Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

poruka: 57
|
čitano: 5.161
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook vrijedi 50 milijardi dolara".
16 godina
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Vise nije pitanje hoce li Google kupiti Facebook.. nego hoce li Facebook kupiti Google... {#}

Think locally, act globally...
Moj PC  
30 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Procjenjuje se kako se nakon novih ulaganja udvostručilo osobno bogatstvo osnivača Facebooka, Marka Zuckerberga, odnosno naraslo je na približno 15 milijardi dolara

 

Opet tipfeler

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
A sve to sa ukradenim projektom i hrpom budala koje nemaju kako pametnije provesti vrijeme. I onda ga proglase osobom godine. Na šta se današnji svijet svodi...
Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
Independent kaže...
A sve to sa ukradenim projektom i hrpom budala koje nemaju kako pametnije provesti vrijeme. I onda ga proglase osobom godine. Na šta se današnji svijet svodi...

Danas je sustav vrijednosti ozbiljno poremecen... Realno gledano, od facebooka nema ama bas nikakve koristi. Novci se vrte i samo vrte, zarada temeljena na prodaji prazne slame.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
14 godina
neaktivan
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Svaki dan nešto novo o facebook-u upalim TV cujem facebook odem na bug forum vidim vijest o facebooku.

Izgleda da sve vise i vise ljudi prihvaćaju facebook naravno uvijek nas ima koji ga mrzimo.//S ponosom sam među njima//

Kažu da TV zaglupljuje , a šta je onda s facebookom? na TV-u se bar nešto da naučit a na facebooku?možda riječ LIKE to je jedino šta se tamo da naučit.

 
15 2 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Baby face milijarder {#}

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom!
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

što se mene tiče ne vrijedi ni pišljiva boba

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
Independent kaže...
A sve to sa ukradenim projektom i hrpom budala koje nemaju kako pametnije provesti vrijeme. I onda ga proglase osobom godine. Na šta se današnji svijet svodi...

nebi se baš složio... po meni to nije niš ukradeno.... a odšteta za "ukradeni" projekat je isplaćena eto toliko u stilu "okay okay evo ti samo od*ebi"...

 

On njihovu skriptu nikad nije imao...samo je vidio kod i to je krađa??? umm možda ideje ali haloooooo KO BRŽI, TAJ TRŽI! :D

 

Drugi primjer: Bill Gates... ummmm jel?

 

Anyway... NEKAAAAAAA, NEKAAAAA... čovjek se danas treba snaći! DAj Bože svima nama takve sreće..bar upola manje... {#}

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
Batista kaže...
Independent kaže...
A sve to sa ukradenim projektom i hrpom budala koje nemaju kako pametnije provesti vrijeme. I onda ga proglase osobom godine. Na šta se današnji svijet svodi...

Danas je sustav vrijednosti ozbiljno poremecen... Realno gledano, od facebooka nema ama bas nikakve koristi. Novci se vrte i samo vrte, zarada temeljena na prodaji prazne slame.

 Ja imam Facebook račun i budem max.10 min po danu na njemu...

Facebook ima koristi, mogu se čuti s frendovima i komentirat im fotke (ima još svojih prednosti) što recimo na msn-u ne mogu...

ali opet naglašavam: fb ima svoje koristi, ali te koristi treba iskoristiti što manje dnevno...

 

moja stara bude po 3-4 sata na to fejsu, dok ja budem recimo 5-6 min sam da vidim malo šta ima, a kad pričam s nekim budem i do 15min/po danu

Najbolji Hrvatski portal o domu.
14 godina
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

ne kužim te ljude što nešto imaju protiv facebooka,ok ne koristite ga ali kad krenete korisnike omalovažavati jer koriste facebook to je druga priča,pa bug i online igre su slične facebooku ma nitko gamere ne omalovažava

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
blackalbum kaže...

ne kužim te ljude što nešto imaju protiv facebooka,ok ne koristite ga ali kad krenete korisnike omalovažavati jer koriste facebook to je druga priča,pa bug i online igre su slične facebooku ma nitko gamere ne omalovažava

Facebook ko facebook je dobar ali najveci problem je u korisnicima npr. ja imam jednog frenda koji igra neku igru na facebook-u i ode s nama van i navi si alarm i kad mu zvoni alarm ide doma na facebook pobrat to voce.I kako to moze bit normalno?I to nije samo jedan primjer ima ih dosta...Cure koje mole da im se lajka slika -.- itd itd

Prije sam imao i ja facebook ali one obavijesti svakih par minuta i razni zahtjevi su mi smetali zato sam ga izbrisao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 11:58 (Skizzy).
14 godina
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
Skizzy kaže...
blackalbum kaže...

ne kužim te ljude što nešto imaju protiv facebooka,ok ne koristite ga ali kad krenete korisnike omalovažavati jer koriste facebook to je druga priča,pa bug i online igre su slične facebooku ma nitko gamere ne omalovažava

Facebook ko facebook je dobar ali najveci problem je u korisnicima npr. ja imam jednog frenda koji igra neku igru na facebook-u i ode s nama van i navi si alarm i kad mu zvoni alarm ide doma na facebook pobrat to voce.I kako to moze bit normalno?I to nije samo jedan primjer ima ih dosta...

Prije sam imao i ja facebook ali one obavijesti svakih par minuta i razni zahtjevi su mi smetali zato sam ga izbrisao.

to je idiotizam ali što je loše imati par poznanika na facebooku,druga je stvar kad ljudi ne žele izaći vanka sa ekipom jer  jer žive u virtualnom svijetu,to je već za doktora

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 11:59 (blackalbum).
14 godina
neaktivan
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Većini mladih surfera jedini pojam koji se veže uz Internet je Facebook, e to meni smeta.

Ljudi su samo počeli pričati "Jesi mi lajka status", "Koliko imaš prijatelja" i sl.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
blackalbum kaže...
Skizzy kaže...
blackalbum kaže...

ne kužim te ljude što nešto imaju protiv facebooka,ok ne koristite ga ali kad krenete korisnike omalovažavati jer koriste facebook to je druga priča,pa bug i online igre su slične facebooku ma nitko gamere ne omalovažava

Facebook ko facebook je dobar ali najveci problem je u korisnicima npr. ja imam jednog frenda koji igra neku igru na facebook-u i ode s nama van i navi si alarm i kad mu zvoni alarm ide doma na facebook pobrat to voce.I kako to moze bit normalno?I to nije samo jedan primjer ima ih dosta...

Prije sam imao i ja facebook ali one obavijesti svakih par minuta i razni zahtjevi su mi smetali zato sam ga izbrisao.

to je idiotizam ali što je loše imati par poznanika na facebooku,druga je stvar kad ljudi ne žele izaći vanka sa ekipom jer  jer žive u virtualnom svijetu,to je već za doktora

E sad se već razumijemo :D.

Ma nije ništa loše imat par poznanika da se možeš dogovorit s njima i to.Ja govorim o ovoj većini 3000 frendova i to...

Klasični korisnici koji imaju samo frendove koje znaju to mi ne smeta uopće to je u redu.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

facebook sluzi za 2 stvari, igranje glupih igrica koje nemaju nit kraja nit ikakvog smisla, a drugo je reklamiranje sebe

facebook sluzi za one koji zele da su svima na ocima, da su u centru paznje cak i kad ne izlaze iz kuce..cure da reklamiraju svoje sise iako sjede podbuhle u sobi..

svaki glupi lajk, svaki komentar, svaki post na wall, svaki youtube link je samo sredstvo da te napomenu da oni postoje, da te napomenu kako su oni super, i da obratis paznju na njih...

a buduci da ima puno takvih osoba koje zele biti u centru paznje, facebook ce i dalje rasti...

 

jedina prava korist facebook-a bi trebala biti u tome sto se mozes 'spojit' sa drugovima i familijom koja je daleko, mozes im gledat neke slike (sa slike mislim na neke normalne slike, slikano sa drustvom, familijom, a ne klinke ispucenih usana i takvom perspektivom da 50% slike zauzimaju sise, koliko god male bile), i jos, poruke i chat..

niko vise ne koristi mail za dopisivanje, jer nije ni potrebno..ako osoba nije na msn, a zelite poslat neku poruku koja i nije toliko hitna, ne trosis pare na mobitel, posaljes poruku na fb..mozes je udobnije napisat nego na mobitelu, a buduci da skoro svi imamo mobitele s kojima mozemo uci na fb, to je jos i bolja opcija..

 

facebook je super ideja i upotpunjuje internet, nudi ono sto su mnogi pokusali al nikad nisu napravili ovako prikladno i jednostavno, ali je u vecini slucajeva izgubio svoj smisao, a za to nije kriv facebook kao takav, nego njegovi korisnici..

 

 

15 godina
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Facebook je veoma korisna stvar, povezuje korisnike preko kontinenata i sl. Ali je problem u nama i našoj dragoj zloupotrebi

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Meni fejsić služi isključivo za barenje žena.... i živo me zanima koliko će vrijediti fejsbuk za jedno 15 godina.... išta ili ništa....možda ćemo za 15 godina kupovati novi fejsbuk mobitel, kao googleov mobitel...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
Independent kaže...
A sve to sa ukradenim projektom i hrpom budala koje nemaju kako pametnije provesti vrijeme. I onda ga proglase osobom godine. Na šta se današnji svijet svodi...

t6o me jako podsjeća na Ejpl...neću reći da su fanovi hrpa budala,ali zombi ponašanje svakako ne mogu zanemariti...{#}

15 godina
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
ismar89 kaže...

...

 

 

Ja nemam nista protiv slika sisa :)

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
the economist kaže...

Meni fejsić služi isključivo za barenje žena.... i živo me zanima koliko će vrijediti fejsbuk za jedno 15 godina.... išta ili ništa....možda ćemo za 15 godina kupovati novi fejsbuk mobitel, kao googleov mobitel...

Ma daj za facebook se nece ni cut za 15 god svi ce prec na nesto novo tipa facebook sam obnovljeno i uredeno....;/ ....ko sta je bio blog pa netlog,facebook,my space  i sad ce doc sasvim nes deseto.... moje misljenje :face je koristan...zaboravis zadacu za skolu i dodes na face i pias frendove sta smo imali za zadacu il takva sranja....al problem je sta je facebook poceo razdvajat ljude,prijatelje....svi su pred fajsom i tipkaju i lajkaku sliku OMG....

bas tako :D
13 godina
protjeran
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
linuxjuzer kaže...
Independent kaže...
A sve to sa ukradenim projektom i hrpom budala koje nemaju kako pametnije provesti vrijeme. I onda ga proglase osobom godine. Na šta se današnji svijet svodi...

t6o me jako podsjeća na Ejpl...neću reći da su fanovi hrpa budala,ali zombi ponašanje svakako ne mogu zanemariti...{#}

Lol,Epl se kaže.

14 godina
protjeran
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
Crni bomarder kaže...
linuxjuzer kaže...
Independent kaže...
A sve to sa ukradenim projektom i hrpom budala koje nemaju kako pametnije provesti vrijeme. I onda ga proglase osobom godine. Na šta se današnji svijet svodi...

t6o me jako podsjeća na Ejpl...neću reći da su fanovi hrpa budala,ali zombi ponašanje svakako ne mogu zanemariti...{#}

Lol,Epl se kaže.

šejm on mi...{#}

14 godina
protjeran
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

šalim se..nije mi žao..zezam te...mogao reći i aple...enivey...divim ti se na književnom trudu...{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

facebook je alat preko kojeg dvije strane izmjenjuju informacije. kao npr. i e-mail ili skype.  to što ljudi ne razmjenjuju skripte sa predavanja nego detalje svog privatnog života ili možda svoje mišljenje o šefu, govori nešto o njima samima a ne o alatu. kriviti facebook za to mi je bezveze. netko koristi usenet i irc a netko facebook. ista stvar.

STEVO:Učiteljice, uvijek pomokrim hlače kad idem na wc! UČITELJICA:Samo ga nemoj tako držat.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Facebook je kao takav odličan online servis, naravno ako se zna koristiti. A to što se klinke imaju u albumima 2324 slika sebe u istoj pozi, i slične stvari - zaboli me. Samo se nasmijem njihovom idiotizmu i šaltam dalje. 

Acta, non verba.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
hrvooje kaže...

facebook je alat preko kojeg dvije strane izmjenjuju informacije. kao npr. i e-mail ili skype.  to što ljudi ne razmjenjuju skripte sa predavanja nego detalje svog privatnog života ili možda svoje mišljenje o šefu, govori nešto o njima samima a ne o alatu. kriviti facebook za to mi je bezveze. netko koristi usenet i irc a netko facebook. ista stvar.

Većina Facebook ovisnika nije čula za Usnet i IRC tako da o profilima ljudi koji "vise" na Facebook-u te usnet-u, irc-u, forumima uopće ne treba raspravljati. To su različiti svjetovi.

13 godina
neaktivan
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Meni je jedino krivo to što je Mark ukrao ideju za facebook. Prvu ideju za fejs je on ukrao a poslje ju doradio i nadogradio...{#}

Najbolji Hrvatski portal o domu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

Što mislite, dali bi ja mogao zarađivati mjesečno oko 10 000kn ako bi napravio novu društvenu mrežu, naravno, s inovacijama...

 

Ne gledam da mi društvena mreža vrijedi 50 milijardi nego da recimo mogu sjedit kod kuće, dorađivat svoju d.mrežu i da ne moram ić na poso? Da od te društvene mreže mogu zarađivat mjesečno oko 10 000kn??

Najbolji Hrvatski portal o domu.
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
RE: Facebook vrijedi 50 milijardi dolara
Moj Dom kaže...

Što mislite, dali bi ja mogao zarađivati mjesečno oko 10 000kn ako bi napravio novu društvenu mrežu, naravno, s inovacijama...

 

Ne gledam da mi društvena mreža vrijedi 50 milijardi nego da recimo mogu sjedit kod kuće, dorađivat svoju d.mrežu i da ne moram ić na poso? Da od te društvene mreže mogu zarađivat mjesečno oko 10 000kn??

ma što god ti napravio svi ce ti rec: Što će mi ovo pored Facebooka?

 

Osim što moraš poznavat php i ostale programske jezike, mora ti stvarno past dobra ideja...  Ali kažem, što god ti napraviš, neće bit poput Facebooka.. A zarada? Prvo uloži pa zaradi

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2011 15:48 (joze).
13 godina
neaktivan
offline
Facebook vrijedi 50 milijardi dolara

On jeste dobar ovako kada se nisi vidio sa nekim dugo pa se malo ispricate i to. Ali one glupe grupe, lajkovi i to ga malo kvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice