Facebook brani Messenger

poruka: 19
|
čitano: 3.273
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook brani Messenger".
12 godina
offline
Facebook brani Messenger

Nece Facebook u moju butigu!

Moj PC  
9 1 hvala 0
11 godina
offline
Facebook brani Messenger

sta ce mi dve aplikacije. idem na net na mobu i utipkam m.facebook.com i imam sve zajedno. Ko da meni treba da je nešto brzo. Ma boli me džon

Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook brani Messenger

Svi trube o nekakvoj privatnosti, a svi znaju da je sa ovim smartphone-ima i internetom nema, to treba prihvatit i svima će biti lakše.

 
1 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook brani Messenger
PlayMaker10 kaže...

Svi trube o nekakvoj privatnosti, a svi znaju da je sa ovim smartphone-ima i internetom nema, to treba prihvatit i svima će biti lakše.

...boje se da ih mama ne uhvati kako drkaju na Nicki Minaj.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
14 godina
neaktivan
offline
Facebook brani Messenger

A kako koriste ostalih 15 permissiona pored kamere i mikrofona? Npr. čitanje SMS-ova, kontakata, događaja i notea sa kalendara, ID mobitela, popis poziva...

Uostalom, kako ovo nije zloupotreba tržišne pozicije, a npr. kada je MS instalirao IE na Windowse, oko toga se dizala buka.

Oh the hypocrisy!!!

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook brani Messenger
PlayMaker10 kaže...

Svi trube o nekakvoj privatnosti, a svi znaju da je sa ovim smartphone-ima i internetom nema, to treba prihvatit i svima će biti lakše.

 

Ako svi rezignirano prihvate gubitak privatnosti i osobnih sloboda, onda bolje od Orwellove 1984. i nismo zaslužili.

13 godina
neaktivan
offline
Facebook brani Messenger

Jedina aplikacija koju trebam za FB na mobitelu je browser. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook brani Messenger

Onog trena kad se dokaže da se te opcije stvarno koriste u svrhu ilegalnog narušavanja privatnosti, tada ću deinstalirati programe. Do tada sve je to samo laprdanje.

A sjećate li se kad je XP izašao kolika galama se digla jer je "telefonirao doma", pa su se raznorazne teorije razvile sve dok se stvarno nije istražilo što to XP šalje MSu....?

Naravno da ne, i XP je bolji od sedmice i osmice zajedno.

 

Dakle, dokažite.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Facebook brani Messenger
zviznemte kaže...

sta ce mi dve aplikacije. idem na net na mobu i utipkam m.facebook.com i imam sve zajedno. Ko da meni treba da je nešto brzo.

To šta si napisao je brže od bilo koje aplikacije.

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
Facebook brani Messenger

od kad su nam nametnuli taj messenger, izbrisal sam facebook app i idem samo prek browsera na facebook.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook brani Messenger

Koristim na mobitelu messenger od kad se pojavio a fb aplikaciju ne pokrećem skoro nikad. I puno jednostavnije je imati zasebnu aplikaciju za messaging nego slati i primati poruke preko glomaznije aplikacije. A ova bulaznjenja o invaziji na privatnost su totalno Idiotska. Pa šta mislite kako će te slati slike preko messengera, prebaciti kontakte iz adresara, pozivati fb kontakte, poslati svoju lokaciju itd. ako aplikacija nema pristup kameri, mikrofonu, imeniku i gpsu? Pa sve to treba i fb aplikaciji i gomili drugih aplikacija koje imaju te mogućnosti. Ako vam sve to ne treba, šaljite sms. 

Potpis!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook brani Messenger

FB i Messenger aplikacije su prevelike za ono što rade, a time i spore. Nemam namjeru kupovati pilu od mobitela zbog tih sranja.

Ako mi baš treba Facebook, pokrenem browser.

Svi ti messengeri i notifikacije mi ionako samo oduzimaju vrijeme, jer su poruke najčešće takve da ih komotno mogu i sutra pročitati.

Ako me netko hitno treba, pošalje mi SMS ili me nazove, kao i inače.

 
5 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook brani Messenger
Izlogirajte se iz facebook aplikacije, izbrisite ju, opet je instalirajte i imate stari chat
http://isvijet.com.hr
14 godina
offline
Re: Facebook brani Messenger
Orwellova 1984. je tu vec dugo prisutna (na zalost).
Vjerojatno nije ni znao koliko ce biti u pravu s nekim stvarima.

Sto se tice privatnosti, o kakvoj privatnosti mi tu uopce pricamo ako koristite Facebook, Twitter, Gmail.....ma internet opcenito.
Na zalost, tako je kako je....kako pricati o privatnosto dok s druge strane svaki trenutak ekipa fotografira i salje slike na drustvene mreze, prijavljuje se u svakome bircu (Boze moj, ipak ljudi trebaju znati da u lokalnom bircu pijete kavu), twitate o svakom odlasku na WC....da ne nabrajam dalje.

Hocete nazad svoju privatnost? Odjavite se s drustenih mreza, bacite smatrphone i izvadite staru 3310, a ako bas morate ici na net, koristite neki proxy itd.

Evo jedan random tekst o toj temi (.ima sigurno kvalitetnijih tekstova, ali da mozete od necega kreniti ako vas to zanima);

http://www.pcworld.com/article/2013534/how-and-why-to-surf-the-web-in-secret.html

Osobno koristim smartphone jos od prvih dostupnih modela, a sve je kod mene krenilo s Palmom, na net sam spojen 24/7/365, koristim FB i jos neke mreze.

Ono sto radim je redovito brisanje cookiesa (CCleaner je tu imho najjednostavnija opcija posto neke cookiese ostavljam no za to ima i odlican add-on za Chrome), imam dobro iskonfiguriran firewall, hips, BB, av.....obavezno WOT na browser.
Malo se poigram s postavkama na browseru i to je to.

Davno smo se odrekli neke potpune privatnosti.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
Re: Facebook brani Messenger
crazy_luđak kaže...

Uostalom, kako ovo nije zloupotreba tržišne pozicije, a npr. kada je MS instalirao IE na Windowse, oko toga se dizala buka.

Oh the hypocrisy!!!

nije isto, ni blizu. nitko te ne tjera da instaliras FB i messenger. vecina telefona cak i ne dolazi sa predinstaliranim facebookom.

 

deinstaliraj, stavi negativnu ocjenu i to je to. da svatko tko kuka napravi to isto, letjela bi messenger aplikacija van sa stora u roku odmah. nije ni cukerbregu svejedno kad dobije odjeb od par miliona korisnika. no jebiga, fejsbuk generacija, lajkate i kukate sve preko fejsa, pa ajmo onda dalje u istom revijalnom tonu. laju na aplikaciju, a svi je instalirali. u realnosti sve ovce...

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 23:45 (flash6).
15 godina
offline
Facebook brani Messenger

Pa svaki Android ima stock verziju Facebook-a s messangerom u sebi. Sasvim dovoljno. Odbacite nadogradnje i to je to!

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook brani Messenger
flash6 kaže...

nije isto, ni blizu. nitko te ne tjera da instaliras FB i messenger. vecina telefona cak i ne dolazi sa predinstaliranim facebookom.

 

deinstaliraj, stavi negativnu ocjenu i to je to. da svatko tko kuka napravi to isto, letjela bi messenger aplikacija van sa stora u roku odmah. nije ni cukerbregu svejedno kad dobije odjeb od par miliona korisnika. no jebiga, fejsbuk generacija, lajkate i kukate sve preko fejsa, pa ajmo onda dalje u istom revijalnom tonu. laju na aplikaciju, a svi je instalirali. u realnosti sve ovce...

Trebam G+ da bi ocijenio aplikaciju, a to je opet iz Scile u Haribdu

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook brani Messenger
BlackMoon kaže...

Pa svaki Android ima stock verziju Facebook-a s messangerom u sebi. Sasvim dovoljno. Odbacite nadogradnje i to je to!

 nema svaki android stock app od fejsa.ja na svojem mobitelu(galaxy s3) to nemam.

crazy_luđak kaže...
flash6 kaže...

Trebam G+ da bi ocijenio aplikaciju, a to je opet iz Scile u Haribdu

 {#}

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
13 godina
offline
Facebook brani Messenger

Ne mogu vjerovati kolko idiotskog bulažnjenja. Govorimo o servisu koji je sinonim za povredu privatnosti i skupljanje podataka o korisnicima, najmanji problem je to što ima pristup adresaru i porukama kad već i tako imaš na fejsu više ljudi nego na mobu i više poruka nego smsova. Da ne govorim da slične zahtjeve ima milijun drugih aplikacija, uključujući viber, whatsapp koje su tako popularne (da ne govorim da je whatsapp fejsbukov također). Ako te to muči, izbrišeš acc na fejsu, ostalo je samo licemjerstvo i glupost.

Fejs mi je jedan od najmrskijih servisa i najrađe ga ne bi imao ali messenger je jedina stvar koja je inovativna sa svojim chat bubblesima i relativno dobra. Kao prvo, dvije aplikacije su dobre za nas koji ne visimo i lajkamo pola dana na fejsu neg nam primarno služi za komunikaciju s ljudima, pa eto, ja pak nemam uopće standardnu fejsbuk aplikaciju nego samo messenger. Uz to, standardna fejsbuk aplikacija je jedna od najgorih aplikacija koje sam imao priliku koristiti sa totalno konfuznim, dvosmislenim sučeljem i rasporedom, da ne govorim o usporenosti ili kompletnom odbijanju pronalaženja ičega, da ne govorim kolko puta mi nije htjela uopće otvoriti poruke. Ako je to nekome bolje korsititi od messengera...

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice