Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

poruka: 25
|
čitano: 12.101
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S6 - problemi i s baterijama?".
15 godina
odjavljen
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Jedan primjerak sa napuhanom baterijom ne znaci da mobitel ima problema sa baterijom.

Ustvari ima, ali ne tih o kojima vi pisete :)

 
23 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Nije ni čudo s obzirom na koji napon se puni baterija. Sve za isisati pokoji mah, i možda namjerno skratiti životni vijek?

Svi smo mi Mentalist.
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

od 10 milijuna isporučenih (zapravo je isporučeno i više), 1 (JEDNA) napuhnuta baterija...klasično novinarsko pretjerivanje, ne znam kome ovakve vijesti koriste. otprilike kao i onaj "bendgate", jer debili tako skupocjene naprave nose u stražnjem džepu i sjedaju na njih. 

 
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
Problem je 3:30 SOT na uredaju od 6.2k kn a ne napuhanko
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
9 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
Mitch kaže...
Problem je 3:30 SOT na uredaju od 6.2k kn a ne napuhanko

 kad je ljudima bitan dizajn za preseravanje i pokazivanje te čudni materijali izrade a ne baterija 

14 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
marsovac zemaljski kaže...
Mitch kaže...
Problem je 3:30 SOT na uredaju od 6.2k kn a ne napuhanko

 kad je ljudima bitan dizajn za preseravanje i pokazivanje te čudni materijali izrade a ne baterija 

 Zapravo prema istraživanju većina ljudi bi zapravo htjela deblji mobitel uz jaču bateriju.

 

http://www.huffingtonpost.com/2015/03/02/smartphone-battery-life-poll_n_6787236.html

 

Naravno nije neko "znanstveno" istraživanje ali izgleda da veći broj ljudi želi bolje baterije, problem je konstantna prodaja i rekordi novih i tanjih mobitela.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Ajme koja tupava vijest .

Ok , trebaju klikovi na reklame ali ovo nije ni za 24 sata.

 

Inače ja imam 9 modela mobitela iz priloga i svaki se napuhao na veličinu veš-mašine i sad ih na posao nosim konjima koje sam posudio na hipodromu.

 

Nadam se da će i sljedeća generacija biti problematična jer sam bliži prirodi.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 0:09 (nik_02).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
tester kaže...

od 10 milijuna isporučenih (zapravo je isporučeno i više), 1 (JEDNA) napuhnuta baterija...klasično novinarsko pretjerivanje, ne znam kome ovakve vijesti koriste. otprilike kao i onaj "bendgate", jer debili tako skupocjene naprave nose u stražnjem džepu i sjedaju na njih. 

 Da upravu si ali evo tebi jedan primjer kupis telefon koji kosta 6-8k kn  nebitno  i slucajno se dogodi da imas neki problem a od tih 10 milijuna primjeraka koji su proizvedeni i budes peh i naletis na jedan koji ima gresku.Po ovoj  tvojoj izjavi ti bi bio hladan i ponasao bi se kao da se nije nista dogodilo znas koliko ti vjerujem.Nego znas sto bi se dogodilo citav bug.hr bi saznao za taj tvoj problem u roku od 10 min vikao bi na sva zvona da si izradjen od strane proizvodjaca kao i ova osoba sto je rekla za bateriju.

16 godina
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Naime korisnici javljaju kako se na fotografijama snimljenim s prednjom kamerom u gornjem desnom kutu može primijetiti ljubičasta točkica.

Ček i ovo objavljujete kao da je to standardno? Ne koristim fotić za samoljublje, ali eto za dobrobit dokaznog materijala sam kliiknuo selfi kamerom tekst naravno na 5 mp sa standardnim s6. 
Jedino što vidim je dakako kromatska aberacija, vinjetiranje i sferična deformacija - jer je prednja kamera dobra samo za sevke/kardashianke, a ne za neko snimanje vrijedno spomena. 
Eto u prilogu. Mislim da je za sebične fotke bolji HTC koji je na m9 u selfi ugradio kameru koja im je nekad bila stražnja u flagshipu m8 jel? Uglavnom, priznajem da mi je u mjesec i kusur korištenja
ovo prva svjesna upotreba selfie kamere 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Woooot? Ovaj put bez nastavka " Gate"??

 

BDW pali ste i ispod razine 24sata.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 0:35 (NSA).
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Glupa vijest. Ako je uređaj defektan, dobiješ novi odmah. U čemu je problem? 

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

da stjepan zna nesto o izdavanju mobitela mozda bi radio kao managment u Samsungu ili Jabuci.

Cisti glupi senzacionalizam dok se ne pokazu brojke.

Koliko ima ih napuhnute bterija? 2% ?  0.002%?

Jel pink dot hw ili sw problem ?

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
overhaul kaže...

Naime korisnici javljaju kako se na fotografijama snimljenim s prednjom kamerom u gornjem desnom kutu može primijetiti ljubičasta točkica.

Ček i ovo objavljujete kao da je to standardno? Ne koristim fotić za samoljublje, ali eto za dobrobit dokaznog materijala sam kliiknuo selfi kamerom tekst naravno na 5 mp sa standardnim s6. 
Jedino što vidim je dakako kromatska aberacija, vinjetiranje i sferična deformacija - jer je prednja kamera dobra samo za sevke/kardashianke, a ne za neko snimanje vrijedno spomena. 
Eto u prilogu. Mislim da je za sebične fotke bolji HTC koji je na m9 u selfi ugradio kameru koja im je nekad bila stražnja u flagshipu m8 jel? Uglavnom, priznajem da mi je u mjesec i kusur korištenja
ovo prva svjesna upotreba selfie kamere 

 

Nekada se na telefone koji su imali samo stražnju kameru ugrađivao mali metalni komad straga na kućište koji bi simulirao ogledalo, čisto da znaš da si u fokusu kamere za "selfie". 

 

Ljudi misle da su selfi izmišljeni prije par godina?? Pa kako ste se vi prije slikavali sa fotoaparatom nego bi ga okrenuli i pokušali se "staviti u fokus"!? Sada to radim sa telefonom ako me nema tko slikat, ne kužim analogiju sa sevkom/kardashiankom. 

ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
Mislim da je softverski jer sam jedanput imao mobitel koji je imao to isto,skinuo drugi camera app i promjenio filter te se popravilo,u stock camera aplikaciji isto.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

da,i? dali si ti čuo za - garanciju? 

15 godina
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

začudo, s nokiom ashom nikakvih problema. kao ni prije sa sony ericssonom (svaki @ 700 novaca). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Znaci G4 je pobjednik ove bitke

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
bik kaže...

Znaci G4 je pobjednik ove bitke

 

 

Meni je on nekako po svemu naj.

Ima OK ekran (tu je po rivjuima s6 nedodirljiv) koji je poprilicno velik, izmjenjivu dovoljno jaku bateriju, utor za sd kartice i poprilicno jak zvucnik.

Procesor mu nije najjaci, ali to su ionako samo brojke, u svakodnevnom koristenju je navodno neprimjetno i grije se puno manje od konkurencije (grijanje skracuje vijek baterije, boli me briga dal ce mi malo grijat ruke).

 

I da, kolko sam shvatio, oni su jedni od azurnijih sto se tice apdejta....ili?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 11:06 (disco).
14 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
disco kaže...
bik kaže...

Znaci G4 je pobjednik ove bitke

 

 

Meni je on nekako po svemu naj.

Ima OK ekran (tu je po rivjuima s6 nedodirljiv) koji je poprilicno velik, izmjenjivu dovoljno jaku bateriju, utor za sd kartice i poprilicno jak zvucnik.

Procesor mu nije najjaci, ali to su ionako samo brojke, u svakodnevnom koristenju je navodno neprimjetno i grije se puno manje od konkurencije (grijanje skracuje vijek baterije, boli me briga dal ce mi malo grijat ruke).

 

I da, kolko sam shvatio, oni su jedni od azurnijih sto se tice apdejta....ili?

 

 

S6 ima daleko najbolje kalibrirani ekran od svih flagshipa. G4 nema puno stvari što odlikuju Android flagship u ovoj godini, plastična izrada, nema QC, veći, širi, deblji i teži od G3 uz isti ekran i bateriju. GPU je zantno lošiji od konkurencije. LPDDR3 za QHD je malo spor i vidit će se mane vrlo jednostavno. Tako, S6/iP6/M9 su po meni puno ispred G4. Sa updateovima su OK.

ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
sardax kaže...
disco kaže...
bik kaže...

Znaci G4 je pobjednik ove bitke

 

 

Meni je on nekako po svemu naj.

Ima OK ekran (tu je po rivjuima s6 nedodirljiv) koji je poprilicno velik, izmjenjivu dovoljno jaku bateriju, utor za sd kartice i poprilicno jak zvucnik.

Procesor mu nije najjaci, ali to su ionako samo brojke, u svakodnevnom koristenju je navodno neprimjetno i grije se puno manje od konkurencije (grijanje skracuje vijek baterije, boli me briga dal ce mi malo grijat ruke).

 

I da, kolko sam shvatio, oni su jedni od azurnijih sto se tice apdejta....ili?

 

 

S6 ima daleko najbolje kalibrirani ekran od svih flagshipa. G4 nema puno stvari što odlikuju Android flagship u ovoj godini, plastična izrada, nema QC, veći, širi, deblji i teži od G3 uz isti ekran i bateriju. GPU je zantno lošiji od konkurencije. LPDDR3 za QHD je malo spor i vidit će se mane vrlo jednostavno. Tako, S6/iP6/M9 su po meni puno ispred G4. Sa updateovima su OK.

 

 

Znam da vjerovatno zvuci glupo, ali mislim da to ubrzano punjenje steti bateriji sto ne?

Trenutno imam iP5, i kod njega se prvih 90% napuni ajmo rec za cca 1h, i onda se onih preostalih 10% puni jos cca 1h bas zato da ne ostecuje bateriju (a nakon 2 i kusur godine koristenja, baterija je i dalje odlicna).

 

Ili QC radi na isti princip, prvo napuni ludjacki brzo do 90%, pa onda laganini ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2015 11:37 (disco).
15 godina
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
sardax kaže...
disco kaže...
bik kaže...

Znaci G4 je pobjednik ove bitke

 

 

Meni je on nekako po svemu naj.

Ima OK ekran (tu je po rivjuima s6 nedodirljiv) koji je poprilicno velik, izmjenjivu dovoljno jaku bateriju, utor za sd kartice i poprilicno jak zvucnik.

Procesor mu nije najjaci, ali to su ionako samo brojke, u svakodnevnom koristenju je navodno neprimjetno i grije se puno manje od konkurencije (grijanje skracuje vijek baterije, boli me briga dal ce mi malo grijat ruke).

 

I da, kolko sam shvatio, oni su jedni od azurnijih sto se tice apdejta....ili?

 

 

S6 ima daleko najbolje kalibrirani ekran od svih flagshipa. G4 nema puno stvari što odlikuju Android flagship u ovoj godini, plastična izrada, nema QC, veći, širi, deblji i teži od G3 uz isti ekran i bateriju. GPU je zantno lošiji od konkurencije. LPDDR3 za QHD je malo spor i vidit će se mane vrlo jednostavno. Tako, S6/iP6/M9 su po meni puno ispred G4. Sa updateovima su OK.

Tebi može yugo biti bolji od mercedesa, ovdje razgovaramo opčenito (za masu) pa bi trebao jos puno toga procitati.. mozes kreniti od ove stranice, dalje ces se snaci..  http://www.androidcentral.com/ ...

14 godina
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Znam da se ponavljam al opet moj dragi najdraži Stjepan Bilić.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Galaxy S6 - problemi i s baterijama?

Do neki dan mi je normalno na S6 radilo brzo punjenje, medjutim sada samo pokazuje kabelsko punjenje koje je mnogo sporije, da li neko zna kako se moze rijesiti taj problem, pokusavao sam sve i svasta, na moj punjac kada spojim drugi S6 pokazuje brzo punjenje sto znaci da nije do punjaca

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
I ja imam isti problem! Si uspio sta napraviti da ti normalno brzo puni? Ja sam pokusala apsolutno sve, ali nije uspjelo...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S6 - problemi i s baterijama?
Dobar dan ljudi..Ovako,imam neki sitni problem kod s6.Stavim ga puniti preko noci na normalno sporo punjenje i ujutro kada se probudim bude mi potroseno nekih 20-30% baterije..Ako neko moze pomoci neka pise sta i kako
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice