Galaxy S8 dobiva veće zaslone

poruka: 18
|
čitano: 3.669
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S8 dobiva veće zaslone".
16 godina
offline
Galaxy S8 dobiva veće zaslone

oho vechi screen to ratio nice !

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
Stvarno? Napokon.. A o tom da ce se bezeli smanjit se vec dugo kod svih govori, kaj su cekali da neko napravi prvi korak il?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S8 dobiva veće zaslone

ah svi flag koreanci kopiraju kineze zadnjih godina..

Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy S8 dobiva veće zaslone

Hmmmmmmmmmm, ćudo, još da je "PLUS" ime moguće patentno zaštiti  ?!?! 

Mogu mu još onda dodati i prefiks "SUPER BEZOLOVNI PLUS"  !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
2 18 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S8 dobiva veće zaslone

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Bolje prijanja uz guzicu kad se nosi u stražnjem đžepu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 dobiva veće zaslone

Burn Baby Burn...

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Imas neke fore po rubu ekrana ali realno gledano gimmick i cisto fore radi.

8 godina
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
Zakrivljeni zaslon je jedina stvar zbog kojeg vjerojatno necu kupiti 8icu...
 
2 0 hvala 1
Galaxy S8 dobiva veće zaslone

OK znači samsung će furati 2 flagship smartphonea, S8 i Note 8, a sada po novome njihova jedina razlika biti će što će Note dolaziti sa stylusom? Hoće li se moći koristiti taj stylus na S8?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S8 dobiva veće zaslone

nadam se da hoche jer bi si zabili dodatni cavel u grob.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
Hexfire kaže...
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Bolje prijanja uz guzicu kad se nosi u stražnjem đžepu.

 Šta ako si ravan/na ko daska onda će ti se vidit u zadnjem džepu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Osobno nisam fan zakrivljenih ekrana, tebalo mi je ukupno 2 dana da zmjenim s7 edge za s7. Po mom iskustvu zakrivljeni ekran je uzasno nepraktican, bocni rubovi su milimetar i konstantno sam morao obracati pozornost kako drzim mobitel, te ga nisam mogao koristiti sa jednom rukom, imam velike šape i obavezno bih sa dlanom poklikao na rubu ekran, u porukama potiskao tipke, bezveze umirao u skyforcu:), i konstanto odzumiravao ili zoominao web... 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
Kako će zadržati istu širinu na Edge modelu, kad je tamo ekran već do (preko) ruba? Omotat će ga na stražnju stranu?

Nisam probao, ali meni se isto čini da bih bez ruba stalno nešto aktivirao na ekranu. Propustio sam S7, jer sam htio čekati 4k ekran za VR, a sada vidim da moram tražiti drugdje.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
Samsung je dobro upakovano smece.Nesto kao Francuski auto.Proizvode od mobitela do frizidera.Pola proizvoda se prodaje uz vatrogasni aparat i manual za vracanje na tvornicke postavke.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
NEW_MAN kaže...
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Imas neke fore po rubu ekrana ali realno gledano gimmick i cisto fore radi.

 i sva bocna svjetlos ti se reflektira u oci.

 

btw, trebalo je negdje utopit ove neprodane i reciklirane 5.7" ekrane iz note7, S8 je najbolji za to

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
ATJLučko kaže...

Hmmmmmmmmmm, ćudo, još da je "PLUS" ime moguće patentno zaštiti  ?!?! 

Mogu mu još onda dodati i prefiks "SUPER BEZOLOVNI PLUS"  !!!!

Reče fanboy firme koja je patentirala "slide to unlock", papirnate vrećice, okretanje stranica i još podosta pizdarija.

 

I pravokutnike sa zaobljenim rubovima.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 15:04 (Sum_of_all_fears).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 dobiva veće zaslone
Check kaže...
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Osobno nisam fan zakrivljenih ekrana, tebalo mi je ukupno 2 dana da zmjenim s7 edge za s7. Po mom iskustvu zakrivljeni ekran je uzasno nepraktican, bocni rubovi su milimetar i konstantno sam morao obracati pozornost kako drzim mobitel, te ga nisam mogao koristiti sa jednom rukom, imam velike šape i obavezno bih sa dlanom poklikao na rubu ekran, u porukama potiskao tipke, bezveze umirao u skyforcu:), i konstanto odzumiravao ili zoominao web... 

Osobno ne vidim nikakvu prednosti, čak naprotiv, funkcionalno mi se se ne dopada, no Edge model radi toga izgleda mnogo ekskluzivnije i pretpostavljam da ga zato ljudi toliko kupuju. Meni isto se osobno Edge po izgledu jako dopada, dok mi je standardni S7 poprilično običan

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice