Fleksibilna grafika

poruka: 13
|
čitano: 3.493
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fleksibilna grafika".
15 godina
offline
Fleksibilna grafika

Znači li to da možemo u neku sinergiju dovesti ati i nvidia kartice?   To bi bilo tako dobro, samo da drivere naprave kako treba.

Oči mi se cakle

I have balls of steel
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Fleksibilna grafika

Neznam cemu ovo jer sinergija Ati i nVidie...ne kuzim, cemu? Stavi 2 Atija pa 1 nVdiju i racunala ce nam biti Frankenstajn (kao da vec nisu dovoljno). Najbolje jos da naprave ploce sa 2 univerzalna CPU utora gdje cemo imat kombinaciju Phenom II i i7 sa nekim uber chipom kaj ce nam tak nekaj omoguciti :D Ak je to to kak se se zvati ta sinergija? CroSliX?

 

Slika samo za Katanu :))

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2009 12:35 (ukay1000).
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Fleksibilna grafika

podrzavam ako ce performanse biti uredu.

It's awesome and you know it. Enough said.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fleksibilna grafika

Više informacija sa slikama na AnandTech stranicama.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Fleksibilna grafika

Jedva čekam, samo nevjerujem da će biti nešto predobro...Neodlučan

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Fleksibilna grafika

Neće ovo dugo opstat. Nece se svidjet proizvođačima. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fleksibilna grafika

haha pa nedavno je bila neka ploca koja na sebi ima atom i moze se na nju stavit neki drugi proc! jos malo pa ce bit i takvih kombinacija, samo da se proda!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fleksibilna grafika
m4c0r4k kaže...

haha pa nedavno je bila neka ploca koja na sebi ima atom i moze se na nju stavit neki drugi proc! jos malo pa ce bit i takvih kombinacija, samo da se proda!

Iskreno meni je atom shranje nikad ga nebih uzeo.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
offline
Fleksibilna grafika

Svaka novost je dobrodošla, pa tako i ovo. Samo da se usklade driveri i dobije velika razina kompatibilnosti. Tek kada se to postigne, performanse će doći, a time i popularnost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fleksibilna grafika

predobro... samo da mi je znat kolika ce kod nas biti cijena Neodlučan

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fleksibilna grafika

Hmm, baš me zanima kako će to izgledati u praksi, samo nije mi jasno zašto su uzeli P55 čipset - zar nije on ograničen integriranim grafičkim kontrolerom na Lynnfieldu koji ima samo 16x PCIe propusnost, nekako mi se X58 čipset čini logičnijim izborom za multi GPU sustav.

A man will rise, a man will fall, from the sheer face of love, like a fly from a wall, it's no secret at all.
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fleksibilna grafika

Bright Side of News je objavio intervju sa Offirom Remezom, jednim od čelnika LucidLogixa, u kojem objašnjava neke stvari oko tehnologije i njenog plasiranja na tržište.

 

@The_Goc

Na stranicama LucidLogixa se mogu naći informacije o Hydri 200 u tri različite verzije - sve imaju jedan upstream link (PCIE x16, x8 u najslabijem čipu) i dva ili više downstream linka prema graf. karticama (2 x x16 ili 4 x x8 za najjači čip, 2 x x16 za srednji i 2 x x8 za najslabiji). U ovom PDF-u prikazana je tipična implementacija Hydre.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2009 22:40 (hrx).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fleksibilna grafika

Nisam ziher koliko će to odobravati veliki igrači poput Nvidie i AMD/ATI-ja..  

a bez njihovog 'blagoslova' trnovit će biti put za novog pjetlića u kokošinjcu Neodlučan

 

Živi bili pa vidjeli!

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice