GeForce 700 u svibnju

poruka: 19
|
čitano: 4.955
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce 700 u svibnju".
12 godina
neaktivan
offline
GeForce 700 u svibnju

Good news. Još kad se ispeglaju driveri, gk110 će biti jako impresivan. Još nešto što uveseljava je što amd još nije spremio 8000 seriju pa će se vjerojatno borit s njima niskim cijenama, što je opet super za nas.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce 700 u svibnju

jedva čekam, imam u planu novi komp u 7. mjesecu i ovo mi dođe taman kao i haswell...ako bude sve po planu {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: GeForce 700 u svibnju

Samo neka trpaju - meni su uvjek najzanimljivije grafike ranga do 1000kn,

a što veća konkurencija - to bolja cjena srednjeg segmenta.

 

Bilo bi divno vidjeti jednu HD7870 za 1200kn. 

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
12 godina
offline
GeForce 700 u svibnju

Zamislite sljedeće specifikacije nVidia GPU: 16 SMX cluster-a sa po 256 shader procesora (ukupno: 4096 shader procesora), 512 bit sabirnica, 4GB VRAM, 64ROP jedinice i 256 Texture Units, i potrosnja do 200W i da ne košta više od 4000 kn kod nas u početku...
Kako bi to bilo super, ja bi to odmah uzeo... 
No vratimo se realnosti to će se dogoditi 2033...
Glupost stoljeća: Riječ je zapravo o preimenovanom GTX670!
Daj se sterajte, nVidia i AMD skup s njom nula bodova, toliko arogantno i toliko masno zaradivati; šta reći nego pohlepa... 

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
GeForce 700 u svibnju

sad ce 780 biti dosta jaca od 770, za razliku od sadašnje generacije gdje je 680 jedva jaca od 670

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
online
GeForce 700 u svibnju

nemrem dočekat benchmarke {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GeForce 700 u svibnju

Sto reci nego ceka se 780 po mogucnosti u sli. Nekako me svaki put ovake vijesti razvesele

Moj PC  
3 4 hvala 0
16 godina
offline
GeForce 700 u svibnju
Idu mi na živce s tim 'preimenovanjem' čipova, ali ok.. bitno da se ide prema Maxwell-u.
Kako nemam u planu promjenu grafulje barem još godinu i pol do dvije nije mi toliko presudno što će ove godine izbacivat na tržište.
Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GeForce 700 u svibnju
neznam bas koliko je ovo dobro izbaciti novi cip neto prije dolaska novih konzola? zvuci mi jako glupo od nvidije jer ce ih doticne zasjeniti, eto to je samo moje misljenje...a onda dolazi 8000 serija:)hehe LP
Rasturam na Intel i7 3820 - 3.8ghz @ 1.116V + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 1150/1575
12 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce 700 u svibnju
Dado_ZG78 kaže...
Idu mi na živce s tim 'preimenovanjem' čipova, ali ok.. bitno da se ide prema Maxwell-u.
Kako nemam u planu promjenu grafulje barem još godinu i pol do dvije nije mi toliko presudno što će ove godine izbacivat na tržište.

U tvom interesu je da izbace što više i što češće, jer se tako ruše cijene trenutačnih serija, a nove serije budu nešto brže.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
GeForce 700 u svibnju

Da da svake godine kao 30% bolje performanse. Po tome bi najzahtjevnije igre na ULTRA i Full HD-u trebale već radit na 300 fpsa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2013 12:19 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
offline
GeForce 700 u svibnju

Mene sada zanima Proc.

Grafa je ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce 700 u svibnju

malo rebrandiranja da se zavara kupac  uvijek pali

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 14:42 (dery).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce 700 u svibnju
Stjepanj kaže...
neznam bas koliko je ovo dobro izbaciti novi cip neto prije dolaska novih konzola? zvuci mi jako glupo od nvidije jer ce ih doticne zasjeniti, eto to je samo moje misljenje...a onda dolazi 8000 serija:)hehe LP

Ajoj, koliko je konzola udaljena od zvijerki s high end konfom u kojoj se nalaze jedna ili dvije high end grafe a da nespominjem extrem

11 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce 700 u svibnju

ma gurat će moja 680 još koju godinu:)

dobus
12 godina
protjeran
offline
Re: GeForce 700 u svibnju
@djdamir81 ti si nesto gadno pobrkao?! si ti kad vidio ili probao vrtiti fc3 ili c3 na fullhd+sve extream ultra na high end konfi? pa te igre nisu u stanju ici prek average 40fps-a sto ispada zalosno i jadno da jedna takva konfa od 13,000+kn to nije u stanju vrtiti u pristojnom frejmretu...pa konzole ce ih pojesti sve mi se cini! a da ce kostati i duplo manje nesumnjam...LP
Rasturam na Intel i7 3820 - 3.8ghz @ 1.116V + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 1150/1575
16 godina
offline
Re: GeForce 700 u svibnju

Stjepanj sorry ali nisi u pravu..  konzolaške verzije navedenih igara definitivno bolje izgledaju na high end PC-u nego na konzolama, jedino što su konzole jeftinije.

Lijep pozdrav ;)
12 godina
protjeran
offline
Re: GeForce 700 u svibnju
Dado_ZG78 kaže...

Stjepanj sorry ali nisi u pravu..  konzolaške verzije navedenih igara definitivno bolje izgledaju na high end PC-u nego na konzolama, jedino što su konzole jeftinije.

sry al ja nisam mislio na stare konzole, nego kako bi to trebalo izgledati na novim...LP

Rasturam na Intel i7 3820 - 3.8ghz @ 1.116V + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 1150/1575
16 godina
offline
Re: GeForce 700 u svibnju
Stjepanj kaže...

sry al ja nisam mislio na stare konzole, nego kako bi to trebalo izgledati na novim...LP

I opet će kad izađu nove konzole najnovije igre bolje izgledat na PC-u nego na njima već kroz nekoliko mjeseci..  PC je superiorniji konzolama po modularnosti hardvera i naravno sirovoj snazi high end komponenti.

Uvijek je tako i uvijek će tako biti (dok ne izmisle nekakvu nadogradivu konzolu..).

 

Lijep pozdrav ;)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice