FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći domać

poruka: 9
|
čitano: 2.486
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći domać".
14 godina
neaktivan
offline
FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći domać

Malo kasnite za BiH:D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći domać

Jako kasnimo za svima.

 

Cijena je puno previsoka.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći domać

Kad se u Osijeku otvarao coworking prostor - reklamirali su ga kao da je nešto senzacionalno. Mislim da nikad nitko nije ušao u tu prostoriju sa namjerom da nešto radi. Prazno i jadno...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći d
Mozda kasnimo za BiH, ali koliko god je Hrvatska losa za mali milijun stvari, toliko je BiH jos jadnija i zalosnija (NHF, samo sam realan).

Inace evo biti cu prvi koji ce pohvaliti projekt jer vidim jako puno pozitivnih stvari.
Cijene su ok, mozda bi mogle biti nize, ali su ok.
Sve pohvale, a i za razliku od OS, sto posto sam uvjeren da ovakva situacija nece biti u ZG.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći d
Cijene su ok, tip do 50kn / danu je ok.
Jedino kaj bi bilo dobro imat pakete tipa od 10 dana, ili 4 sata dnevno etc.

Ocekivat da ce ekipa iz zg dolazit tamo i visit - tesko.
Zagreb nije neki digital nomad hotspot, a takvi najcesce koriste ove usluge.
Ima nas pre malo, ja bum radije sjedio 2-3 sata u nekom ugodnom kaficu i radio pa onda jos 2-3 ovdje nego tamo cijeli dan.

Forsirat neke startupe koji to nisu nema smisla. Realno je tesko za ocekivat da ce netko htjet placat kod nas takav prostor, ako moze i doma radit. Neamo mi tih para i pre malo nas je :P
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći d
Bobz kaže...
Cijene su ok, tip do 50kn / danu je ok.
Jedino kaj bi bilo dobro imat pakete tipa od 10 dana, ili 4 sata dnevno etc.

Ocekivat da ce ekipa iz zg dolazit tamo i visit - tesko.
Zagreb nije neki digital nomad hotspot, a takvi najcesce koriste ove usluge.
Ima nas pre malo, ja bum radije sjedio 2-3 sata u nekom ugodnom kaficu i radio pa onda jos 2-3 ovdje nego tamo cijeli dan.

Forsirat neke startupe koji to nisu nema smisla. Realno je tesko za ocekivat da ce netko htjet placat kod nas takav prostor, ako moze i doma radit. Neamo mi tih para i pre malo nas je :P

 Potpisujem Bobz. Recimo ekipa u ZIP-u u Remetinečkoj još nešto i radi, no još jedan prostor je možda previše, posebno za one koji uz svoj j.d.o.o. ili neki drugi oblik subjekta rade od doma, no možda će biti neki Workshopovi ili meetupi tamo :)

15 godina
offline
FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći domać

Jel ovo nekako povezano sa HUB387 i akedemijom 387 koje je prije ~2 godine osnovao onaj krkan saračević u sarajevu? 

 

Čini mi se da se za sličnu cijenu i u inozemstvu može rentat takav prostor pa tako gledajući baš i nije nešto povoljno za domaće startupe bez love, ili?  

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći d
Ja vam kao vlasnik startupa mogu reći da su cijene previsoke. Sam prostor ne znači apsolutno ništa, u uredu provodim najmanje vremena, ostalo su sastanci od Dubrovnika do Čakovca po raznoraznim kafićima. Sve se svodi na omjer uloženo dobiveno. Kad bi se u sklopu huba osigurali stručnjaci koji bi pomogli kod pisanja vrhunskog poslovnog plana koji ti treba na svakom koraku, posebno kod apliciranja za sredstva, menadžeri, stručnjaci za marketing, pisanje projekta za eu fondove u cijeni ove cifre tad bi to bilo isplativo. Kad se uzme u obzir da prosječni startup tek nakon tri godine počinje polako vraćat investicije, ukoliko uopće preživi i na to nabit cifru od 3 soma kuna za ured je tragikomično.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FOTO GALERIJA: Ovako izgleda HUB385, najveći d
Ja vam kao vlasnik startupa mogu reći da su cijene previsoke. Sam prostor ne znači apsolutno ništa, u uredu provodim najmanje vremena, ostalo su sastanci od Dubrovnika do Čakovca po raznoraznim kafićima. Sve se svodi na omjer uloženo dobiveno. Kad bi se u sklopu huba osigurali stručnjaci koji bi pomogli kod pisanja vrhunskog poslovnog plana koji ti treba na svakom koraku, posebno kod apliciranja za sredstva, menadžeri, stručnjaci za marketing, pisanje projekta za eu fondove u cijeni ove cifre tad bi to bilo isplativo. Kad se uzme u obzir da prosječni startup tek nakon tri godine počinje polako vraćat investicije, ukoliko uopće preživi i na to nabit cifru od 3 soma kuna za ured je tragikomično.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice