Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

poruka: 49
|
čitano: 6.365
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka".
16 godina
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

Aha, oce oce. Ugasiti ce kanal i jos ce donirati novac u dobrotvorne svrhe lol

 

Malo je attention whore zbog PR-a

 
26 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
ParaNO1d kaže...
4mal kaže...

koga boli rac za te debile pogtovo pewdajpaja 

 Pun web tog lik, 50M subova, a nemam blage ko je lik. Onak wtf čime se ti debili bave

 

Čime se ti baviš da su to debili, a ti tako pametan? Mislim ne razumijem ni ja popularnost ali ne razumijem ni popularnost nekih sportova i serija recimo pa ne mislim da su svi debili što gledaju. De covjece ono.

 

A što se gašenja kanala tice ima problem da od 50mil subskrajbera velik je dio neaktivan i onda kad objavi video ne dobije exposure dovoljan zbog omjera pretplatnici / like + views. Kaze da ce ugasit kanal da se pretplate oni koji gledaju što ima poslovne logike i ne vidim tu PR, upravo suprotno radi se o tome da mu šteti novi algoritam. Popratio sam to preko ovih tech youtube kanala koji isto nisu zadovoljni s tim statusom na youtubeu i cak kazu da je super što netko ovako popularan skrece pozornost na taj problem kad vec youtube ne sluša tech guyse. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 10:22 (mislav_01).
Moj PC  
15 8 hvala 3
11 godina
online
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

..U nedavno objavljenom videu popularni je autor najavio da će ugasiti svoj YouTube kanal...

 

Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj

Ne na početnoj stranici ali isto tako njemu neaktivni korisnici aktivno snizuju taj discovery rating i planira restartat kanal da ima bolji omjer između pretplatnika i onih koji zaista gledaju. Gore je nego što je bilo uglavnom.

 

Dakle poslovni, legitimni potez, a ako pratiš malo tech tubere, gdje sam o ovome i cuo, mozes zakljucit da i oni misle slicno. Svi se bore za svoj dio kolača i kada jutub nešto stalno mijenja nemaš sigurnost u poslovanju i to im smeta. I OK nije problem YTa al evo našo je nacin.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 10:33 (mislav_01).
Moj PC  
3 1 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj

Eeee baš tako da, ono kad ti dostigne obrt određenu svotu neporezivog prihoda pa otvoris novi da mozes ispocetka :D Ima tu jedan parking kod mene blizu što 3 puta godišnje nova firma vodi :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 10:41 (mislav_01).
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

pogledao par njegovih videa jucer. uglavnom lik se pravi da je retardiran vise manje.. a yt postaje sve gori i gori. evo na smart tvu pustam klincu crtice i naravno svaki crtic 5 reklama barem, ali neprimjerenih za djecu .. ima svega,  od kondoma do neznam cega i to vise nije na pocetku videa nego ubacivanje bilo gdje i bilo kada. tako da ubrzo trazim alternativu od te debilane.

xfact
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 10:47 (=xfact=).
Moj PC  
19 0 hvala 3
14 godina
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

Eto yebem ti nas mentalitet! Iz koje vukojebine moras bit da prozoves nekog debilom ko zaradjuje 15 mil. dolara GODISNJE?! Mozda ima debilsku publiku ali lik je genije i kapa dole!

Moj PC  
6 8 hvala 1
16 godina
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
=xfact= kaže...

pogledao par njegovih videa jucer. uglavnom lik se pravi da je retardiran vise manje.. a yt postaje sve gori i gori. evo na smart tvu pustam klincu crtice i naravno svaki crtic 5 reklama barem, ali neprimjerenih za djecu .. ima svega,  od kondoma do neznam cega i to vise nije na pocetku videa nego ubacivanje bilo gdje i bilo kada. tako da ubrzo trazim alternativu od te debilane.

osobno nisam reklamu na youtubeu vidio... pa.... nikad...

 

adblock plus ljudi moji... zar ima netko tko to ne koristi danas? i ugasite annotations na youtubeu i to je to...

 

smart TV ne koristim, nit ću ikad koristiti. puno bolja varijanta mi je HTPC ili jednostavno PC prikopčat na TV i radit što hoću...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 12:04 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
esko kaže...

Eto yebem ti nas mentalitet! Iz koje vukojebine moras bit da prozoves nekog debilom ko zaradjuje 15 mil. dolara GODISNJE?! Mozda ima debilsku publiku ali lik je genije i kapa dole!

 pa meni je publika nevjerojatna... ja sam uvijek bio mišljenja da se na debilima da zaradit najviše para... ovaj tip to dokazuje... 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj

Mislim da su mu vecina publike djeca pa nama to ono ne palzi zarulju u glavi. Ja evo iskreno, ne razumijem njegov content. Mozda smo mi debili jer obično mogu objektivno analizirat recimo zašto netko voli nogomet ili neku seriju koja se meni ne dopada. Content PDP-a mi pređe totalno iznad glave ne kuzim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 11:16 (mislav_01).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
=xfact= kaže...

pogledao par njegovih videa jucer. uglavnom lik se pravi da je retardiran vise manje.. a yt postaje sve gori i gori. evo na smart tvu pustam klincu crtice i naravno svaki crtic 5 reklama barem, ali neprimjerenih za djecu .. ima svega,  od kondoma do neznam cega i to vise nije na pocetku videa nego ubacivanje bilo gdje i bilo kada. tako da ubrzo trazim alternativu od te debilane.

 

Barem nećeš imati brige za nekih 10-15 godina

7 godina
neaktivan
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
Ja na mobu nezz iz kojeg razloga uopce nemam reklama dok na kompu imam adblocker.imam i ma mob ali on blokira reklame samo na samsung pregledniku ne na youtube aplikaciji
16 godina
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
mislav_01 kaže...
ParaNO1d kaže...
4mal kaže...

koga boli rac za te debile pogtovo pewdajpaja 

 Pun web tog lik, 50M subova, a nemam blage ko je lik. Onak wtf čime se ti debili bave

 

Čime se ti baviš da su to debili, a ti tako pametan? Mislim ne razumijem ni ja popularnost ali ne razumijem ni popularnost nekih sportova i serija recimo pa ne mislim da su svi debili što gledaju. De covjece ono.

 

A što se gašenja kanala tice ima problem da od 50mil subskrajbera velik je dio neaktivan i onda kad objavi video ne dobije exposure dovoljan zbog omjera pretplatnici / like + views. Kaze da ce ugasit kanal da se pretplate oni koji gledaju što ima poslovne logike i ne vidim tu PR, upravo suprotno radi se o tome da mu šteti novi algoritam. Popratio sam to preko ovih tech youtube kanala koji isto nisu zadovoljni s tim statusom na youtubeu i cak kazu da je super što netko ovako popularan skrece pozornost na taj problem kad vec youtube ne sluša tech guyse. 

 

 

 

 Sigurno radim pametnije stvari. Kao i 90% forumaša ovdje. Niti je pjevač, niti je glumac, ne radi neki pravi posao. Isto kao Kim K. i ostali takvi wannabe nešto. Ne rade apsolutno ništa korisno u životu i žive zbog još glupljih no lifera koji su spremni na sve načine pratiti te mega zabavne i popularnje ljude. Za Kim K bar svi znaju, a nevjervatno da je netko ko ima 50M subova ovdje na forumu dosta nepoznat, a svi mi koristimo YT svakodnevno

9 godina
neaktivan
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

Svatko tko na legalan način zarađuje novac, pogotovo toliki, zaslužuje respect. I ja se ponekad kreveljim pa niš nisam zaradio od toga. Za te pare napisao bi si na čelo IDIOT i hodao gradom koliko traže jer ja ovako pametan i lijep ne zarađujem ni tisućiti dio te love

 
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
Nikad čuo za tog papaduičuija..mada ima tolko subova.Dal je on debil il ne je nebitno,bar je iz svoje gluposti napravio posao s kojim dobro zarađuje.
......................
S druge strane,dam se kladit da bi svi na ovom forumu voljeli biti bar neka vrsta debila koja zarađuje 15 mil $ godišnje,pa makar to bio YT.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
Zlaco kaže...
Ja na mobu nezz iz kojeg razloga uopce nemam reklama dok na kompu imam adblocker.imam i ma mob ali on blokira reklame samo na samsung pregledniku ne na youtube aplikaciji

zato jer nemaš rootan mobitel...

 

osobno imam rootan telefon i adguard instaliran.

16 godina
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
Frk kaže...

......................
S druge strane,dam se kladit da bi svi na ovom forumu voljeli biti bar neka vrsta debila koja zarađuje 15 mil $ godišnje,pa makar to bio YT.

Pa tip uopće nije debil... debili su oni koji ga prate 

 

I ne... ne bih volio biti pewdiepaj niti Kim Karadašijan... 

15 godina
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

Lik je ionako naporan...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

Neznam zasto ljudi uspoređuju njegovu zaradu sa intelektom. Prvo, apsolutno nis korisnog ne radi za nikog osim sebe (eventualno ako ima covjeka ili dva da mu rade montaze). Proizvod mu je na razini glupe verzije Mother Goose Club koji te bar necem nauci. Ne moze mi govoriti o nekakvim poslovnim modelima, jer je njegov uspjeh vise povezan s algoritmom nego nekakvom strategijom. Nije mi ni autoritet za igre. Sad zbilja ne vidim kaj bi ga trebao postivati vise nego Regicu na blagajni. Ja da dobijem na Eurojackpotu sutra, kaj bi ja trebao biti odmah postovan?! Moj problem je kaj takvi usađuju idiotske ideje zajedno s ostalim idiotskim selebritijem da takvo javno ponasanje bi se trebalo smatrati uzornim ili predstavljati uspjesnost. Jos gore je zamisliti da se kolicina takvog contenta samo povecava. 

Ja npr obozavam automobilizam i stvarno gutam puno contenta, ali ne mogu smisliti ni Shmeea ni Salomondrina, ni slicne koji apsolutno ne pokazuju nis osim kako se bogati prdonje isprdavaju. 

In vino veritas
Moj PC  
9 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
lllnuclearlll kaže...
Frk kaže...

......................
S druge strane,dam se kladit da bi svi na ovom forumu voljeli biti bar neka vrsta debila koja zarađuje 15 mil $ godišnje,pa makar to bio YT.

Pa tip uopće nije debil... debili su oni koji ga prate 

 

točno

nesrećom sam naletio par puta na njegove videe kad bih tražio videe gameplay-a iz neke igre za koju bih se nećko dal da ju nabavim il ne i nikak mi neide u glavu tko može gledat pacijenta koji se krevelji dok nešto igra

15 godina
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

Vidim da ga ljudi ne vole, nisam ni ja obozavatelj. Skrenuo bih vam pozornost na to da on vrti milijune praveci se glup. Ne, on nije retardiran, glumi da je jer mu tako doslovce padaju milijuni u krilo.

 

 

Linux, Arch Linux.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
Ante kaže...

Vidim da ga ljudi ne vole, nisam ni ja obozavatelj. Skrenuo bih vam pozornost na to da on vrti milijune praveci se glup. Ne, on nije retardiran, glumi da je jer mu tako doslovce padaju milijuni u krilo.

 

 

 U pravu si, dodao bi još samo da je lik vrlo inteligentan, pogledao sam nekoliko njegovih videa kad odgovara na pitanja publike, jest da nije primjer za sveukupno covjecanstvo ali eto, zarađuje milijune i dokazuje koliko je inteligentan i koliko ljudi mogu biti glupi, naravno ti, koji puše njegove kretenaste fore...

10 godina
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

Dali je ovo sto on radi eksploatacija glupe djece/ljudi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

na stranu njegovo nezadovoljstvom jubitom, videa koje publicira... bože oslobodi

ali sa druge strane i sa takvom nekvalitetom sadržaja ubrati 50 milijuna pretplatnika... gg

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

Dobro sad i vi malo pretjerujete. Njegova glavna publika su djeca. Ne znam koga ste vi qrca radili u mladosti ali sigurno niste bili sofisticirani pa učili latinski i svirali violinu cijeli dan. Tko voli - nek izvoli.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 13:11 (Ray0).
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
Ray0 kaže...

Dobro sad i vi malo pretjerujete. Njegova glavna publika su djeca. Ne znam koga ste vi qrca radili u mladosti ali sigurno niste učili latinski i svirali violinu cijeli dan. Tko voli - nek izvoli.

 Ne sjecam se sto sam sve radio ali znam da je ukljucivalo  kuću samo kad je trbalo pojest i prespavat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2016 13:13 (Spacecraft).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
lllnuclearlll kaže...
=xfact= kaže...

pogledao par njegovih videa jucer. uglavnom lik se pravi da je retardiran vise manje.. a yt postaje sve gori i gori. evo na smart tvu pustam klincu crtice i naravno svaki crtic 5 reklama barem, ali neprimjerenih za djecu .. ima svega,  od kondoma do neznam cega i to vise nije na pocetku videa nego ubacivanje bilo gdje i bilo kada. tako da ubrzo trazim alternativu od te debilane.

osobno nisam reklamu na youtubeu vidio... pa.... nikad...

 

adblock plus ljudi moji... zar ima netko tko to ne koristi danas? i ugasite annotations na youtubeu i to je to...

 

smart TV ne koristim, nit ću ikad koristiti. puno bolja varijanta mi je HTPC ili jednostavno PC prikopčat na TV i radit što hoću...

 Koji adblock radi na smarttvu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
Spacecraft kaže...

 Ne sjecam se sto sam sve radio ali znam da je ukljucivalo  kuću samo kad je trbalo pojest i prespavat.

 

Ma jasno, ali činjenica jest da današnje generacije koriste socijalne mreže i YouTube puno više nego oni stariji. Samim time logično je da će postojati i ljudi koji te mreže iskorištavaju da bi dali sadržaj relevantan njima (i jasno da u tom procesu i zarade). Tako da ne znam čemu toliko isčuđavanje oko lika.

15 godina
odjavljen
offline
Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenje ka

A sto je on mislio da ce zaradjivati dobre pare na takav nacin do kraja zivota ? Dolaze drugi (inovativniji) ljudi, novi sadrzaji... Sve ima svoj pocetak, zenit i kraj...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Frustriran YouTubeom, PewDiePie najavio gašenj
dado kaže...

Aha, oce oce. Ugasiti ce kanal i jos ce donirati novac u dobrotvorne svrhe lol

 

Malo je attention whore zbog PR-a

 

Točno. On radi ovakve click-bait video uratke svako malo. Njemu je 2.5 milijuna pregleda po videu "pre malo." On bi da mu tri video uratka tjedno pogleda 30 milijuna ljudi. Mulder & Scully nisu u najboljim godinama imali više od 10 milijuna gledatelja po tjednoj epizodi...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice