Facebook strahuje od Twittera

poruka: 11
|
čitano: 2.954
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook strahuje od Twittera".
11 godina
offline
Facebook strahuje od Twittera

Neću reći da Facebook upropasti sve do čega se dotakne jer on kao servis sam za sebe jako dobro radi s vrlo dobrim opcijama, ali sigurno je da Instagram i WhatsApp (ako ga kupe kako je najavljeno) neće dobro završiti. Posebno mi je žao WhatsAppa koji je izvrsna aplikacija.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 17:07 (Great Scott!).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook strahuje od Twittera

Ne znajući, valjda, što bi s Instagramom, u Facebooku su se, naime, poslužili njime da izazovu sukob s Twitterom na način da su onemogućili izravno prilaganje slika napravljenih Instagramom u tvitove.

 

Dragane, nisam gramatički nacist, ali kad jednostavno imamo odgovarajuću riječ u hrvatskom jeziku za attachiranje, ne vidim zašto je ne bismo koristili.

 
11 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook strahuje od Twittera
To ti je tako u životu gledaš jedan Google kako kupuje sve i svašta i pretvara u zlato pa se i ti zamisliš da si isti kao i oni. Onda kupiš Instagram i kreneš ga u svojim ocima poboljšavat, ali ga ustvari ubjaš, onda baciš oko na WhatsApp i u samom startu svi znaju da ces ga uništit jer nisi sposoban napravit ništa pametno. Tako je to s našim FB svakim danom su sve niže i niže i grcaju sve dublje i dublje. Što god dotaknu pretvaraju u bezvrijeđe krenuvši od burze pa nadalje. Ovakvim tempom sami će seme ubit. Što je u jednu ruku i dobro ljudi će se opet pocet družiti i igrališta ce opet zaživjeti.
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook strahuje od Twittera

Opskurni servis plaćen 1 milijardu dolara. Valjda je išao na instrukcije kod 'stručnjka' iz Nokie i Hp-a {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook strahuje od Twittera

Glup sukob totalno i glup potez Facebook-a. Zeznuli se kupnjom Instagrama i sada ni oni sami nemaju pojma što hoće...

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2012 18:58 (royalhero).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Facebook strahuje od Twittera

Ali nema se čega Facebook bojati. Twitter sam sebe kolje glupim potezima već neko vrijeme.

Troll level: sensei
Moj PC  
4 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook strahuje od Twittera
memulica kaže...

Opskurni servis plaćen 1 milijardu dolara. Valjda je išao na instrukcije kod 'stručnjka' iz Nokie i Hp-a {#}

I Microsofta.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook strahuje od Twittera
Tom69 kaže...
memulica kaže...

Opskurni servis plaćen 1 milijardu dolara. Valjda je išao na instrukcije kod 'stručnjka' iz Nokie i Hp-a {#}

I Microsofta.

Microsoft je napravio dobar deal. Prebacili su Skype na servere umjesto dotadašnjeg P2P sistema. Osmijeh

Ima još bolju intgraciju sa Windowsima 8 (posebno onaj Skype app koji je odličan).

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
16 godina
neaktivan
offline
Facebook strahuje od Twittera

Miljarda dolara za aplikaciju koja dijeli slike? Nisam nikad koristio Instagram ali pada mi na pamet miljardu boljih ideja kako potrošit te pare.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook strahuje od Twittera

Nadam se da će ga uništiti, ne mogu gldati glupe slike iz Instagrama više po faceu. Ne znam kojem idiotu je palo na pamet da ako uništi fotku ona postaje interesantna?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facebook strahuje od Twittera

Razlog kojeg su u Facebooku naveli za ovakvo sakaćenje i Instagrama i Twittera jest tobožnje loše cropanje nekih slika prilikom njihovog prikazivanja u tvitovima…Malo sutra!

Razumijem da je većina posjetitelja i čitatelja bug.hr cca '95. godište i da se morate isporučiti sadržaj prilagođen dobnoj skupini i njihovim interesima. Ipak, učestala upotreba slenga u bug.hr tekstovima mi se ne čini primjerenom.

 
3 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice