Foxconn zapošljava 100 tisuća radnika

poruka: 4
|
čitano: 1.103
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Foxconn zapošljava 100 tisuća radnika".
14 godina
offline
Foxconn zapošljava 100 tisuća radnika

Tolike brojke, a toliko gladi. Fenomenalno. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Foxconn zapošljava 100 tisuća radnika
I kod nas su ljudi gladni, a bit ce gore kada konacno krene kolaps drzavnog sektora.
9 godina
neaktivan
offline
Foxconn zapošljava 100 tisuća radnika

Imao sam priliku posjetiti Foxconn tvornicu, i moram priznati da sam se poprilicno ugodno iznenadio, jer sam do tada kao i vecina na forumu citao price na raznoraznim portalima.

Uvijeti rada nisu ni priblizno toliko losi kao sto se prica, nisu ni idealni, ali neka mi netko nadje razliku izmedju ostalih poslodavaca, kako svjetskih, tako i domacih.

Cijenu rada definira trziste, i ne vidim razloga zasto bi bilo tko, pa tako i Foxconn placao 100, ako je trzisna cijena 50.

Bas me zanima kako bi krajni kupac reagirao da Foxconn poveca place svojim zaposlenicima 10%, te da cijena notebooka, laptopa, desktopa... skoci za 10%.

Vec vidim komentare na ovom forumu kako proizvodjaci, distributeri, retaileri deru kupce sa ogromnim marzama i masno zaraduju.

 

Da ne bi bilo nesporazuma, slazem se da bi uvijeti mogli i trebali biti bolji, samo je pitanje tko ce to na kraju platiti, anyone ?

 

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Foxconn zapošljava 100 tisuća radnika

prema dosadašnjim opisima, mene foxconn  podsjeća na kusturičin underground. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice