Facebook koristi sve manje korisnika

poruka: 9
|
čitano: 1.695
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook koristi sve manje korisnika".
16 godina
offline
Facebook koristi sve manje korisnika

Facebook koristi korisnike i to što ih sve manje koristi je poradi toga što je mnoge već dovoljno iskoristio i što je sve manje korisnika Facebooka.

Dakle sve manje korisnika koristi Facebook. Ljudi prelaze na alternative (poput gamera na GamingTribe naprimjer) ili u potpunosti odustaju.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook koristi sve manje korisnika

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Facebook koristi sve manje korisnika

Facebook ne mora prestati koristiti onaj tko ga koristi, kako da to kažem... na donekle "normalan" način, a ne da živi na njemu i hrani se lajkovima. Ja ga koristim čisto radi komunikacije, a ne da mi bude "centar svemira".

Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Facebook koristi sve manje korisnika

fejsbuk (ma i ostale "društvene mreže", sve je to isti q, drugo pakiranje) koriste beskorisnici. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Facebook koristi sve manje korisnika
Najbolji su oni korisnici kojima je fb kao vlastita tv postaja-
Dobro jutro,pa slika kave,pa prigodni citat,pa kako se osjećam,pa skuham ručak te slikam isti,pa kupim novu stvar i okačim sliku,pa izađem u vrt i podjelim selfi iz istog,pa dođe prijatelj/ica pa selfi sa njom/njime uz poneki hvalospjev,pa se podjeli slika tacne sa kolačima,pa post joj kak dosadno večeras ništa na tv,pa se napiše npr "više neću nositi gaće" pa svi živahno komentiraju,pa slika kobase,čvaraka i krvavice za večeru uz poruku mljac,pa malo stihova za laku noć i na kraju u 00:00 poruka laku noć fb prijatelji uz obavezno sliku neke životinje zavaljene u svoj brlog...ali to nije sve...
15 godina
offline
Re: Facebook koristi sve manje korisnika
Ajar kaže...

fejsbuk (ma i ostale "društvene mreže", sve je to isti q, drugo pakiranje) koriste beskorisnici. 

 I forum je vrsta društvene mreže, doduše, malo primitivna. 

:)

12 godina
protjeran
offline
Facebook koristi sve manje korisnika

na forumima (pogotovo strucnim) za razliku od fejsbuka mozes nesto pametno nauciti.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook koristi sve manje korisnika
Strahoslav Trta kaže...

na forumima (pogotovo strucnim) za razliku od fejsbuka mozes nesto pametno nauciti.

 Možeš i na facebooku, ja npr. na njemu imam dosta informatičkih stranica koje pratim, sve zavisi od osobe, ako je netko glup onda će mu takav i feed biti.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook koristi sve manje korisnika
Ima dobrih grupa gdje se nalaze ljudi istih interesa. Da se skupit dobrih ideja i savjeta. Ali pretjerivanje ni u cemu ne valja, pa ni u ovome.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice