Facebook završio akviziciju Oculusa

poruka: 2
|
čitano: 782
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook završio akviziciju Oculusa".
12 godina
odjavljen
offline
Facebook završio akviziciju Oculusa

Puno ljudi se "pjenilo" zbog toga, ali po meni je to dobro. Oculus se može laganije "boriti" protiv Applea i sličnih tvrtci koje "smrde" lol, odnosno koje napadaju sve oko sebe samo da neke pare izvuku. A i više sredstva imaju na raspolaganju što je jako dobro i za nas, potencijalne kupce. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook završio akviziciju Oculusa
Deawood kaže...

Puno ljudi se "pjenilo" zbog toga, ali po meni je to dobro. Oculus se može laganije "boriti" protiv Applea i sličnih tvrtci koje "smrde" lol, odnosno koje napadaju sve oko sebe samo da neke pare izvuku. A i više sredstva imaju na raspolaganju što je jako dobro i za nas, potencijalne kupce. 

 

Apsolutno se slazem, jer to je realno razmisljanje, no i dalje imam onaj "meh" osjecaj i bio bih sretniji da je recimo Steam kupio Oculus ili netko drugi.

Facebooku je VR gaming sekundaran i u svakoj izjavi vezanu uz Oculus gura socijalnu komponentu.

 

Dakle, kao sto rekoh.

 

"Meh!"

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice