Gamerima stiže 35-inčni Agon

poruka: 8
|
čitano: 2.271
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gamerima stiže 35-inčni Agon".
11 godina
offline
Gamerima stiže 35-inčni Agon

1080p na 35" 21:9 monitoru? 

je, vrlo korisno, kako da ne!!!

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamerima stiže 35-inčni Agon
LudaRajcica kaže...

1080p na 35" 21:9 monitoru? 

je, vrlo korisno, kako da ne!!!

 Nakon što sam radio par mjeseci na 28" 4k monitoru, sad mi  moj 27 fullhd izgleda strašno zrnato.

Ne mogu ni zamisliti kako bi izgledao 35" na istoj rezoluciji 

 

Mislim da je za to minimum 1440p, ako ne i granica gdje bi 4k bio optimum...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
odjavljen
offline
Gamerima stiže 35-inčni Agon

Al nije da 4k ultrawidescreen bi imao malo više k od običnog 4k? :D Vertikalna bi i dalje bila 2k ali horizontalna bi išla u nebo (cca 5k horizontalnih piksela? Postoje li uopće takvi monitori?) - ako bi želio zadržati neku oštrinu prikaza. Ili ja krivo razmišljam? 

 

edit: 

Gledam malo sad te UW monitore i reza im je 3440x1440. I sad na 35" ispada gustoča od 106 PPI dok kod 1080 reze na 24" ispada 91 PPI. Dok 27" 1440 opet ima gustoću od 108 PPI... Sve je to tu negdje što se tiće oštrine, uzimajući u obzir ovakve navedene veličine, mislim. Osobno bi volio UW monitor ali bih volio i veću oštrinu. Doduše, nisam imao priliku vidjeti nijednu od ovih većih reza uživo tako da stvarno ne znam o ćemu pričam nego samo razmišljam na glas. :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 13:59 (skank666).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gamerima stiže 35-inčni Agon

27" 1080p i taj 35" imaju jednaku gustoću piksela,  visina je ista a širina je 2.560 piksela

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 14:11 (LostViking).
16 godina
offline
Re: Gamerima stiže 35-inčni Agon
LudaRajcica kaže...

1080p na 35" 21:9 monitoru? 

je, vrlo korisno, kako da ne!!!

Pa nije za Fotošopiranje to sigurno, ali za sve ostalo to je i više nego dovoljno dakle gejmeri ili filmofili navalite.

 

To je gejmersko-multimedijski monitor, fučkaš ti visoku rezoluciju ako je IPS+loš kontrast+probijanje osvjetljenja+IPS Glow budalaštine.

 

Kaj se tiče konkretnog AOC monitora, pa Benq je još prije godinu dana prvi izbacio ovakav 35/21-9 VA/AMVA monitor.Jedina bitna razlika je da Benq model nema AMD FreeSync tehnikalije.

 

Znaš kak se kaže ko prvi njemu slava i divojka pa nema frke.Ako nekome nije dosta Benq 144hz osvježavanje, neki si za fatanje cura/kupi AOC verziju ne mogu živjet bez 200hz osvježavanja.

 

http://www.benq.com/product/monitor/xr3501/features/

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 14:52 (rambox).
13 godina
offline
Re: Gamerima stiže 35-inčni Agon
LostViking kaže...

27" 1080p i taj 35" imaju jednaku gustoću piksela,  visina je ista a širina je 2.560 piksela

Baš i ne, al približno slično.

 

 

Doduše, zamislimo 200 HZ, a da je rezolucija 3440x1440.
Što bi to guralo?

Ovako, kompenziraju gustoću s brzinom.

Barem u mom mišljenju.

Batllelog: sudy_freak
11 godina
offline
Gamerima stiže 35-inčni Agon

Ova slika im nije dobra reklama za monitor, mislim lik s naočalama škilji na max!!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gamerima stiže 35-inčni Agon

ocekivana cijena oko 600EUR

  
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2016 18:28 (raguseo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice