Galaxy Ace Plus

poruka: 6
|
čitano: 2.470
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Ace Plus".
14 godina
protjeran
offline
Galaxy Ace Plus

Nije loše ali samo ako mu cijena bude ccca 1500kn jer recimo SE Neo V je 2 soma kuna (tele2) a ipak je bolj mob....

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy Ace Plus

riječ je o entry level modelu Galaxy Ace Plus

 

Ako je ovo entry level mobitel, može li mi netko nabrojati nekoliko mid-range mobitela? Pretpostavljam da je vijest pokupljena s nekog sajta gdje postoje iPhone 4s i Galaxy SII, a sve ostalo je "average" tj. ne valja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 9:38 (Kuv).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Galaxy Ace Plus

Galaxy Aceje bio jedan jako neisplativ telefon. U Teletu je koštao, ako se ne varam oko 1800kn, dok se spomenuti Neo V (kojega sam i vlasnik) mogao putem WebShopa, i još se može, naći za 1750 kn.

Galaxy Ace Plus bi morao najviše koštati kao i originalni Ace.

 

Originalni Ace uživo djeluje jako jeftini, takav sam bar ja dojam stekao, prvenstveno zbog (pre)male rezolucije ekrana, ne bih dao preporuku.

Sad je vrijeme velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi! - Bob Rock
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy Ace Plus

Imam originalni Ace i mobitel je čista srednja klasa, najveći minus je ekran, ovo ostalo je jos kolko tolko ok...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Ace Plus
Qudek kaže...

Imam originalni Ace i mobitel je čista srednja klasa, najveći minus je ekran, ovo ostalo je jos kolko tolko ok...

Imam i ja Ace, platio sam ga u Telca 800kn na dvogodišnji ugovor od 100kn mjesečno. Unutra je V2.3.3 software i jako sam zadovoljan, a bio bih i da košta 2000kn. Gorilla staklo, GPU i minimalistički, meni jako drag design.

8 godina
neaktivan
offline
Galaxy Ace Plus

Pre neki dan, kad mi se baterija ispraznila, telefon se ugasio i kad sam ga stavila na punjenje uopste nije reagovao, ostavila sam ga na punjenju celu noc i nista, ujutru sam ga krenula paliti i dodje do dela gde prikaze "SAMSUNG" i zatim se ugasi.
Da li neko zna sta to moze biti?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice