Galaxy S II i Galaxy Tab II

poruka: 57
|
čitano: 11.914
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S II i Galaxy Tab II".
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Ovdje se jedino mogu pitati gdje mobitel prelazi u tablet i gdje je stvarno granica u veličini mobitela jer meni osobno ovo izgleda preglomazno.

Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
Ivche kaže...

Ovdje se jedino mogu pitati gdje mobitel prelazi u tablet i gdje je stvarno granica u veličini mobitela jer meni osobno ovo izgleda preglomazno.

ja bi volio imat ovakvog :D

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II
ma to je samo da mogu reći da je njihvoj veći i da imaju najvećeg (znate što) po meni je idealno 4.0
BFBC2: Drugar
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Sve vece i vece, sve neupotrebljivije. Sad bi jos trebao nosit ruksak za mobitel jer ce mi to svuc hlace kad ga stavim u dzep...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II

galaxy s 2 je stvarno premocan ali cijena u hrv mu nece biti ispod 5k sigurno...

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Galaxy S je imao oko ekrana istu foru kao krom oko ekrana na iPhoneu 3GS, ovaj novi S II se sada toga riješio i fura se na dizajn iPhonea 4...

 
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Totalna kopija iphone4 ovaj galaxy S II

 
14 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
Quilombo23 kaže...

Totalna kopija iphone4 ovaj galaxy S II

Sad lijepo reci u čemu je to Galaxy iskopirao Ajfouna..???..slično kad neki likovi kažu za lap koji je bolji i bolje izdizajniran od nekog Appleovog,uhhh,sram ih bilo,iskopirali su Apple.Jel su to svi argumenti u Jabučara???

15 godina
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Galaxy Tab 10.1 nema USB i HDMI? pfff

...and Samsung's proprietary charging cable. Sadly, there's no USB or HDMI ports...

izvor

Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
protjeran
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

nema logike....

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Galaxy S II mozda moj prvi Android. Galaxy Tab II mozda za par godina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Ovaj Galaxy 2 mi je predobar, i dizajnom, i specifikacijama. Jest da se malo fura na iphone (ajmo bit realni, i slijepac primjeti) ali veća dijagonala ekrana bi meni bila prevaga kod izbora :)

 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Nemogu ne primjetiti da Galaxy S II ove hostese jedva drže u rukama kolke je velicine.

A kako je još slikan naprijed a one u pozadini izgleda kao da im je velicine glave{#}

A ovo kopiranje Samsunga bi bilo smješno da nije jadno. Od WP7 ukrali hubove ,

od iPhonea dizajn i  'Lost Phone Management' koja vec odavno postoji na iPhoneu,

ali mislim da je istu i Apple ukrao od HTC-a. Ili obrnuto. To nisam ziher..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 0:04 (alen-c).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

hmhm, bas me zanima odnos Xoom-a i Galaxy Tab 2 :)) bit ce to zesca borba. a Galaxy S 2 napokon ima sto mu je prethodnik trebao imati. Svidja mi se kako se stvari razvijaju na ovom trzistu :DD

thinking...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
parizer kaže...

Galaxy Tab 10.1 nema USB i HDMI? pfff

...and Samsung's proprietary charging cable. Sadly, there's no USB or HDMI ports...

izvor

 Onda ti je najbolje da uzme Superpad. 25 portova sa svake strane:

 

http://www.amazon.com/Superpad-Tablet-Google-Android-Webcam/dp/B004HIXDEQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1297625743&sr=8-1

 

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
linuxjuzer kaže...
Quilombo23 kaže...

Totalna kopija iphone4 ovaj galaxy S II

Sad lijepo reci u čemu je to Galaxy iskopirao Ajfouna..???..slično kad neki likovi kažu za lap koji je bolji i bolje izdizajniran od nekog Appleovog,uhhh,sram ih bilo,iskopirali su Apple.Jel su to svi argumenti u Jabučara???

  Izgledom,gledaj prednju kameru,onu kockicu(track pad ili kako se vec to zove),zvucnik za razgovor.....jbg. meni strasno lici kao kopija iphona.

Ja inace koristim htc a ne iphone pa da nemislis da sam neki apple fanboy pa zato to govorim

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 0:22 (Quilombo23).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
alen-c kaže...

Nemogu ne primjetiti da Galaxy S II ove hostese jedva drže u rukama kolke je velicine.

A kako je još slikan naprijed a one u pozadini izgleda kao da im je velicine glave{#}

A ovo kopiranje Samsunga bi bilo smješno da nije jadno. Od WP7 ukrali hubove ,

od iPhonea dizajn i  'Lost Phone Management' koja vec odavno postoji na iPhoneu,

ali mislim da je istu i Apple ukrao od HTC-a. Ili obrnuto. To nisam ziher..

Ali, opet kaze Petric na Twitteru da je novi TouchWiz odlican

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
15 godina
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

I sad će ih Apple opet sje*ati novim mini iPhoneom, uz ponovni "reizum"  mobilnog  telefona.  {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
Quilombo23 kaže...

  Izgledom,gledaj prednju kameru,onu kockicu(track pad ili kako se vec to zove),zvucnik za razgovor.....jbg. meni strasno lici kao kopija iphona.

Ja inace koristim htc a ne iphone pa da nemislis da sam neki apple fanboy pa zato to govorim

hehehehe,dobar si...ja ću reći ovako,svi liče na sve...jer kod pada ili lapa,nema previše mjesta originalnosti...tačpad je kod svih na istom mjestu,kamere su na istom mjestu,isto se lapovi otvaraju,ili su crni ili bijeli({#}),ili imaju imprint ili su od brušenog aluminija... nisam mislio da si fun-boy,ali prave razlike su iznutra,izvana,tako tako...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
linuxjuzer kaže...
Quilombo23 kaže...

  Izgledom,gledaj prednju kameru,onu kockicu(track pad ili kako se vec to zove),zvucnik za razgovor.....jbg. meni strasno lici kao kopija iphona.

Ja inace koristim htc a ne iphone pa da nemislis da sam neki apple fanboy pa zato to govorim

hehehehe,dobar si...ja ću reći ovako,svi liče na sve...jer kod pada ili lapa,nema previše mjesta originalnosti...tačpad je kod svih na istom mjestu,kamere su na istom mjestu,isto se lapovi otvaraju,ili su crni ili bijeli({#}),ili imaju imprint ili su od brušenog aluminija... nisam mislio da si fun-boy,ali prave razlike su iznutra,izvana,tako tako...

  Ja govorim o galaxy S II sto je smartphone a ne laptop ili neki pad....

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

od novijih modela sam bacio oko na Xperiu Arc, dok nije izašao Galaxy S II, te ako dobro vidim Galaxy S II je u prednosti u nekim pojedinostima...

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=3619 - 1 GB RAM-a?? Zakon, hehe..

 

- kratko pitanje: Super AMOLED Plus vs. LED-backlit LCD ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 1:59 (Canis).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Svaki mobitel teži od 100 grama je pretežak, a ove veličine novih mobitela su preglomazne. Kad ih rade toliko teške, mogli bi bar napraviti nekakvo proširenje, pa da bar bauštelcima može poslužiti za zakucavanje čavala. {#}

Bit će zgodno kad će se mobitel moći rasklopiti (npr. kao knjiga), te imati jedan veći display koji nije razdijeljen.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II

I samo sam ja primjetio da Tab ima jednogigahercni procesor, dok mobitel ima dvojezgreni gigahercni procesor? kakve tu logike ima, mobitel bolji od tableta....

16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II

Galaxy S - kopija iphona TOTALNA, od nekih funkcija do dizajna, a i izgleda prevelik

 

GALAXY tab- opaaaaaaaaaaaaaa, netko je 7incha dosao na 10??? opaaaaa cemu to? shvatili da je preeeeeeeemali ?!

 

sad vec razmisljam o konkurenciji za ipad

potpis :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
Šef kaže...

Ali, opet kaze Petric na Twitteru da je novi TouchWiz odlican

Petriceva relevantnost je proporcionalna njegovoj objektivnosti.

16 godina
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
Korky kaže...

I sad će ih Apple opet sje*ati novim mini iPhoneom, uz ponovni "reizum" mobilnog  telefona. {#}

Pa obzirom na činjenicu da je danas glavna priča s mobitelima povećavanje dijagonale ekrana čime izravno ugrožavaju njihovu funkcionalnost, Apple će (ako će) doista i učiniti logičnu stvar. I što misliš što će se potom dogoditi? I drugi će "otkriti" mobitele normalnih dimenzija.

 

Ali, zašto si uopće imao potrebu u priču o Samsungu uvoditi Apple? Tema su Samsungov SP i pad a ne Appleova buduća izdanja.

15 godina
offline
Galaxy S II i Galaxy Tab II
Inace ne podnosim apple ali ovaj galaxy je kopija iphonea. To se vidi , od dizajna, do ikona
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
nsoul kaže...
Inace ne podnosim apple ali ovaj galaxy je kopija iphonea. To se vidi , od dizajna, do ikona

Moje osobno mišljenje je da je posljednji Samsungov originalni dizajn mobitela bio početkom 2000.tih kada su bili prvi proizvođač koji je uveo dva ekrana na mob. Istina, mobiteli su im vizualno bili bezočna kopija Motorolinih StarTAC, ali eto barem neke inovacije - nije bilo potrebe otvarati mobitel da bi se provjerilo tko zove, ima li poruka, itd.

 

Gledam novi Galaxy Tab i jedino mogu reći da mi je prva asocijacija pri pogledu na njegovu stražnju stranu bila - nešto Dellovo. Dellovi notebookovi i monitori svi na stražnjoj strani imaju tu metal-look okruglu pločicu s logotipom, i po tome je Dell poznat dugi niz godina.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
Hacker-ri kaže...

Galaxy S - kopija iphona TOTALNA, od nekih funkcija do dizajna, a i izgleda prevelik

 

GALAXY tab- opaaaaaaaaaaaaaa, netko je 7incha dosao na 10??? opaaaaa cemu to? shvatili da je preeeeeeeemali ?!

 

sad vec razmisljam o konkurenciji za ipad

 Sad ce mi biti najzesce kad za ovim novim Tabom poludi ona ekipa koja je do prije par dana tvrdila da

im je 7" taman, da im takav stane u malo veci džeš i sl, a da je iPad prevelik i preglomazan.

Da se razumjemo, naravno da ne postoji idealne velicine ekana tableta za sve, ali mislim da je ipak vecini 10"

taman. Osim toga sam Samsung je kakti držao da je 7" prava stvar. Zašto su sad odjednom promjenili plocu?

Šta im je stvarno trebala 1 godina da bo narasli do 10" {#}

ChrisB kaže...

Moje osobno mišljenje je da je posljednji Samsungov originalni dizajn mobitela bio početkom 2000.tih kada su bili prvi proizvođač koji je uveo dva ekrana na mob. Istina, mobiteli su im vizualno bili bezočna kopija Motorolinih StarTAC, ali eto barem neke inovacije - nije bilo potrebe otvarati mobitel da bi se provjerilo tko zove, ima li poruka, itd.

 

Gledam novi Galaxy Tab i jedino mogu reći da mi je prva asocijacija pri pogledu na njegovu stražnju stranu bila - nešto Dellovo. Dellovi notebookovi i monitori svi na stražnjoj strani imaju tu metal-look okruglu pločicu s logotipom, i po tome je Dell poznat dugi niz godina.

Ma Samsung gotovo stalno sve živo kopira. A i LG je prije sa svojim mobitelima kopirao Samsung.

Meni je to jadno ali opet uvijek kažem da je bolje i to, nego ustrajat na vlastitoj gluposti i

furat dizajn koji se nikom ne sviđa.

I naravno original je uvijek bolji {#}

 

Jedino što mi se jako sviđa kod tog Galaxya je ekran jer izgleda da je to nešto najbolje što se može naci

na mobitelima. Ipak je Samsung uz LG-Philips jedan od najvecih proizvođaca ekrana.

I dobra je velicina ekrana, samo da nije tih prevelikih dimenzija sam uređaj..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
15 godina
offline
Re: Galaxy S II i Galaxy Tab II
alen-c kaže...

 Sad ce mi biti najzesce kad za ovim novim Tabom poludi ona ekipa koja je do prije par dana tvrdila da

im je 7" taman, da im takav stane u malo veci džeš i sl, a da je iPad prevelik i preglomazan.

Da se razumjemo, naravno da ne postoji idealne velicine ekana tableta za sve, ali mislim da je ipak vecini 10"

taman. Osim toga sam Samsung je kakti držao da je 7" prava stvar. Zašto su sad odjednom promjenili plocu?

Šta im je stvarno trebala 1 godina da bo narasli do 10" {#}

Ma Samsung gotovo stalno sve živo kopira. A i LG je prije sa svojim mobitelima kopirao Samsung.

Meni je to jadno ali opet uvijek kažem da je bolje i to, nego ustrajat na vlastitoj gluposti i

furat dizajn koji se nikom ne sviđa.

I naravno original je uvijek bolji {#}

 

Jedino što mi se jako sviđa kod tog Galaxya je ekran jer izgleda da je to nešto najbolje što se može naci

na mobitelima. Ipak je Samsung uz LG-Philips jedan od najvecih proizvođaca ekrana.

I dobra je velicina ekrana, samo da nije tih prevelikih dimenzija sam uređaj..

7" je premalo, ali nekima je dobro i netreba mi više, ali osobno ne bi kupovao tablet ispod 10". A samsung je prodao dovoljno 7" i sad bude još toliko 10".

 

Samsung s galaxyem s 2 još više kopira iphone ali dobro, njihova stvar.

 

 

Ja sam svoj smartphone kupio i ne mislim mjenjat još neko vrijeme jer nisu baš jeftini :)

A mislim da bude ove godine ,ako su glasine istinite, HTC Pyramid  pravi pogodak, još da je SAMOLED plus :)))

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice