Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

poruka: 16
|
čitano: 2.922
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb".
12 godina
neaktivan
offline
Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

Sve što je facebooku potrebno je još mržnje i više diskriminacije.Tko zna možda i kao bug ubace veliki f*ck you pa stave da je anonimno eliminirajući svaku šansu da dislajkeru psujem mater u privatnim porukama.{#}

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
20 2 hvala 0
15 godina
offline
Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

koliko mi je znano, ta mogućnost odavno postoji preko Chrome proširenja, u dvije varijante. ostalo mi je neznano jerbo nemam predmetni. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb
Ajar kaže...

koliko mi je znano, ta mogućnost odavno postoji preko Chrome proširenja, u dvije varijante. ostalo mi je neznano jerbo nemam predmetni. {#}

to šljaka samo ako oboje korisnika imaju instaliran chrome i Dislike on Facbook ekstenziju.to je zamišljeno kao troll gag među frendovima.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
offline
Re: Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

Nema dalje, ova vijest zasluzuje TOP sekciju :D

12 godina
odjavljen
offline
Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

Više se bojim ovih ''tineđerica'' koji će se zbog dva-tri lajka objesit, narezat i slično a ne ljudi koji postave sliku s anđelom kad npr. izgube nekoga bližnjeg :/

 
9 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

Sad ce se loodache jedne drugima dislajke hahahahhahahahha :D

CoolerMaster Support
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

Ubiti, mlađeš(tineđeri) će se s tim dislajkom ubijati... Malo malo će biti kao što je i s Askom bilo kad su se poubijale male {#}

 

I usput bi mogao da naprave Facebook osmrtnicu, da se zna zbog čega se ubio/ubila {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 23:24 (Dex.pwn).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

a da stave da prilikom objave nekog statusa ili necega, osoba koja objavljuje moze izabrati zeli li ukljuciti i dislajk tipku ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

Ovo je vjest koja je upotpunila i po kojoj će se pamtiti 2014 god...pod wiki 2014 od iduce god stoji Facebook razmatra o dislike gumbu...{#}

na neke ljude je grijeh lupit ignore tipku...komedije su kažu božanstvene...
16 godina
offline
Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

Kad skupis 10000 dislikeova, umres.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb
SupremeCommander kaže...

Kad skupis 10000 dislikeova, umres.

 

jel to znači kad skupiš toliko lajkova da postaneš besmrtan?Ako je tako odmah obustavljam svoju potragu za fontanom mladosti i bacam se na novu misiju.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Re: Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb
Dementor kaže...

a da stave da prilikom objave nekog statusa ili necega, osoba koja objavljuje moze izabrati zeli li ukljuciti i dislajk tipku ?

Ne onda ne bi imalo smisla ni uvoditi , tj. za stranice bi trebalo uvesti ,a za privatne profile da se omoguci izbor ...bilo bi dobro da se uvede pa da konacno vide jutarnji i slicni kakvo je misljenje ljudi i o njihovim vijestima :)

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
12 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb
loky4i4 kaže...
Dementor kaže...

a da stave da prilikom objave nekog statusa ili necega, osoba koja objavljuje moze izabrati zeli li ukljuciti i dislajk tipku ?

Ne onda ne bi imalo smisla ni uvoditi , tj. za stranice bi trebalo uvesti ,a za privatne profile da se omoguci izbor ...bilo bi dobro da se uvede pa da konacno vide jutarnji i slicni kakvo je misljenje ljudi i o njihovim vijestima :)

 

 

Ne, jer mi se onda 24 sata zatvorio, a ja bi s tim izgubio toalet papir {#}

16 godina
neaktivan
offline
Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb

Još jedan od alata kojim se nastoji od individualca s vlastitim stavom stvoriti debila koji se povodi za kolektivnim mišljenjem mediokriteta.

 

Nešto kao TU ili TD.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb
SupremeCommander kaže...

Kad skupis 10000 dislikeova, umres.

 

Je, to ti je kao u starorimsko doba pri borbi gladijatora.

Čemu taj palac gore ili dolje.

 

Palac gore znači; pusti ga da živi a palac dolje, ubi kretena.

Tako je i na Bug-forumu (iživljavanje nad osjetljivim ljudima što može prouzročiti depresiju, anksioznost i poneke fobične senzacije. ;)

★OMG! 了不起 NISPE !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook bi mogao uvesti "Dislike" gumb
Budokai kaže...
SupremeCommander kaže...

Kad skupis 10000 dislikeova, umres.

 

Je, to ti je kao u starorimsko doba pri borbi gladijatora.

Čemu taj palac gore ili dolje.

 

Palac gore znači; pusti ga da živi a palac dolje, ubi kretena.

Tako je i na Bug-forumu (iživljavanje nad osjetljivim ljudima što može prouzročiti depresiju, anksioznost i poneke fobične senzacije. ;)

Ave Caesar morituri te salutant

Lol

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice