Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

poruka: 73
|
čitano: 7.796
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela".
13 godina
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Ništa neočekivano.

If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
15 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Svi koje znam da imaju Windows phone su jako zadovoljni svojim mobitelom, ali problem su aplikacije. Ne samo da nekih nema, nego iste aplikacije na Androidu ili iOs-u imaju još neke dodatne funkcionalnost, a na WP su samo osnovne verzije. Na žalost to ih je dotuklo.

 
25 0 hvala 0
15 godina
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

pretpostavljam da su si pendžer-telefon fanboys snažno ponosni što pripadaju u samo < 1% svjetske populacije, pače elitu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
19 3 hvala 3
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Ma mi to ne razumijemo to je perspektiva i way to go ;) Kakav andorid kakav ios windows mobile je buducnost... ;)

16 godina
protjeran
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Windowsi 11 će riješiti sve probleme i pogurati tržišni udio na minimalno 11%.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Zasluženo! Još sad kada su ukinuli podršku za uređaje sa 512MB RAM-a je i službeno gotovo sa Windowsima na mobitelu.

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

windows phone os je samo reklama za windows desktop os 

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Ma sve 5, ali kakve veze ima Windows Phone naslov s člankom? Mogli su pisati i o Symbianu, Blackberryu itd po istoj logici. WP kuburi već duže vrijeme, to nije vijest. To što je pao ispod 1% je irelevantno za 99% ostalih. Jednako tako će naglo narasti na bar 3% ako se i kad pojavi Surface Phone, i opet sve 5, ali to ne bi uopće trebala biti vijest, jedino pod sekciju ridiculousness.

 
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
Smeće
Moj PC  
1 7 hvala 0
15 godina
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Indijac mislio uvalit snapdragon 200 pod 800 na konto OSa. E pa nece ici...

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Meni je moj Windows phone dobar. Pozz

 
3 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Njih je već (ubilo) manjak aplikacija, bugovi i loš kvalitet aplikacija a i uređaja.

.......
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
Jim Carrey kaže...

windows phone os je samo reklama za windows desktop os 

 Ha, ha, ha... Oh ironije.

Upravo Win 10 izgleda kao izbljuvak mobilni. Njega su kovali da im izgleda sve "isto" ovima koji se pale na telefoncice.

Life is bitch.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
Nedavno sam napisao da se nadam kako nece prestati razvijati mobile OS. Sve vise mi izgleda da idu u tom smjeru... i tako su u fazi otpustanja veceg broja ljudi tako da bi im ovo doslo kao super opravdanje kako bi dionicarske guz*** bile zadovoljne a dionica skocila 5%... bljak za "prozor" 👎
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
Jim Carrey kaže...

windows phone os je samo reklama za windows desktop os 

 mislio si na antireklamu? kako nefunkcionalan isprdak moze reklamirati tradiciju staru preko 20 godina? :D

Zechina kaže...

Ma sve 5, ali kakve veze ima Windows Phone naslov s člankom? Mogli su pisati i o Symbianu, Blackberryu itd po istoj logici. WP kuburi već duže vrijeme, to nije vijest. To što je pao ispod 1% je irelevantno za 99% ostalih. Jednako tako će naglo narasti na bar 3% ako se i kad pojavi Surface Phone, i opet sve 5, ali to ne bi uopće trebala biti vijest, jedino pod sekciju ridiculousness.

kada citam vakve komentare pitam se sto vi ljudi jedete... mene gljive tako ne peru :D

slusaj, surfacephone :D moze se taj proizvod zvati kako zele ali uvijek je isti, nefunkcionalni proizvod :D i nikada se vise vratiti nece na slavu WM... to je bio OS a ne ovo nakickano njesra :D 

 

ssoul kaže...
Nedavno sam napisao da se nadam kako nece prestati razvijati mobile OS. Sve vise mi izgleda da idu u tom smjeru... i tako su u fazi otpustanja veceg broja ljudi tako da bi im ovo doslo kao super opravdanje kako bi dionicarske guz*** bile zadovoljne a dionica skocila 5%... bljak za "prozor" 👎

najbolje je da se MS stavi u pasive mode i oslone samo na klasican windows i office, to ih jos koju godinu moze dobro nahraniti a ako u nista ne ulazu pretjerano budu svi happy, dividede frcale a polako ce postati novi IBM, naplacivati patente drugima, nesto isprdnuti, vise rasprodati nego stvoriti i to je to :D 

14 godina
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
Kao prvo to je stara vijest a kao drugo to su predvidjanja!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Potop.

Know your world.
 
0 1 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Kad i pretjerivaju s cijenama uređaja...

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Da su na vrijeme presli na Android prezivjeli bi.

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

@Zecina je jedini korisnik koji je konkretan u obrazlaganju svojih navoda, ma koliko bili hejterski...sve ostale  promućat i prolit u wc školjku...ko fundač od kaffe.

 

Što je budalaština?  Pisat bilo kakvu vijest u % zastupljenosti spram platforme koja u zadnju godinu i kusur izbaci samo jedan ipol mobitel.  Te najavi..."to je to"...bit će tri surface uređaja (vulgaris, midl fanboy i biznis).  I tada će bit debilni naslovi o % sa tri uređaja spram cijele planete.

Bilo ,prošlo, amen...piči se dalje...a tri mobitela će postojat u obitelji Surface tableti&šporeti. 

Hoće li bit DEBILČINA kojima se sviđa sve na WM10?  Hoće!  I pustite nas na miru da guštamo . (btw svako drugi debil..pa i ja..pored primarnog androida, uvijek ću u drugom djepu imat WM) .  Jel teško vama normalnima imalo razumjet nas poremećene?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
12 3 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
LudaRajcica kaže...
Jim Carrey kaže...

windows phone os je samo reklama za windows desktop os 

 mislio si na antireklamu? kako nefunkcionalan isprdak moze reklamirati tradiciju staru preko 20 godina? :D

 ne postoji antireklama sve je reklama i na kraju Q postoci dobiti. Totalno nebitno da li je funkcionalan windows phone OS ili nije, bitno da je vrti po forumima, portalima itd. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

WTF? XD

16 godina
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
escobar_ kaže...

Potop.

 ma da potop, spali su na razinu statisticke pogreske...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 23:13 (Aldo).
15 godina
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
torrente kaže...

@Zecina je jedini korisnik koji je konkretan u obrazlaganju svojih navoda....bla, bla,bl...  Jel teško vama normalnima imalo razumjet nas poremećene?

 1% ljudi pati od shizofrenije. Naprimjer. Eto toliko ljudi otprilike koristi windows phone. Valjda samo onaj tko se hoce osjecati posebno 

7 godina
online
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Totalno irelevantno,ali WP i Android su me totalno preporodili po pitanju zarade u fušu.

Micro usb port i Lumijine power tipke su meka za servisere mobitela.

Tak da mene ovaj postotak koji Wp zauzima na tržištu zapravo zabrinjava. 

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Windows Phone je dotuklo konstantno gašenje podrške za uređaje koji bi bez problema vrtili novije verzije OS-a ali su uvijek u Microsoftu računali da će svi ko pijani bogataši navaliti u trgovine i kupiti super-duper ultraskupi top-class mobilni uređaj koji će biti funkcionalan samo do prvog idućeg prijelaza na noviju verziju OS-a. A ovih 1% korisnika ne bi bilo vrijedno spomena da nema zaposlenih u Microsoftu koji kao službeni telefon koriste Lumie.

 
7 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela
LudaRajcica kaže...
Zechina kaže...

 

Bitno je ne previdjeti "ako se i kad pojavi" (Surface phone).
OK, možda sam pretjerao sa 3%, ali ionako sam mislio samo na privremeni broj isporučenih jedinica, ne prodanih (stara MS fora):
"One third of all Lumia smartphones that actually shipped out of the factories, was never even ACTIVATED"
(> T. Ahonen osvrt na prodaju Nokia branda Foxconnu)
Pojašnjenje:
Nema sumnje da će MS, kao i uvijek do sad, probati njihovu jedinu "tehniku" osvajanja tržišta: frontalni, "ruski", opći "juuuriš!" (pa tko živ, tko mrtav). Može im se, j...im se. U praksi, to znači pumpanje novih trilijardi u marketing, subvencioniranje troškova proizvodnje/prodaje, globalnu PR kampanju koja će opet preko raznih Gartnera predviđati osvajanje 3% tržišta. Kao što su svojedobno besramno (vrlo neodgovorno, kratkomisleće i s dugoročnim bumerang efektom) tvrdili da je npr "Lumia pokorila iPhone u Kini".
I mi ćemo tad ovdje čitati naslove o "porastu od 20%" (sa 0,01 udjela u global marketshare-u), o "3% osvojenog tržišta" (samo u USA, u nekim državama, korporacijama ili sveučilištima, po tko zna kako subvencioniranim uvjetima), a prenosit će se i posprdne reklame na račun konkurencije.
Naime, u MS-u se, u nedostatku boljeg, drže toga da je i loša reklama - reklama.
U tom kontekstu treba gledati i trenutni (besmisleni) naslov članka.
A čitav članak se svodi na ove 3 rečenice:

Android is most, iOS is rest.
Tizen has a trivial share and Windows Phone continues to be dead.
Android at 84% iOS at 15% and the rest split 1%.

Umjesto da ga ciljano zataškavaju, ekipi iz MS bi bilo mudrije da krene pratiti prognoze (i agregaciju statistike) tog lika i pročitati argumentaciju iza koje stoji.

12 godina
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Windows je dotukla pretjerana podrška Microsofta, ljudi nisu ne vole kad imaju dobru podršku za OS i to ih jednostavno tjera.
Recimo Apple jako slabo gura svoj OS pa danas imamo iPhone na svakom koraku

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

Cura ima lumia 640 i mobitel je odličan brz dobra kamera ali aplikacije su problem,ona bi igrala igrice,koristila neke programe za slikanje(selfi) i takvih aplikacija nema uopće. Na kraju ispadne da mobitel s takvim performansama služi samo za poruke i pozive.

 
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gartner: Windows Phone pao ispod 1% udjela

MS treba priznat poraz i prestat trošit (iako vjerovatno nezanemarive u odnosu na totalne rashode) pare na razvijanje WP, i preć na reskinnani Android ala Nokia X i Blackberry.

 

Također mislim da se dosta ljudi ne sviđa dizajn uređaja koji je jako dosadan i sličan na svim modelima, a pogotovo Lumia 950 koja izgleda kao kinez... debeli kromirani rubovi oko kamere i plastično kućište su bili in 2007.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2016 2:37 (8ax).
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice