Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

poruka: 18
|
čitano: 4.897
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi".
13 godina
neaktivan
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

Nije ni cudno. Facebook je medu mladima i izgubio smisao kakav je prvotno zamisljen, klinci zive od "lajka", jednostavno ne mogu bez toga. Meni prvenstveno koristi za komunikaciju s ljudima, zalosno je ali neke je lakse kontaktirati na FB nego nazvati ih. Veseli me cinjenica da se dosta populacije prebacuje na alternativne IRC appove kao sto si WhatsApp i Viber kao sto je to nekada bio Windows Live Messenger iliti MSN :)

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
18 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
Bazen21 kaže...

Nije ni cudno. Facebook je medu mladima i izgubio smisao kakav je prvotno zamisljen, klinci zive od "lajka", jednostavno ne mogu bez toga. Meni prvenstveno koristi za komunikaciju s ljudima, zalosno je ali neke je lakse kontaktirati na FB nego nazvati ih. Veseli me cinjenica da se dosta populacije prebacuje na alternativne IRC appove kao sto si WhatsApp i Viber kao sto je to nekada bio Windows Live Messenger iliti MSN :)

Eh, kad se sjetim tih dana pred 6,7 godina, cijela ekipa je bila na messengeru, pola njih nije imalo fejs, kasnije se svi prebacili na fejs. Lakše je nekako sve na fejsu kad je sve u jednom no opet nema tu draž kakvu je imao msn. Miss those days.

13 godina
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

ma unistilo je to dosta mladezi, sve se svodi na to kolko lajkova imaš po slici i statusu, jadno... znam ljude koji se na fejsu dopisuju ko da se znaju godinama a uzivo jedva da se pozdrave a nekad ni to... a i mene je malo nacelo moram rec, ono nekad si se s curom dogovorio sve u detalje lijepo polako a danas sve nešto ubrzano, svako planiranje nečega se svodi na rečenicu dogovorit cemo se na fejsu sve... pa jbt najbolje je bilo dok ga nije bilo... najgore u kafićima, obavezno ako jedna priča druga drka po mobitelu i onda se jos idu slikat u wc, duck face fore... ma fuuj

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
17 0 hvala 2
12 godina
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

S obzirom koliko malo privatnosti ima na tom "fejsu" čudi me što ga i toliko ljudi koristi.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

Nek hejtanje po facebooku počne!

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
5 15 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

Kad se sjetim tamo negdje 2007. godine, nitko pojma nije imao o fejsu, a sad ga ima svatko od 4 godine do 104 godine.

 

Prije je bio MSN zakon, ali sad više ništa nije isto kao prije.

 

Ja ga koristim da se čujem s frendovima koji su ono, bar 100 km od mene, ali i to ne prečesto, Whatsapp je majka za mene :D

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
Facebook koristim da vidim kaj se desava u mome gradu (eventi i slicno), da razmjenim koju poruku s ljudima kaj nemaju smartfone, whatsapp mi je kompletna zamjena za sms i mms (posaljem i sms kad je nuzno), skype kad s nekime igram za voice (znam ima i boljih). Sjecam se 91. U Pakracu kad nista nismo imali... to su bila vremena.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

"nisu previše zabrinuti što se njihovi osobni podaci koriste u komercijalne svrhe ili ih skupljaju državne vlasti za potrebe nadzora"

 

Ammm, a facebook to ne radi?

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

radi i google.. čim kupiš android smartphone ili tablet i upališ ga, prijaviš se na gmail i znaju svaki tvoj korak, još ak uključiš postavke praćenja lokacije, koje se po defaultu uključuju...

svi smo praćeni na sve moguće načine.

ak ti to smeta, komp zaboravi a za komunikaciju uzmeš nokiu 3410 i amen.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
ivanm75 kaže...

radi i google.. čim kupiš android smartphone ili tablet i upališ ga, prijaviš se na gmail i znaju svaki tvoj korak, još ak uključiš postavke praćenja lokacije, koje se po defaultu uključuju...

svi smo praćeni na sve moguće načine.

ak ti to smeta, komp zaboravi a za komunikaciju uzmeš nokiu 3410 i amen.

Ne smeta meni to, ali kako je napisano u članku ispada da fejs jedini to ne radi, što je samo smiješno.

15 godina
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

Facebook je bio odličan alat za promociju i komunikaciju, a mogao je to i postati. Ali nažalost pretvorio se u društvenu mrežu statusa , sad serem, sad pišam, duckface slike, joj laku noć :*, dobro jutro :*, awwwić....

Nije da toga nema drugdje ali eto na fejsu ima najviše.

 

Sad će me neki napast ali neka, na fejsu ima miljune aktivnih korisnika, a sadržaj je nikakav.

Dok g+ ima puno manje aktivnih ljudi ali sadržaj je puno kvalitetniji.

O twiteru i sličnima ne mogu pisati jer ih ne koristim.

hobi:moj-android.net
 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi

fejs jedino korisitim zbog faksa, zbog grupe gdje se dilaju dokumenti, skripte, knjige i ostalo. a i kad idem na fejs navečer to traje jedno 15 min, dok sam prije znao i potrošiti i sat vremena.

ionako komunikaciju obavljam 90% vremena preko whatsappa.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
nsoul kaže...

Facebook je bio odličan alat za promociju i komunikaciju, a mogao je to i postati. Ali nažalost pretvorio se u društvenu mrežu statusa , sad serem, sad pišam, duckface slike, joj laku noć :*, dobro jutro :*, awwwić....

Nije da toga nema drugdje ali eto na fejsu ima najviše.

 

Sad će me neki napast ali neka, na fejsu ima miljune aktivnih korisnika, a sadržaj je nikakav.

Dok g+ ima puno manje aktivnih ljudi ali sadržaj je puno kvalitetniji.

O twiteru i sličnima ne mogu pisati jer ih ne koristim.

Sadržaj ne ovisi o društvenoj mreži (Facebook, Google+) nego o vašim prijateljima te stranicama i osobama koje pratite. Možete kritizirati mogućnosti ili dizajn Facebooka (ili bilo koje druge mreže) ali ne i sadržaj. Ako vam se ne sviđa sadržaj Facebooka, to ne govori o Facebooku nego o vama! Tko vam je kriv što morate imati tisuće "prijatelja" a ne znate filtrirati sadržaj. Twitter, Instagram, WhatsApp i Snapchat ne bih stavljao u istu kategoriju jer to nisu društvene mreže. Za razmjenu poruka mi je najdraži Whatsapp ali nemaju svi smartfone. Facebook je ipak najzastupljeniji u Hrvatskoj ali i na globalnoj razini.

 

Is it weird that this gave me an orgasm?
14 godina
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
DragonShit kaže...
nsoul kaže...

Facebook je bio odličan alat za promociju i komunikaciju, a mogao je to i postati. Ali nažalost pretvorio se u društvenu mrežu statusa , sad serem, sad pišam, duckface slike, joj laku noć :*, dobro jutro :*, awwwić....

Nije da toga nema drugdje ali eto na fejsu ima najviše.

 

Sad će me neki napast ali neka, na fejsu ima miljune aktivnih korisnika, a sadržaj je nikakav.

Dok g+ ima puno manje aktivnih ljudi ali sadržaj je puno kvalitetniji.

O twiteru i sličnima ne mogu pisati jer ih ne koristim.

Sadržaj ne ovisi o društvenoj mreži (Facebook, Google+) nego o vašim prijateljima te stranicama i osobama koje pratite. Možete kritizirati mogućnosti ili dizajn Facebooka (ili bilo koje druge mreže) ali ne i sadržaj. Ako vam se ne sviđa sadržaj Facebooka, to ne govori o Facebooku nego o vama! Tko vam je kriv što morate imati tisuće "prijatelja" a ne znate filtrirati sadržaj. Twitter, Instagram, WhatsApp i Snapchat ne bih stavljao u istu kategoriju jer to nisu društvene mreže. Za razmjenu poruka mi je najdraži Whatsapp ali nemaju svi smartfone. Facebook je ipak najzastupljeniji u Hrvatskoj ali i na globalnoj razini.

 

Napokon netko pametan.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2013 21:58 (EZY-E).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
DragonShit kaže...

Sadržaj ne ovisi o društvenoj mreži (Facebook, Google+) nego o vašim prijateljima te stranicama i osobama koje pratite. Možete kritizirati mogućnosti ili dizajn Facebooka (ili bilo koje druge mreže) ali ne i sadržaj. Ako vam se ne sviđa sadržaj Facebooka, to ne govori o Facebooku nego o vama! Tko vam je kriv što morate imati tisuće "prijatelja" a ne znate filtrirati sadržaj.

Nisam u potpunosti upucen kako G+ radi jer ga izbjegavam, ali FB ima odvratnu naviku da mi na wall nadoda jos 5-10 suggested feedova koji mi onda poremete vecinu onoga sto zelim vidjeti. Pogotovo stvari npr. lajk od prijateljevog prijatelja kojeg ja nikada nisam vidio. To me ne zanima i vjerujem da G+ nema tako nametljiv stav. Tu je FB kriv.

Kazem nisam upucen u G+ ali koliko sa ga koristio takve stvari nisam vidio, nego samo stvari koje su proizveli moji prijatelji.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
DragonShit kaže...
nsoul kaže...

Facebook je bio odličan alat za promociju i komunikaciju, a mogao je to i postati. Ali nažalost pretvorio se u društvenu mrežu statusa , sad serem, sad pišam, duckface slike, joj laku noć :*, dobro jutro :*, awwwić....

Nije da toga nema drugdje ali eto na fejsu ima najviše.

 

Sad će me neki napast ali neka, na fejsu ima miljune aktivnih korisnika, a sadržaj je nikakav.

Dok g+ ima puno manje aktivnih ljudi ali sadržaj je puno kvalitetniji.

O twiteru i sličnima ne mogu pisati jer ih ne koristim.

Sadržaj ne ovisi o društvenoj mreži (Facebook, Google+) nego o vašim prijateljima te stranicama i osobama koje pratite. Možete kritizirati mogućnosti ili dizajn Facebooka (ili bilo koje druge mreže) ali ne i sadržaj. Ako vam se ne sviđa sadržaj Facebooka, to ne govori o Facebooku nego o vama! Tko vam je kriv što morate imati tisuće "prijatelja" a ne znate filtrirati sadržaj. Twitter, Instagram, WhatsApp i Snapchat ne bih stavljao u istu kategoriju jer to nisu društvene mreže. Za razmjenu poruka mi je najdraži Whatsapp ali nemaju svi smartfone. Facebook je ipak najzastupljeniji u Hrvatskoj ali i na globalnoj razini.

 

Dakako da sadržaj ovisi o društvenoj mreži. 

Ja nemam 1000 prijatelja nego nekih 80-90. Ali sadržaj koji se prikazuje na news feedu je sr**nje.  Kad netko od mojih lajka nekom svome neku glupost, ja to vidim, kad netko napiše komentar na stranicu koju ne pratim, ja to vidim.

kad se konačno dogodi da ima kvalitetnog sadržaja na news feedu, onda mi uredno servira preporuke stranica koje bi me mogle zanimati.

 

Kad mi frend lajka stranicu tipa Autoklub koji me ne zanima, to vidim na fejsu i preporuča mi da ju pratim.

 

Kvalitetne stranice na fejsu? koje su to? 

NA G+ pratim preko desetak stranica, portala, blogova, i kad god imam problem, riješim to s nekim. 

hobi:moj-android.net
16 godina
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
Meni na G+ isto uvijek izlazi svaki put dok neko klikne + na nesto tako da nema veze tko kaj lajka, treba znati filtrirati. Imate opciju za svakog korisnika da vam filtrira samo znacajne obavijesti, znaci lajkove nebute vidli, ali bute objave, slike, igre i slicno. Govorim za face ofc. Ja na facebooku pratim i bug. Jucer u 00:00 mi izasla vijest na news feed... Neko u Bugu zesce mrakaci :))
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
15 godina
offline
Re: Facebook gubi popularnost kod mladih u Europi
ukay1000 kaže...
Meni na G+ isto uvijek izlazi svaki put dok neko klikne + na nesto tako da nema veze tko kaj lajka, treba znati filtrirati. Imate opciju za svakog korisnika da vam filtrira samo znacajne obavijesti, znaci lajkove nebute vidli, ali bute objave, slike, igre i slicno. Govorim za face ofc. Ja na facebooku pratim i bug. Jucer u 00:00 mi izasla vijest na news feed... Neko u Bugu zesce mrakaci :))

Na g+ ako neću vidjet kaj pišu frendovi od frendova, u opcijama smanjim prikaz novosti na svoje krugove.

hobi:moj-android.net
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice