Firefox 20 na vidiku

poruka: 8
|
čitano: 1.404
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Firefox 20 na vidiku".
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 20 na vidiku
Bravo! 384MB na 512 uredjajima nema sanse uopce radit.
Ako FF trosi toliko, pa koliko im onda trosi Firefox OS?
 
1 10 hvala 0
12 godina
offline
Firefox 20 na vidiku

Možda sam krivo shvatio, ali ne piše da troši toliko MB, nego da je to minimum potreban da bi app radio kako treba.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 20 na vidiku
Drazen kaže...
Bravo! 384MB na 512 uredjajima nema sanse uopce radit.
Ako FF trosi toliko, pa koliko im onda trosi Firefox OS?

Pa neće firefox trošiti 384MB, čitaj što piše, 384 MB je minimalna količina rama na uređaju. Pa koja to aplikacija zauzima 384MB na androidu? {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2013 20:46 (miki150).
11 godina
neaktivan
offline
Firefox 20 na vidiku

upravo instalirao firefox 19 .. i prezadovoljan sam

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 20 na vidiku
Po meni dal nesto trosi 384 ili zahtjeva 384 je isto. Ako zahtjeva 384 to znaci da ispod toga ne bu radilo.
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Firefox 20 na vidiku

Pa i nije baš isto. Ako troši 384 onda toliko uzima od cijelokupne memorije. Ako zahtijeva 384, onda znači da je to minimum memorije za pokretanje iz razloga jer dio uzima OS i ostale aplikacije, pa se pretpostavlja da je slobodan dio dovoljan za određenu aplikaciju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 20 na vidiku

Evo stavio FF19 na tablet i browsanje je sigurno 10 (deset) puta sporije nego sa Operom! Pokusao boldati dio texta i ne radi (ni mi jasno zast selektira zadnju rijec u recenici umjesto tamo di je cursor). Ne zeli ni Enter prihvatiti! (zato je ovako napisano). Ne radi ni popup menu da bi kopirao cijeli text (moram dugo drza na rijeci da ju selektira pa onda jos jedan dugi pritisak da bi dobio select all pa jos jedan za copy)! Brisanje sa backspace mi pobrise pol texta prije nego stane. SMECE koje ide dole kao i sve verzije do sada. Stvarno ne kozim sto ga koristim na PCu.

 

 

 

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Firefox 20 na vidiku

Čekaj ti #20 ili si promijeni tablet... Ne idu alu-felge na traktor.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice