EVGA poboljšala GTX 970 SSC karticu

poruka: 5
|
čitano: 982
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EVGA poboljšala GTX 970 SSC karticu".
15 godina
offline
EVGA poboljšala GTX 970 SSC karticu

upravo to je trebao napraviti sapphire s R7 260x 2GB OC: jedan ventilator nije dosta i pregrijava se čak i pri normalnom radu, a s igrama kipi. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: EVGA poboljšala GTX 970 SSC karticu
Ajar kaže...

upravo to je trebao napraviti sapphire s R7 260x 2GB OC: jedan ventilator nije dosta i pregrijava se čak i pri normalnom radu, a s igrama kipi. {#}

Mislim da nije problem u jednom ventilatoru koliko u ekstra maloj površini hladnjaka.

16 godina
offline
EVGA poboljšala GTX 970 SSC karticu

e di je sad VLADA da nam malo vise rastumaci  {#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 14:35 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EVGA poboljšala GTX 970 SSC karticu
4mal kaže...

e di je sad VLADA da nam malo vise rastumaci  {#}{#}

Tu je on, ne brini :)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
15 godina
offline
Re: EVGA poboljšala GTX 970 SSC karticu
axos kaže...

Mislim da nije problem u jednom ventilatoru koliko u ekstra maloj površini hladnjaka.

za ne vjerovati, ali promjena originalne tvorničke paste za noctuinu snizila je vršnu temperaturu za čak 3 stupnja! sad je 67 {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice