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cijenom

poruka: 18
|
čitano: 3.434
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cijenom ".
15 godina
offline
Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cijenom

Nabijem ih 999 puta.

Moj PC  
28 0 hvala 0
14 godina
offline
Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cijenom

Stvarno ga sada već seru ovi proizvođači mobitela. Prije dvije godine je serija Note-a bila oko 600-700€, a sada je već skočila na 1000€. Pa to su živa sranja, plaćamo njihov idiotski marketing (reklame), a ne R&D. Jeste inače vidjeli onu diskriminirajuću reklamu sa dvije cure od kojih jedna ima S8, a druga nema, pa ova sa S8 ju konstantno posramljuje kako joj se uređaj ne može mjeriti sa njenim S8, pa na kraju i ona kupuje S8 jel joj je više dosta da ju ova hebe u mozak - pa kakav je to usrani marketing. Šta smo mi koji nemamo S8 luzeri i idioti. Pa neću kupit Samsung mobitel tak skoro, ne jer ne mogu, nego ne želim im dati ni usranu lipu za te precjenjene proizvode.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 21:37 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
31 0 hvala 0
11 godina
offline
Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cijenom

Kupujem.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Nijedan nosivi uredaj ne vrijedi 1000 buksa.evra
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Imam note 3, preskocio sam 4 u namjeri da uzmem note 5 ali njega nisu pustili u prodaju u EU. Note 7 znamo kako je prosao, a 8 s obzirom koliko ce kostati necu ga niti kupiti. Hvala samsungu sto mi je ustedio brdo novca.
Moj PC  
12 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
MasterOfDisaster kaže...

Stvarno ga sada već seru ovi proizvođači mobitela. Prije dvije godine je serija Note-a bila oko 600-700€, a sada je već skočila na 1000€. Pa to su živa sranja, plaćamo njihov idiotski marketing (reklame), a ne R&D. Jeste inače vidjeli onu diskriminirajuću reklamu sa dvije cure od kojih jedna ima S8, a druga nema, pa ova sa S8 ju konstantno posramljuje kako joj se uređaj ne može mjeriti sa njenim S8, pa na kraju i ona kupuje S8 jel joj je više dosta da ju ova hebe u mozak - pa kakav je to usrani marketing. Šta smo mi koji nemamo S8 luzeri i idioti. Pa neću kupit Samsung mobitel tak skoro, ne jer ne mogu, nego ne želim im dati ni usranu lipu za te precjenjene proizvode.

Ma nije to nikakav loš marketing, već slaba kupovna moć u Hrvata, simple as that! 

 

Istina, postoje i u Hrvatskoj ljudi koji zarađuju over manager-skim ugovorima i po 500.000.00 kuna mjesečno, pa zar vjeruješ da je njemu godišnje dati tu siću za svake godine flagship gadget?!?! 

 

Može svatko  po svemu i svačemu, ali, gadgeti kao iPhone, Note i V kod LG-a su state of art gadgeti, i onome koji zna što će sa njima delati, niti jedna cijena nije prekomjerna. 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
ATJLučko kaže...
Može svatko  po svemu i svačemu, ali, gadgeti kao iPhone, Note i V kod LG-a su state of art gadgeti, i onome koji zna što će sa njima delati, niti jedna cijena nije prekomjerna. 

 Mislim da je baš u tome poanta.

Ne možeš s njima delati ništa što ne možeš s drugim mobitelima.

Samo im je ekran 5% lijepši, procesor 10% brži, dobiju više updatea, bolja završna kvaliteta.... i koštaju 3 puta više.

 

Tak da ne možeš s njima niš posebno raditi. Osim staviti na stol da se vidi.

 

Isto ko i kod auta. Imaš neki dobar auto po 300.000kn.

I onda imaš sportski koji je 50kmh brži, 500kg lakši... i košta 3.000.000kn...

 

Ne možeš s njim ništa što i s ovim drugim, al se zna zašto i kad se nešto takvo kupuje.

 

 

Kak i ja, kupio sam ASUS Padfone 2. Mislim da je onda koštao više nego iPhone ili Samsung.

I on je fakat mogao nešto što ni jedan drugi mobitel nije radio. Kad si ga ubacio u 10" ekran dobio si tablet....

Ili onaj CAT koji radi snimke u infracrvenom...

Ili oni Windows phone mobiteli, koji se spoje na monitor i pretovre se u PC s Windowsima...

 

Takve mobitele kužim u smislu da ih kupuje netko tko zna što će s njima i skupo ih plaća.

Al ove skupe, samo zato jer su "state of the art"? Meh...

 

Opametio sam se, i kupio Xiaomia, i za "ostatak" kupio komponente za PC, nešto na čemu se stvarno zabavljam, i uskoro vjerojatno i zarađujem.

 

Eto, my two cents...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Mislim da je korektna cijena, koliko ja znam bombe su obično dosta skuplje, a ovu možeš još povremeno koristiti i kao smartphone...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
14 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
ne vjerujem u ovu cijenu. mozda jedino model od 250GB, osnovni model nema sanse da bude 1000e. mada i 900je previse. al sve ima svog kupca. mene zadovoljava mi5, zadovoljavao mi je i prije toga neki lijevi ZTE. na njemu obavljam pozive, drustvene mreze, chatove, surfam, mail, prebacujem slike sa dslra, lightroom,kodi, ponekad neka igrica. sve ono sto moze 95% mobitela. imam, al necu da budem ivca ulazem u kucu i fotografsku opremu od koje zivim
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Vjerovatno ga kupujem,ali za jedno tri godone.Kad mu cjena padne na 3 keksa kuna.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Uzeo note 4 prije 3 mjeseca. Prezadovoljan, nema potrebe za icim boljim narednih godinu-dvije ;)
Lumia 520, 640, 830, 930, 950
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Radije si kupim 55 incha tv koji budem koristil deset godina.
13 godina
neaktivan
offline
Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cijenom

Imao sam Note 3 i 4, bio zadovoljan sa svim osim baterijom. 

Nakon katastrofe sa Note 7, kupio sam Huawei Mate 9, baterija traje puna 2 dana (48 sati) sa permanentno ukljucenim WiFi i mobile data. Sve radi kako treba, nedostatak staylusa se skoro vise i ne osjeti. Skoro pola jeftiniji nego Note.

Bye bye Samsung. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cijenom

Da serem novce nikad nebih dao vise od 200€za mob. I to je previse

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Da je razumna cijena kupio bih zbog dexa. Ovako cekat njuskalo i nadat se
Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Samsung pokusava kopirat iphone sa cijenama... Ali pritom zaboravlja jednu stvar iphone ima ios i to toliko kosta jer ima ljudi sto koriste samo to, dok android proizvodi svako jbt u hrvatskoj imamo kao nase domace uvoznike nou i vivax i svi rade na androidu isto ko i samsung... Ne sumnjam da ce pr masinerija uvjeravat nas da je to super i vrijedno tih para ali osobno danas super android aparat se moze naci za 2k kn koji je samo malo losiji od tih top modela... Dakako ako ides kupit samsunga trebat ce ti brdo love da bi kupio nesto sto mozda bude dobro... Note 4 bez obzira na fizikalije vjerojatno vlasnicima trokaje da je to uzas ako nisu stavili neki drugi rom jer samy i softwer nisu neki prijatelji..
Moj PC  
5 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Velika većina reviewera na internetima tvrdi kako je Note najbolji uređaj koji su koristili ili koriste stoga mi nije jasan hejt? Osobno ga ne bih kupio ali objektivno i je najbolji uređaj te je istinski flagship.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Evan Blass: Galaxy Note 8 stiže u rujnu s cije
Nista jw nikome ne virujen vecina tih recezenata je placeno od odredenih firmi pa dobijes recenzije koje su super... Meni osobno takva recenzija ne znaci nista dok sam ne vidim mob kakav je... A dat te pare za android mob je definitivna glupost pored svih flagshipova koji postoje za puno manje pare... Da se uzima ios pa si prisiljen toliko platit za platformu ode je super sto svaka zbnj kompanija ima android...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice