Galaxy A7 je stigao

poruka: 19
|
čitano: 2.723
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy A7 je stigao".
11 godina
offline
Galaxy A7 je stigao

Neizgleda lose samo da je rez barem fHD.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy A7 je stigao

O bokte bezlične rugobe. Treba imati talent napraviti iz jednostavne geometrijske forme tako bezlični proizvod.
Pa ona Alpha je dizajnom im bila sto puta bolje dizajnirana, samo da su cijenom i 
hardverom popratili izgled. Koji je samsungu klinac? A ništa, nek si zbrajaju gubitke, valjda su humani pa
žele da i ostali proizvođači androida dobiju veći kolač.
Najveći model nove serije pa ima na 5,5" 1280 x 720 rezu?
To jedino bude hodalo ako ide za 200 eura bez ugovora. 500 eura...nebih rekao.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy A7 je stigao

plaćete za tim rezolucijama ko djeca za lizalicama (a plaćete Samsungu i za lizalicama XD). Radije bih 720p i poštenu autonomiju baterije nego 1080p i nosati punjač u džepu.

 

260ppi koliko otprilike ima sasvim dovoljno za 5.5" uređaj

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 14:16 (igy).
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
overhaul kaže...

O bokte bezlične rugobe. Treba imati talent napraviti iz jednostavne geometrijske forme tako bezlični proizvod.

 Ovo je najSamsungastiji Samsung ikad. I to nešto govori.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
igy kaže...

plačete za tim rezolucijama ko djeca s lizalicama (a plačete Samsungu i za lizalicama XD). Radije bih 720p i poštenu autonomiju baterije nego 1080p i nosati punjač u džepu.

 Gle, pričamo o 500 eura za 1280 x 720 sa baterijom od 2.600 mAh, u doba dok konkurencija nimalo slabije reputacije (npr Lg G3)
ima na tih 5,5" već pola godine 1440 x 2560 piksela i bateriju od 3000mAh
i ide za 3300 kn bez ugovora u dućanu (dakle 430 eura).  Pa ti biraj jel sad to trebaš ili ne.
Kažem - sve pet, ako to ide za 200-250 eura bez ugovora. Ali ovo?
Pa nije to Apple da ima dizajn, brand i karizmu i da model bude aktualan 3 godine pa nitko ne pita za specke.
Ovi drukaju milijun bezličnih modela i za to traže premium novce.
A mislim, onda radije odabere bez pretplate netko neki dobar kinez(npr One plus One), sad ih ima i kod nas sa garom i svime.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 14:30 (overhaul).
16 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
overhaul kaže...

 Gle, pričamo o 500 eura za 1280 x 720 sa baterijom od 2.600 mAh, u doba dok konkurencija nimalo slabije reputacije (npr Lg G3)
ima na tih 5,5" već pola godine 1440 x 2560 piksela i bateriju od 3000mAh
i ide za 3300 kn bez ugovora u dućanu (dakle 430 eura).  Pa ti biraj jel sad to trebaš ili ne.
Kažem - sve pet, ako to ide za 200-250 eura bez ugovora. Ali ovo?
Pa nije to Apple da ima dizajn, brand i karizmu i da model bude aktualan 3 godine pa nitko ne pita za specke.
Ovi drukaju milijun bezličnih modela i za to traže premium novce.
A mislim, onda radije odabere bez pretplate netko neki dobar kinez, sad ih ima i kod nas sa garom i svime.

Što se tiče rezolucije - na stolu stoji S4 s 440tak ppi i Note 3 Neo s 260 tak ppi i S4 ima nebitno bolju oštrinu koju vjerojatno "vidim" samo zato što znam da ima 440 ppi

 

Samsung je odavno precjenjivao svoje proizvode, a to radi i LG i HTC i ostali. Dokaz su upravo ti kinezi. Samsung je u krizi zbog politike koju vodi, ali su uređaji daleko od nekonkurentnih.

12 godina
neaktivan
offline
Galaxy A7 je stigao

O Bože koje gluposti fullHD na mobitel. Pa kolika bi onda trebala bit rezolucija na laptopu od 17" da zadovolji oštrinu vašeg oka?  7000:4000? Da ne pomislim na tv od 100 i kusur centimetara

Tomislav Knežević
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Galaxy A7 je stigao

Ovaj izgled koriste vec 5 godina.   

 

 

 

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
igy kaže...
overhaul kaže...

 Gle, pričamo o 500 eura za 1280 x 720 sa baterijom od 2.600 mAh, u doba dok konkurencija nimalo slabije reputacije (npr Lg G3)
ima na tih 5,5" već pola godine 1440 x 2560 piksela i bateriju od 3000mAh
i ide za 3300 kn bez ugovora u dućanu (dakle 430 eura).  Pa ti biraj jel sad to trebaš ili ne.
Kažem - sve pet, ako to ide za 200-250 eura bez ugovora. Ali ovo?
Pa nije to Apple da ima dizajn, brand i karizmu i da model bude aktualan 3 godine pa nitko ne pita za specke.
Ovi drukaju milijun bezličnih modela i za to traže premium novce.
A mislim, onda radije odabere bez pretplate netko neki dobar kinez, sad ih ima i kod nas sa garom i svime.

Što se tiče rezolucije - na stolu stoji S4 s 440tak ppi i Note 3 Neo s 260 tak ppi i S4 ima nebitno bolju oštrinu koju vjerojatno "vidim" samo zato što znam da ima 440 ppi

 

Samsung je odavno precjenjivao svoje proizvode, a to radi i LG i HTC i ostali. Dokaz su upravo ti kinezi. Samsung je u krizi zbog politike koju vodi, ali su uređaji daleko od nekonkurentnih.

 Jedini ko precjenjuje je Apple... staviti da LG Precjenjuje uredaj je smijesno... 

 

Samsung izbacuje uredaje ko na traci, postali su gori od Sonya. Svi misle da ljudi mogu svaka 3mj. imati novi mobitel...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
SimeKZ kaže...

 Jedini ko precjenjuje je Apple... staviti da LG Precjenjuje uredaj je smijesno... 

 

Samsung izbacuje uredaje ko na traci, postali su gori od Sonya. Svi misle da ljudi mogu svaka 3mj. imati novi mobitel...

 hmm a koliko košta G3, a koliko koštaju dr. u klasi smartphoni brendirani ili nebrendirani?

Ne misle oni da ljudi mogu svaka tri mjeseca imati mobitel nego ljudi misle da svaka tri mjeseca trebaju imati novi mobitel. To je stvar psihe kao i onih 440 ppi

12 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
igy kaže...
SimeKZ kaže...

 Jedini ko precjenjuje je Apple... staviti da LG Precjenjuje uredaj je smijesno... 

 

Samsung izbacuje uredaje ko na traci, postali su gori od Sonya. Svi misle da ljudi mogu svaka 3mj. imati novi mobitel...

 hmm a koliko košta G3, a koliko koštaju dr. u klasi smartphoni brendirani ili nebrendirani?

Ne misle oni da ljudi mogu svaka tri mjeseca imati mobitel nego ljudi misle da svaka tri mjeseca trebaju imati novi mobitel. To je stvar psihe kao i onih 440 ppi

 G3, novi zapakirani ima po 2300kn +/- 200kn... Z3 i Z3c su za sada vrh ponude sta se tice kvalitete, fluidnosti i trajanja baterije. Razmisljam promijeniti mobitel ali stvarno ne znam koji bi mi zamjenio moj G3 sada... Z3c me je strah da me ne bude mali a Z3 jos drzi cijenu. Rado bi dao svoj G3 za bilo koji od Z3 serije samo zbog trajanja baterije i izrade... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
SimeKZ kaže...

 G3, novi zapakirani ima po 2300kn +/- 200kn... Z3 i Z3c su za sada vrh ponude sta se tice kvalitete, fluidnosti i trajanja baterije. Razmisljam promijeniti mobitel ali stvarno ne znam koji bi mi zamjenio moj G3 sada... Z3c me je strah da me ne bude mali a Z3 jos drzi cijenu. Rado bi dao svoj G3 za bilo koji od Z3 serije samo zbog trajanja baterije i izrade... 

 eno imaš na android authority probleme s Z3c.  Ne bih se baš kladio ni u Sony mobile, u većim su problemima nego Samsung.

Hmm i spustio bi se na manju rezoluciju, zanimljivo.

15 godina
online
Re: Galaxy A7 je stigao

Strasno, ja bi sklonio Samsung Mobiles s trzista sve dok se ne srede. Ne razumijem kako im svi ostali dijelovi kompanije (Semiconductor itd) funkcioniraju vrhunski, a ovaj prakticki najrasprostranjeniji - najlosije.

Izdaju uredaje ko MSAN, bezvezan hardver, nikakva prodaja, iznadprosjecna (citaj precijenjena) cijena, ispodprosjecna kvaliteta izrade i prosjecne multimedijalne mogucnosti....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 21:47 (Mitch).
16 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao

 Ok, na gsm areni čak i ne izgleda tako ružno. Hajd, vidjet ćemo.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
igy kaže...
SimeKZ kaže...

 G3, novi zapakirani ima po 2300kn +/- 200kn... Z3 i Z3c su za sada vrh ponude sta se tice kvalitete, fluidnosti i trajanja baterije. Razmisljam promijeniti mobitel ali stvarno ne znam koji bi mi zamjenio moj G3 sada... Z3c me je strah da me ne bude mali a Z3 jos drzi cijenu. Rado bi dao svoj G3 za bilo koji od Z3 serije samo zbog trajanja baterije i izrade... 

 eno imaš na android authority probleme s Z3c.  Ne bih se baš kladio ni u Sony mobile, u većim su problemima nego Samsung.

Hmm i spustio bi se na manju rezoluciju, zanimljivo.

 Rezolucija je vrh... ali nazalost nemas na sta koristit. To je najveci problem. Zrtvovo bi i OS kad bi naso Lumiu 1520 :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
online
Galaxy A7 je stigao

dakle, sad je sigurno da ja sad pojma nemam koji su high a koji su mid end uredjaji kod samsunga, cim nakratko prestanes pratiti samsung, izgubis se.

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy A7 je stigao
Indestructible kaže...

dakle, sad je sigurno da ja sad pojma nemam koji su high a koji su mid end uredjaji kod samsunga, cim nakratko prestanes pratiti samsung, izgubis se.

 

 

 mah note i S serija to se nije promijenilo

 

Meni se ne sviđaju ovi metalni unibodi kojima se ne može baterija zamijeniti.

Sad ispadne da stvarno treba imati milijun modela jer jedan ne voli plastiku, drugi ne voli metal, drugom smeta 720p, trećem 1080p, jedan bi mijenjao bateriju, drugi ne bi, jedni bi octa drugi bi quad, 2, 3, 4 GB, 5",  5.5" i tako dalje... Onda ispadne da najbolje profitira onaj koji pokrije najširi spektar kupaca filozofa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 8:07 (igy).
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice