Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može

poruka: 16
|
čitano: 3.618
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može".
12 godina
offline
Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može

Onda se čude što su im financije u padu , mada ruku na srce ima i svakakvih kupaca kojima je bitno da je to neki noviji model a sad što je ispod poklopca to je manje važno. Modeli se štancaju kao ludi, lollipop je izasao i sad ce ga oko 10 modela mobitela na tržištu imati u neko skorije ili duže vrijeme. Fragmentation level 100000 

 
8 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može

Tamna strana otvorenosti. Fragmentacija Androida se nikad neće riješiti bez radikalnih poteza Googlea, a kad kažem radikalnih onda to i mislim. Glavno je preseravat se na I/O-u kako je sve super-mega-savršeno na Nexusima.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
THK kaže...

Tamna strana otvorenosti. Fragmentacija Androida se nikad neće riješiti bez radikalnih poteza Googlea, a kad kažem radikalnih onda to i mislim. Glavno je preseravat se na I/O-u kako je sve super-mega-savršeno na Nexusima.

 A nije ni na Nexusima sve savrseno. Daleko od toga. Isprobaj 5.0 na Nexusu 5, uzas zivi.

16 godina
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
Imal sam S2, S3 i sad S5. Ovo mi je zadnji Samsung dok sam ziv. Ovo govno treba pet minuta da otvori galeriju s fotkama ili da aktivira fotic, a fotke su sve neke tamne i losije od S3. Peace of shit.
Moj PC  
8 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može

Trenutno na s3 imam preko 1000 slika i videa, tisuće sms-ova, unosi u imeniku svi sa slikama, 6-7 stranica aplikacija u meniju.. Ipak sve to radi bez laga i kolega mi se čudi zašto loada slike brže nego njegov Note 4. Jednostavno moraš staviti custom rom očišćen od Samsung bloatware-a. Ali čekaj, tko je veći custom? Samsungova verzija je skroz prerađena a ovaj CM što imam je skroz čisti Android 4.4.4

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
Na S3 imam CM i radi bolje nego S5 sa bloatwareom.
12 godina
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
Hann kaže...
THK kaže...

Tamna strana otvorenosti. Fragmentacija Androida se nikad neće riješiti bez radikalnih poteza Googlea, a kad kažem radikalnih onda to i mislim. Glavno je preseravat se na I/O-u kako je sve super-mega-savršeno na Nexusima.

 A nije ni na Nexusima sve savrseno. Daleko od toga. Isprobaj 5.0 na Nexusu 5, uzas zivi.

 Ae, nema jabuke da radi savrseno

15 godina
online
Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može

S3 je samsungu zbog svog uspjeha postao isto što i XP te Win7 Microsoftu. Imam S3 sa custom romom i prezadovoljan sam

 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
EchoOne kaže...
Hann kaže...
THK kaže...

Tamna strana otvorenosti. Fragmentacija Androida se nikad neće riješiti bez radikalnih poteza Googlea, a kad kažem radikalnih onda to i mislim. Glavno je preseravat se na I/O-u kako je sve super-mega-savršeno na Nexusima.

 A nije ni na Nexusima sve savrseno. Daleko od toga. Isprobaj 5.0 na Nexusu 5, uzas zivi.

 Ae, nema jabuke da radi savrseno

 

Radio je na KitKatu i vise nego savrseno. Uostalom, evo ti jedan lijepi topic, citaj. Mozda nesto i naucis osim trollanja:

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/nexus-5/197893.aspx

 

11 godina
offline
Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može

Ah, Samsung Galaxy S3, moj prvi i najvjerojatnije zadnji Samsung mob.

Ne radi ovih seljaka i njihove politike prema korisnicima, već dubljih razočarenja Izazvanih samim uređajem. 

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 21:07 (metallic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
Hann kaže...

 

Radio je na KitKatu i vise nego savrseno. Uostalom, evo ti jedan lijepi topic, citaj. Mozda nesto i naucis osim trollanja:

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/nexus-5/197893.aspx

 

 Ae, katastrofa, sve znam. Zamisli, neće da ti ujutro skuva kavu, a navečer donese pivu. Ma užas! :)

15 godina
odjavljen
offline
Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može

Odgovor u rangu recenzija. Kakav takav, ovakav onakav, ovo ono, gore dolje, lijevo desno...

Uzivaj 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
Hann kaže...

Odgovor u rangu recenzija. Kakav takav, ovakav onakav, ovo ono, gore dolje, lijevo desno...

Uzivaj 

 Ma užas, čudi me da ih pratiš kolko su loše :)

15 godina
odjavljen
offline
Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može

Kako bi Rodney rekao:

Everyone needs a good laugh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
THK kaže...

Tamna strana otvorenosti. Fragmentacija Androida se nikad neće riješiti bez radikalnih poteza Googlea, a kad kažem radikalnih onda to i mislim. Glavno je preseravat se na I/O-u kako je sve super-mega-savršeno na Nexusima.

Google rješava problem fragmentiranosti još od Androida 2.2 izdvajanjem dijelova Android OS-a u Google Play Services (koji se nadograđuju automatski u pozadini, bez intervencije korisnika) i zasebne aplikacije (nadogradnja putem Play Storea). Stanje što je gdje u Lollipopu (prema Ars Technici, budući da Google nema službeni popis) je na slici ispod. Android OS 5 je prilično siromašan bez GSP-a i aplikacija iz Play Storea (od kojih mnoge zahtijevaju GSP za rad). Glavni su problem sigurnosni propusti koji se pojave u Android OS dijelu, budući da su za njihovo krpanje odgovorni proizvođači uređaja koji bi trebali izbaciti patch u obliku novog firmwarea, što većina ne čini.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
13 godina
offline
Re: Galaxy J1 može što Galaxy S3 ne može
NEW_MAN kaže...
Imal sam S2, S3 i sad S5. Ovo mi je zadnji Samsung dok sam ziv. Ovo govno treba pet minuta da otvori galeriju s fotkama ili da aktivira fotic, a fotke su sve neke tamne i losije od S3. Peace of shit.

Nevjerojatno je S2 (moj koji ekipa iz S2 teme zna što je pretrpio) još i dan danas radio kod mame, brže i fluidnije od sestrinog S3 ili djevojkinog S4.
Ista je situacija i s bratićevim S5. Razmišljam snimiti sva ta 4 uređaja u kraktom pregledu sa zadnjim službenim ROM-om out-of-box.
Nek se nađe.
Mnogi će se sjetiti koliki sam fanboy Samesunga bio za vremena dominacija S2/S3 na tržištu.
Mnogi će se složiti sa mnom - S2 je zadnji Samesungov mobitel koji je bio zaokružena cjelina.
Što opravdava time da radi kao urica. Pametnom dosta. 

NEW_MAN kaže...
Na S3 imam CM i radi bolje nego S5 sa bloatwareom.

Pa S5 je smiješan mobitel, bez daljnjega.

KNOX, TouchWiz eto ti 2 GB bloatwarea.

 

Evo samo ukratko veličine updateova.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice