Galaxy Alpha idući tjedan?

poruka: 9
|
čitano: 1.652
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Alpha idući tjedan?".
14 godina
offline
Galaxy Alpha idući tjedan?

Nije prvi.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Galaxy Alpha idući tjedan?

Bez obzira, prvi, drugi, peti, deseti, ovo nije u niti jednom slučaju mob za kojim ću se ja okrenuti.

Da je a barem u nečem WOW {#}, još bi čovjek nešto i kazao, ovako, "sutra je novi dan" ... 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy Alpha idući tjedan?

720p ekran, nema microSD utora, nikakav poseban feature... lošije od S5 mini, a cijenom će sigurno biti iznad. Ako netko bude htio metalno kućište, zna se u kojem će smjeru ići {#}(HTC), a ne ovo

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Galaxy Alpha idući tjedan?

niste skontali poantu ovog moba je da je velicinom (ekrana), metalnim kucistem, opcenito izgledom

dakle ono sto je korisnicima Iphona najbitnije 

klon Iphone 6 prije nego je isti izasao

pa kad izadje Samsung vec takav ima!

 

a nije im problem napravit i još jedan takav

ionako ih vec imaju hrpu slicnih (što me osobno nervira)

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha_to_be_unveiled_on_august_4-news-9190.php

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy Alpha idući tjedan?
mrkimrkonjaa kaže...

niste skontali poantu ovog moba je da je velicinom (ekrana), metalnim kucistem, opcenito izgledom

dakle ono sto je korisnicima Iphona najbitnije 

klon Iphone 6 prije nego je isti izasao

pa kad izadje Samsung vec takav ima!

 

a nije im problem napravit i još jedan takav

ionako ih vec imaju hrpu slicnih (što me osobno nervira)

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha_to_be_unveiled_on_august_4-news-9190.php

 

mislim da ekipa kupuje ajfon zbog iOSa (oni koji znaju zašto nešto kupuju), a druga grupa zbog šminke i glumatanja (fejs,pokazivanja......) al tako je i sa drugim proizvođačima, ljudi žele bit IN,i iako ih gro ljudi koristi za pozive, SMSanje,,,
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy Alpha idući tjedan?

Nikako mi nije jasno zašto je izostavljen microSD utor. Da li je to radi cijene uređaja ili jednostavnije proizvodnje. Ako neki uređaj ima budalaštine kao pračenje otkucaja srca ne razumijem zašto izostavlja microSD.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Alpha idući tjedan?

zato što ni Ajfon nema :)

zato ce imat i nano sim sto nemaju ni S5 ni Note3

 

da bude sto slicniji, samo ce razlika bit u OS-u

15 godina
offline
Galaxy Alpha idući tjedan?

tek ponedjeljak?! pa kako izdražati agoniju do tad?! zar nisu mogli učiniti makar malen ustupak ljudskom dostojanstvu i umanjiti patnju čekanja prodajom nekakvih memorabilija? aaaarghhhh ... {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy Alpha idući tjedan?

pa bar je ljep... podsjeca najvise na s2...iako je i note 3 vuce na s2 dizajn zato sam ga i uzeo je je najljepsi bio....i to im je i najljpsi mobitel bio...tako da je ok....bar sta se dizajna tice... da je bar cetvorka il petica ovakva bila nebi note 3 uzimo....

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice